Leitud JEEP r/n 792BBD - OMANIK TULE LÕPUKS JÄRGI PALUN!

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Suletud
mcneelson
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: E Jaan 03, 2011 7:33 pm

Leitud JEEP r/n 792BBD - OMANIK TULE LÕPUKS JÄRGI PALUN!

Postitus Postitas mcneelson »

Tere.

Kurdan teile oma muret. 3 nädalat tagasi sõitis üks roolijoodik enda kasutuses oleva JEEP r/n792BBD autoga täielikult joobes olekus olles minu hoovi ning jäi sinna. Roolijoodikul õnnestus oma seiklusega auto täitsa katki sõita (ükski sild enam ei vea) ning nii ta oligi mul hoovis kinni. Kuna mind ja kurja koera ta kartis, siis barrikeerus ta ennast autosse ning pani viina edasi mõnuga. Politsei tuli kohale ning selle asemel, et vennike otse kainerisse viia, load ära võtta ning riiki sponsoreerima panna viidi ta hoopis soojas politseiautos koju - täisteenindus!

Sellest ajast peale see romu seisab mul hoovis ning seoses lumeoludega võtab niigi kitsast parkimisruumi. Autol on mitme mehe nimed tagaküljeklaasil ning nendest pealmine on E. Kund. Niipalju ma tean, et see E. Kund elab Jõelähtme vallas ning väidetavalt Ruu külas.

Roolijoodikul on autost ükskõik ning nii ta mul seisab. Koguaeg lubab see idioot selle ära vedada, kuid auto pole siiani kuhugi liikunud. Kas keegi oskab mind auto omaniku E. Kundiga kokkuviia või loed sa ehk ise seda teemat???

Oleksin väga tänulik kui keegi tuleks sellele romule järgi - varsti pole muud kui Kuusankoskisse sõit sellel kärul.

Tänud

Sander
56 607429
Kasutaja avatar
vanaisa
Fitting 38"
Postitusi: 392
Liitunud: L Dets 01, 2007 1:01 pm
Asukoht: Kanavere
Kontakt:

Postitus Postitas vanaisa »

tee talle parkimise ja auto valvamise eest arve ka ;)
mcneelson
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: E Jaan 03, 2011 7:33 pm

Postitus Postitas mcneelson »

Sain omanikuga ühendust ning nagu arvata oli tegutses roolijoodik iseseisvalt. Omanik arvas, et auto on siiani tema juures remondis.

Tänud kõigile kes aitasid - ehk saab auto omaniku juurde tagasi nüüd.

@vanaisa : Ma oleks õnnelik kui niisama auto viidaks minema :) - asi on naljast kaugel juba :D
kustom
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: N Dets 09, 2010 10:10 am

Postitus Postitas kustom »

Vaadatess minu ja mcneelsoni postituste arvu,siis tundub asi kuidagi karvasena 8)
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ax »

kustom kirjutas:Vaadatess minu ja mcneelsoni postituste arvu,siis tundub asi kuidagi karvasena 8)
Mis nagu lause sisu võiks olla? Kes on karvane või kellel on karvane?
Järjekordne autahvli kandidaat.
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
Suletud

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”