Kaotatud Nissan Patrol sd33 120AJX

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

xaqu20
Mudder
Postitusi: 80
Liitunud: L Mai 02, 2009 9:38 pm

Kaotatud Nissan Patrol sd33 120AJX

Postitus Postitas xaqu20 »

Tere sellinne mure, et sai müüdud maha Nissan Patrol kuid uus kasutaja müüs ta edasi võltsides minu alkirja.
Mure siis, olen otsinud seda autot müügi kuulutustes ja ringi liikudes kuid asjatult. Otsustasingi pöörduda siia ja leida see auto ja hetke valdaja.
Pilte siis kui oli veel minu käes : http://fotoalbum.ee/photos/danielpoi112/sets/1015883
Loodan, et sain paigutatud oma mure õigesse teemasse.
laurz
Rock Crawler
Postitusi: 551
Liitunud: P Jaan 10, 2010 6:40 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas laurz »

Milles mure? Raha jäi saamata? Kui mingi muu jama,siis vut vut ARK-i ja kähku arvelt maha.Las siis uus omanik...... :D
xaqu20
Mudder
Postitusi: 80
Liitunud: L Mai 02, 2009 9:38 pm

Postitus Postitas xaqu20 »

ei taha just uue omaniku vastu kuri olla ja tahaks ilusti ümber asja kirjutada ja kui ta pole seda nõus tegema siis peab arvelt maha võtma, aga loodan et leian uue omaniku ja saame ilusti asjad aetud !!
laurz
Rock Crawler
Postitusi: 551
Liitunud: P Jaan 10, 2010 6:40 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas laurz »

Kui oleks "aus" omanik,siis võtaks ta juba ise sinuga ühendust. Kiirus kaamerad funkavad täiega.Kähku arvelt maha :lol: Endal kahjuks kurb kogemus minevikust.Mis siis,et hea sõber oli :evil:
xaqu20
Mudder
Postitusi: 80
Liitunud: L Mai 02, 2009 9:38 pm

Postitus Postitas xaqu20 »

Selge eks katsun jah arvelt maha siis võtta aga kui keegi näeb seda autot info tere tulnud !!!
walter42
Off Roader Wannabe
Postitusi: 41
Liitunud: P Mai 16, 2010 9:25 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas walter42 »

Kas sul ostumüügi leping olemas? Kui olemas siis ARK-i ja teatad võõrandamisest. Ja kogu vastutus läheb sellele isikule kes ostumüügi lepingus ostja. Sinul pole siis selle autoga enam pistmist.
Kasutaja avatar
toi
Rock Crawler
Postitusi: 517
Liitunud: R Okt 02, 2009 10:06 am
Asukoht: Tallinn ja Viljandi

Postitus Postitas toi »

Avarii korral ostu-müügi leping ei aita.
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2504
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

toi kirjutas:Avarii korral ostu-müügi leping ei aita.
Mismõttes? Minul on üks sõiduauto teinud uue omaniku käes avarii sel ajal, kui passisjärgne omanik olin mina. Esmalt suheldi minuga, peale ostu-müügi lepingu vaatamist aga edasi uue omanikuga.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
rix25
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: P Sept 16, 2007 8:08 pm

NISSAN PATROL NR120 AJX

Postitus Postitas rix25 »

Auto ümbervormistamisega läheb tiba aega ennem ma teen ta korda.
Kui midagi on siis saate täientavat infot NR. 56334585
fassi
Mudder
Postitusi: 84
Liitunud: P Aug 17, 2008 12:43 am
Asukoht: kiisa 56 462 964

Postitus Postitas fassi »

Tegelikult on selle asjaga nii,et tee korda või mis iganes aga ümbervormistamisega pole küll mingit probleemi.Sa ei pea seda kusagil ettenäitama ega midagi,lähed paberitega arki ja kirjutad oma nimele.Müüja kohapealt oleks see küll aus,eriti kui sellest on teema ülesse võetud.Vastasel korral ei ole müüa küll midagi valesti teinud kui läheb arki ja teeb avalduse arvelt mahavõtmiseks.
Parimat:Ermo
lr 60 juubeli männiku 3 koha kaardilugeja
Kasutaja avatar
Vas
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 128
Liitunud: P Jaan 07, 2007 7:58 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Vas »

Põhimõtteliselt OT aga võib olla et selline vana sõiduk on "vanas registris", siis peab just sõiduki ARK's ümbervormistamiseks ennem ette näitama.
Ja seal teatavasti vaadatakse väga täpselt masina erinevad andmed üle.

Aga jah.. endale lihtsam ja vana omaniku suhtes viisakam on tõesti KOHE pärast ostu auto ümber registreerida.
Tean enda värskest kogemusest rääkida :hs
Toyota Land Cruiser HJ 61
PSV
ilus päev elamiseks
Postitusi: 284
Liitunud: P Dets 31, 2006 4:57 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas PSV »

Kui on uus omanik teada, siis saab teha ARK-s võõrandamise teate. Igati aus ja hea lahendus. Sisuliselt võrdne sõiduki ajutise kustutamisega.

Arvelt kustutada saab ainult sõiduki omanik. Kui eelmine omanik läheb ja võtab selle uue omaniku seljataga arvelt maha, siis on tegemist võltsitud dokumendi kasutamisega.

ARK ei taha täita oma kohustusi. Mul on hetkel käsil vaide esitamine nende ebakompetentsuse lahendamiseks, näis kas saab kohtuta läbi...
kahro
Mudder
Postitusi: 83
Liitunud: P Nov 02, 2008 9:16 pm
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas kahro »

Kui ma ei eksi kehtib ostu müügileping väga lühikest aega(5päeva(parandage kui eksin). Masina omanik on ikka see kelle nimel masin on!
PSV
ilus päev elamiseks
Postitusi: 284
Liitunud: P Dets 31, 2006 4:57 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas PSV »

Väga rumal väide. Leping on ajatu, kui pole seal teisiti sedastatud. Liiklusregistri andmed on informatiivset laadi ja ei oma õiguslikku tähendust.
Omanik on see, kellele kuulub vallasasi omandiõiguse alusel. Tehing on vormivaba.
Kasutaja avatar
Vas
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 128
Liitunud: P Jaan 07, 2007 7:58 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Vas »

[quote="PSV"]Kui on uus omanik teada, siis saab teha ARK-s võõrandamise teate. Igati aus ja hea lahendus. Sisuliselt võrdne sõiduki ajutise kustutamisega.

Lihtsalt täpsustuseks küsin..
, et siis läheb just vana omanik viimase ostu-müügi lepinguga ARK-i ja tema võõrandab selle sõiduki nn. enda nimelt, jah?
Ja uus omanilk läheb ja võtab sama auto ka ostu-müügi lepinguga enda nimele arvele?

Andreas
Toyota Land Cruiser HJ 61
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”