Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treilaga.

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treilaga.

Postitus Postitas ardi »

Ehk siis selline isik rentis mult mobiilse halumasina Japa 700,koos treileriga teisipäeva õhtul üheks päevaks.
Aga nüüd on kadunud koos halumasinaga http://album.ee/node/23425065/50153101 (pildil pole tema).
Kui keegi temast midagi teab,siis võiks helistada 110 ja anda teada tagaotsitava isiku asukohast.
Tema pilt on facebookis näha.
Aga kui keegi teab midagi halumasinast ja/või treilerist,siis andku mulle teada.Eks mul tuleb siis vaevatasu maksta.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treila

Postitus Postitas ardi »

Info eest,mis viib Karli Peelbaumi ja tema poolt renditud halumasina ja treileri leidmiseni tasu 1000eur.
ardi.s@neti.ee
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treila

Postitus Postitas totu »

Eile Juurust läbi sõites nägin midagi väga sarnast sinise Transiti (mälu järgi 2000+ väljalase, aknad ka II istmerea jaoks)haakes seismas, asukohta arvestades eeldasin et asi koju tagasi jõudnud ja ei fikseerinud numbrit.
Tehtud, mõeldud.
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treila

Postitus Postitas ardi »

totu kirjutas:Eile Juurust läbi sõites nägin midagi väga sarnast sinise Transiti (mälu järgi 2000+ väljalase, aknad ka II istmerea jaoks)haakes seismas, asukohta arvestades eeldasin et asi koju tagasi jõudnud ja ei fikseerinud numbrit.
Ei tea sinist transitit ja vaevalt seda siinkandis liputatakse.
Mul on ka teine,samasugune masin,õigemini see masin mis on pildil,on alles.Kadunud on 1m lühema konveieriga aparaat.
Pikka masina veol on noole küljes punavalge kaldtriipudega märk(ülegabariidiline veos).Lühemal masinal seda küljes polnud.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treila

Postitus Postitas totu »

ardi kirjutas:
totu kirjutas:Eile Juurust läbi sõites nägin midagi väga sarnast sinise Transiti (mälu järgi 2000+ väljalase, aknad ka II istmerea jaoks)haakes seismas, asukohta arvestades eeldasin et asi koju tagasi jõudnud ja ei fikseerinud numbrit.
Ei tea sinist transitit ja vaevalt seda siinkandis liputatakse.
Mul on ka teine,samasugune masin,õigemini see masin mis on pildil,on alles.Kadunud on 1m lühema konveieriga aparaat.
Pikka masina veol on noole küljes punavalge kaldtriipudega märk(ülegabariidiline veos).Lühemal masinal seda küljes polnud.
Kusjuures sellepärast et Juurus, ei pööranudki asjale tähelepanu ja ei anna pead ka värvi ja margi suhtes, mingi piltmälu taastus lihtsalt.
Tehtud, mõeldud.
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treila

Postitus Postitas ardi »

totu kirjutas:
ardi kirjutas:
totu kirjutas:Eile Juurust läbi sõites nägin midagi väga sarnast sinise Transiti (mälu järgi 2000+ väljalase, aknad ka II istmerea jaoks)haakes seismas, asukohta arvestades eeldasin et asi koju tagasi jõudnud ja ei fikseerinud numbrit.
Ei tea sinist transitit ja vaevalt seda siinkandis liputatakse.
Mul on ka teine,samasugune masin,õigemini see masin mis on pildil,on alles.Kadunud on 1m lühema konveieriga aparaat.
Pikka masina veol on noole küljes punavalge kaldtriipudega märk(ülegabariidiline veos).Lühemal masinal seda küljes polnud.
Kusjuures sellepärast et Juurus, ei pööranudki asjale tähelepanu ja ei anna pead ka värvi ja margi suhtes, mingi piltmälu taastus lihtsalt.
Aga kuskohas Juurus täpsemalt nägid?
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treila

Postitus Postitas totu »

Taastaks siis veel mälupilte: Kuna igasugused teeremondid ajavad liikluse kõrvalteedele, sattusin esimest korda sinnakanti. Liikudes Rapla poole, salvestasin "Juuru" (väikese mälumängu tulemusena oli see ilmselt Nõmme teel ja silt oli ilmselt suunaviit mingi väikese kaugusega) sildi ja üsna varsti sabaga Rapla poole pargitud, eelmainitud koosluse, mingi suurema hoonetekompleksi ees. Tegemist võiks olla talumajapidamise, külakeskuse või millega iganes. Hooned on väga tee ääres ja arvestatava haljastusega, Rapla poolt tulles paremal, peale Nõmme kõrtsi. Vaatasin Google mapi ja võis olla 59.047503, 24.8801 (koordinaadid).
5038631 on telefon, kui saan abiks olla.
Tehtud, mõeldud.
davidsoniharald
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 183
Liitunud: N Aug 14, 2008 10:06 pm

Re: Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treila

Postitus Postitas davidsoniharald »

Kas halumasin on ikka kadunud? Vb aitaks otsimist turgutada, kui rahvas paneks pingi oma facebooki lehtedele. Lihtsalt mõte.
Üldiselt tsikliinimene, aga kodutee vajab Jeepi.
ibra kirjutas: Kui ta tervest peast on katki läinud siis vaevalt ta kokkukeevitatult peab.
igiliikur
Rock Crawler
Postitusi: 675
Liitunud: P Dets 16, 2007 4:01 pm
Asukoht: Võru

Re: Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treila

Postitus Postitas igiliikur »

davidsoniharald kirjutas:Kas halumasin on ikka kadunud? Vb aitaks otsimist turgutada, kui rahvas paneks pingi oma facebooki lehtedele. Lihtsalt mõte.
Juhul kui leidmata, siis pole mitte paha plaan, teatavasti levib facebookis kõik nagu kulutuli :)
Exid:Frontera´95, Blazer´97,Ranger´03,Pajero´93,Galloper´98,Ranger´08, XC90´03
Hetkel Isuzu Trooper ja RX400h
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treila

Postitus Postitas ardi »

Leidmata.Nagu kiusteks läheb uurija ka tänasest puhkusele.
Facebooki konto on mul olemas,kuid ei tea selle võimalusi.Ka Totu pandud kordinaatide järgi ei oska aru saada,kus ta masinat nägi(kahtlen,et tegu sama masinaga).
Tüüp küll saadi vahepeal kätte ja hoiti 48h vahi all,kuid tema väitel palgati teda vaid lepingule alla kirjutama 50eur eest ja kes,neid tema ei tundvat.
Ühesõnaga pakun vaevatasu 4000eur,kes suudaks tüüpidet tunnistuse kätte saada,nii et nad karistada saaksid ja masina ja treileri koju tooks.Tankisti elukoht on teada.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
davidsoniharald
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 183
Liitunud: N Aug 14, 2008 10:06 pm

Re: Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treila

Postitus Postitas davidsoniharald »

ardi kirjutas:Leidmata.Nagu kiusteks läheb uurija ka tänasest puhkusele.
Facebooki konto on mul olemas,kuid ei tea selle võimalusi.Ka Totu pandud kordinaatide järgi ei oska aru saada,kus ta masinat nägi(kahtlen,et tegu sama masinaga).
Tüüp küll saadi vahepeal kätte ja hoiti 48h vahi all,kuid tema väitel palgati teda vaid lepingule alla kirjutama 50eur eest ja kes,neid tema ei tundvat.
Ühesõnaga pakun vaevatasu 4000eur,kes suudaks tüüpidet tunnistuse kätte saada,nii et nad karistada saaksid ja masina ja treileri koju tooks.Tankisti elukoht on teada.

Lisaks sotsiaalmeediale nagu Facebook helista ka näiteks Reporterisse. See veidi erisugune asi kui nt sõiduauto ja nad võivad vabalt loo teha sellest. Vaevatasuks pandud rahanumbrid on juba sellised, mis panevad inimesi lahtiste silmadega ringi vaatama. Kui muud ei saa, siis vähemasti Eestis seda keegi osta-müüa ei saa. Võid ka kuulutuse mõnda päevalehte panna, ei ole väga tapvalt kallis.

Muidugi võib asjal vastupidine effekt olla ja see masin jääbki kuskile metsa alla peitu. Loodetavasti oli asi ikka kindlustatud?
Üldiselt tsikliinimene, aga kodutee vajab Jeepi.
ibra kirjutas: Kui ta tervest peast on katki läinud siis vaevalt ta kokkukeevitatult peab.
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treila

Postitus Postitas ardi »

Kui ta kindlustatud oleks olnud,siis ma ju oma pead ei vaevaks.
Pigem loodan ma suurt vaevatasu pakkudes leida isikuid,kelle töömeetodeid ma teada ei soovi.
Kui keegi teab selliseid isikud,siis võiks selle teema kohta neile vihjata.
Täpsemalt maksan 2/3 masina ja treileri väärtusest kui saan masina ja treileri tagasi,ning isikutegrupp,kes asja taga, karistada kas legaalselt (ülestunnistused) või illegaalselt.
Või siis 2/3 kättesaadavast hüvitisest(kui saab kätte organisaatori ja kellel on ka reaalset vara) ja samamoodi asjaosaliste karistamine.
Masina ja treileri turuväärtuseks siis ca 6000-7000eur.
Ja maksaksin siis 4000eur.
Hüvitise nõue võib tulla suurem(lisanduks saamatajäänud tulu),aga maksaksin reaalselt kättesaadud rahast 2/3.
Viimati muutis ardi, R Juul 22, 2011 7:53 am, muudetud 2 korda kokku.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Re: Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treila

Postitus Postitas Arxs »

Saatsin teate edasi.
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
mart77
True Off Roader!
Postitusi: 1020
Liitunud: K Juun 14, 2006 11:19 pm

Re: Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treila

Postitus Postitas mart77 »

totu kirjutas:Taastaks siis veel mälupilte: Kuna igasugused teeremondid ajavad liikluse kõrvalteedele, sattusin esimest korda sinnakanti. Liikudes Rapla poole, salvestasin "Juuru" (väikese mälumängu tulemusena oli see ilmselt Nõmme teel ja silt oli ilmselt suunaviit mingi väikese kaugusega) sildi ja üsna varsti sabaga Rapla poole pargitud, eelmainitud koosluse, mingi suurema hoonetekompleksi ees. Tegemist võiks olla talumajapidamise, külakeskuse või millega iganes. Hooned on väga tee ääres ja arvestatava haljastusega, Rapla poolt tulles paremal, peale Nõmme kõrtsi. Vaatasin Google mapi ja võis olla 59.047503, 24.8801 (koordinaadid).
5038631 on telefon, kui saan abiks olla.
Antud koordinaatidel 2 päeva jooksul ei näinud ei Transitit, halumasinat ega halge. Näib et liikunud mujale.
ardi
Rock Crawler
Postitusi: 911
Liitunud: N Apr 01, 2004 1:47 am
Asukoht: Raplamaa,Juuru

Re: Tagaotsitav Karli Peelbaum ja minu halumasin koos treila

Postitus Postitas ardi »

Paeguse seisuga on tüüp 6-ks kuuks vahi alla võetud ja seda muude asjade pärast.
Rapla politsei sai ta juulis kätte,hoidis 48h vahiall ja lasi siis vabaks.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/1 ... d=57008534
Masin on ikka veel teadmata kadunud.
Osutan palgisaagimisteenust mobiilse lintsaekaatriga.
Rendin välja halumasinat Japa 700
5280616
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”