Metallivaras punase dziibiga nr 729 MBN

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Vasta
Marilii
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: R Okt 22, 2010 12:52 pm
Asukoht: Raplamaa

Metallivaras punase dziibiga nr 729 MBN

Postitus Postitas Marilii »

20. oktoober siis käisid meie taluõuel metallivargad punase dziibi ja rekkaga millel ka tõstuk peal. Naabrimees sai dziibi numbri ka kirja enne, kui minema sõitsid. Vargus toimus Kehtna vallas Raplamaal. Minema viidi vanarauda, vana sinine Datsuni kastikas ja palju põllutööriistu.
Kellele selline dziip silma hakanud, siis ootan infot: marilii@kyttepuu.ee
Vargad on eestlased - naaber sai õnneks enne minema, oleks muidu veel kolakat saanud. Kohal oli siis neli meest.
Hoidke oma taludel silma peal!!!
Kasutaja avatar
nymmik
Rock Crawler
Postitusi: 809
Liitunud: N Veebr 23, 2006 12:57 pm
Asukoht: Hüüru Tel.56357444
Kontakt:

Postitus Postitas nymmik »

Sõiduk ja kindlustuskaitse
Registreerimismärk 729MBN
Mark ja mudel NISSAN TERRANO II
Riigi kood, mille registris sõiduk on EST
Kehtiv alates 12.08.2010 00:00
Kehtiv kuni Poliisi kehtivuse lõpp on tulevikus
Kehtivusala Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriik või Šveits
Kindlustusandja asukohariik EST

Infoks siis,
Politseisse ikka avaldus tehtud? Number teada ju.
Grandpa's Garage https://www.facebook.com/GrandpasGarage
Ajan elule 1997 aasta Suzuki Vitarat
Mazda RX8 2003
ZAZ965
Olnud traktorid Jeep WK 2007 3.0CRD / ZJ-5,2V8 / WJ-2,8CRD / NissanKingCab-3.0V6
Kiku101
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: P Dets 05, 2010 1:47 pm

Postitus Postitas Kiku101 »

Infoks kõigile asjast huvitatutele:

Olen algse teemapüstitaja elukaaslane, ehk siis kannatanu.
Praeguse seisuga on selgunud, et varguse taga seisis inimene nimega Rainer Avald, väidetavalt olid heausksed metalli kokkuostjad nimetatud punase Terranoga täies teadmatuses asja kriminaalsusest. Kuni ei ole selgunud nende osalus varguses, või selle organiseerimises, ei ole mul nende vastu mingeid süüdistusi. Inimene, kes sõitis antud Terranoga, on mulle teada, olen temaga rääkinud ja ta on käinud ka politseis seletusi andmas toimunu kohta. Ühesõnaga, hetkel ei süüdista ma Terranoga inimesi varguses ja kui ei selgu midagi uut, siis nii see ka jääb.
Sellele vaatamata soovitan kõigil olla ettevaatlik oma varaga, eriti kui see on kõrvalistes kohtades.

Tänan tähelepanu eest.

Kristjan
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”