Mida teha vargaga

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Movistar »

Omakohus on eluaeg olnud ja ei kao kuhugi.Vahel on see kahjuks ainuke viis asju ajada nii,et neist ka kasu on. Ei pea ainult vargaid silmas.
Vahe on ainult selles,et targad inimesed sellest kuskil avalikus foorumis ei pasunda.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

Landy kirjutas:Härrased! Olen korduvalt öeldnud, et omakohus on kalrmilt karistatav. Samas on juhtunud ja jutub ilmlet tulevikuis, et saagiga põgenev varas libastub ja kukub korralikult puhastmata trepil või tänaval, vahel kohe mitu korda...
Hmm!

Räägiks nagu inimene, kellelt pole midagi varastatud. :wink:
Elu on lill! Võilill...

Ermo "Pikk" Soobik, Märjad Härjad tüürimees/vintsimees, 2008 TR1 5. koht, offroader since 2002
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

Kuidas on kogu see hala seotud maasturite ja selle foorumiga,et sellest peab A4 suuruseid jutukesi kirjutama?
Teen viite teisest (mulle täiesti arusaamatul põhjusel suletud) teemast.

to Moviestar: järgmine võib olla sinu maasturi nikeldatud detail või maastur ise.
Kas siis ei "halaks".

Ehk räägiks edasi teemal kuidas edaspidiseid vargusi ennetada ehk kuidas varastel näpud ära murda , ilma et ise kohtukulli ette satuks (või et seal õigeks jääks).
Elu on lill! Võilill...

Ermo "Pikk" Soobik, Märjad Härjad tüürimees/vintsimees, 2008 TR1 5. koht, offroader since 2002
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17321
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Stupiduser kirjutas:
Landy kirjutas:Härrased! Olen korduvalt öeldnud, et omakohus on kalrmilt karistatav. Samas on juhtunud ja jutub ilmlet tulevikuis, et saagiga põgenev varas libastub ja kukub korralikult puhastmata trepil või tänaval, vahel kohe mitu korda...
Hmm!

Räägiks nagu inimene, kellelt pole midagi varastatud. :wink:
Päris kõike pole tõesti ära viidud, kõigest 1x korterist arvutustehnika, elektroonika ja muu väärtuslik, 2x auto offroadvarustus ja tööriistad, mõned korrad autoraadio, jne.

Ma olen lihtsalt poliitilislet korrektne...
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
007
Fitting 38"
Postitusi: 358
Liitunud: L Sept 01, 2007 3:58 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Omalt poolt lisaks veel niipalju, et kui sa ei tea mida vargaga teha, siis väärib see varas tõesti politseile üle andmist 8)
RR Sport
LR Disco II.
Disco III
LR Disco I
RR TDV8
... and counting
MikkM
Fitting 38"
Postitusi: 344
Liitunud: R Nov 14, 2008 7:35 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MikkM »

Mingi netigängsterite teema?



Et OT poleks, siis ise kutsuks politsei :wink:
Reix
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 159
Liitunud: R Mär 24, 2006 2:08 pm
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Postitus Postitas Reix »

Mult on ka asju ära viidud ja ajab ikka närvi küll, samas mida selle vargaga ikka peale hakata. Samamoodi võiks küsida, et mida teha naisega, kellelt on saadud mõni põnev suguhaigus? Mida teha naisega, kes annab hirmasati lootust ja lõppudelõpuks kätte ikka ei anna?

Nagu suguhaigusi saab elimineerida kummi kasutamisega ja "lootustandvate" naistega üldse mitte tegemist teha, saab ju ka potensiaalsete varganägudega pisut arvestada. Ei ole ikka suurt mõtet väärtuslikke asju ööseks autosse jätta, samuti tööriistu kuskile ehitustele vedelema.

See "põgenedes komistamise" teema on minu arvates vähemalt foorumis kaagutamise tasemel suht pointless. Selge see, et kui pätt teolt tabatud ja jaks üle käib, tuleb närvide rahustamiseks kuidagi ju pingeid maandada. Samas kaine pea ja rahuliku meelega arutledes pole vist suuremat iva mingi näkase drelli või automaki pärast suvalise narkari noa otsa komistada.

Praeguses ajahetkes vähemalt Tallinnas ja Harjumaal oleks mõistlik ikka enne varguse ohvriks langemist pisut mõelda, kuidas ennast varastele võimalikult väheatraktiivseks teha.
Grand Cherokee
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanel »

Reix kirjutas:Praeguses ajahetkes vähemalt Tallinnas ja Harjumaal oleks mõistlik ikka enne varguse ohvriks langemist pisut mõelda, kuidas ennast varastele võimalikult väheatraktiivseks teha.
Sellega on jälle nii ja naa. Ühes teises foorumis andis üks härrasmees täiesti kohast nõu, et "kui sa elad kortermajas ja tunned, et vajad enda kaitseks tulirelva, siis istu maha ja mõtle oma elu üle järele ja tee korrektiive - vaheta elukohta, muuda üldse oma elustiili (millega sa tegeled et kõrgendatud tähelepanu osaliseks oled saanud?), korterisse võta parem hundikoer." Tuline õigus. Igas kontekstis see aga ei päde ja eeskätt eramajades ja just linnalähistes maapiirkondades või aedlinnaosades on risk mõneti kõrgem (gastrollimiseks mitte liiga kaugel, muuhulgas on likviidsemat vara rohkem alates muruniidukist ja mootorsaest, kuuldekauguses olevaid kõrvu vähem jne).

Samas oli mul tuttaval juhus, kus tal rase naine kodus (kortermaja) oli ja narkar otsustas vaatamata röökimisele (selge indikaator - korteris on inimene) sinna sisse murda. Poldil oli patrull (see oli küll aastaid tagasi, pea 10 või nii) kuskil peretüli lahendamas ja näitas keskmist. Nutt juba varuks, tuli päästev mõte helistada toonasesse G4s eellasesse (oli ta siis ESC või mis iganes). Võeti maha pätt. Kirves oli kohati juba läbi ukse käinud, kui mu mälu mind ei peta.

Loo moraal on selles, et ebaratsionaalselt mõtlev hälvik on kõige ohtlikum - sa ei saa tema tegutsemist ennustada, sest SINA mõtled ratsionaalselt, tema aga mitte. Isegi proovides ebaratsionaalselt mõelda, ei pruugi sa SAMAMOODI ebaratsionaalselt mõelda. :) Narkomaan või "vor v zakone" võib täiesti tuimalt pudelit õlut köögiaknalaual või välgumihklit inimelu vääriliseks pidada (kui sina oled "päti moodi mõelda proovides" odavatele kardinatele panustanud).

Nõustun - ahvatlevat kraami vedelema jätta ei ole mõistlik ning kõik varavastased kuriteod on leebema iseloomuga - kola saab uue osta. Asi läheb aga sekundiga väga tõsiseks, kui kuritegevus hakkab isikuvastast mõõdet omandama. Üks võib teiseks eskaleeruda väga kiirelt - seda peab silmas pidama ka varastele nuhtlust jagama tõtates, nagu siingi juba toonitatud on...
Looda parimat ja valmistu halvimaks, nagu öeldakse, vanajumal aitab neid kes ise ka midagi teevad.



P.S: mitteteadlik suguhaigusega nakatamine ja halastusseksist keeldumine ei ole EV-s minu teada kuritegevuse tunnustega asjad. :D
tegime pulli, aitab
koppees
Fitting 38"
Postitusi: 220
Liitunud: K Mär 19, 2008 2:16 pm
Asukoht: Harjumaa,Padise vald

Postitus Postitas koppees »

Panustaks ka turvafirmadele.Õppind poisid,reeglina antakse enne kaagile kolakat ja siis küsitakse,kes oled,kust tuled ja mis toimub.
Kui mul on aega,olen normaalne.Aega aga kahjuks pole.tel 56889722
Kasutaja avatar
Külahull
Rock Crawler
Postitusi: 599
Liitunud: K Okt 08, 2008 8:55 pm

Postitus Postitas Külahull »

koppees kirjutas:Panustaks ka turvafirmadele.Õppind poisid,reeglina antakse enne kaagile kolakat ja siis küsitakse,kes oled,kust tuled ja mis toimub.
Julgen vastu vaielda. Näide elust enesest.
Läksin mina kaupa laadima lattu. Hommik varajane ja unise peaga sisestasin koodi tagurpidi ja nii 2 korda. Lõpuks kood õieti ja ladu valvest maha. Jõudsin auto täis laadida ca 15-20 min, uksed lukku panna ja ladu oli uuesti juba valve all kui kõigi pättide hirm, G4s kohale jõudis. Vennad käisid ümber lao, katsusid uksed üle ja olid juba sõbralikult lahkumas, mina auto kõrval suurte silmadega vaatamas, et mida v..tu.
Loo moraal on selles, et kui varas tuleb mingi konkreetse asja järele, siis nokivad need turvad veel nina kui pätt kraamiga kaugel. Kui varastaada saaks juba veoautoga, valve all laost, siis midagi on ju mäda.
Kalamees
Fitting 44"
Postitusi: 406
Liitunud: T Mär 13, 2007 6:22 pm
Asukoht: Rakvere

Valvest

Postitus Postitas Kalamees »

Valve firmadel harilikud kliendid ja VIP ja midagi veel. Eelis järjekorras teenindatakse VIP ja siis kui aega on tullakse ka sinu häirepeale kohale.
willi
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: E Jaan 14, 2008 4:19 pm
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas willi »

kuna ise teenin ka leiba turvana siis siin saarel meie kliendid igatahes saavad igatahes rahulikult magada. ja see jutt ikka üige et kõigepealt kerepeale ja siis küsid mis ta võõrast majast otsis
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

willi kirjutas:kuna ise teenin ka leiba turvana siis siin saarel meie kliendid igatahes saavad igatahes rahulikult magada. ja see jutt ikka üige et kõigepealt kerepeale ja siis küsid mis ta võõrast majast otsis
Kas nii tohib teha?

Seadusesilm külla ei tule mulle?
Elu on lill! Võilill...

Ermo "Pikk" Soobik, Märjad Härjad tüürimees/vintsimees, 2008 TR1 5. koht, offroader since 2002
Kasutaja avatar
Stupiduser
Vintsmännide AÜ
Postitusi: 1280
Liitunud: K Veebr 19, 2003 6:25 pm

Postitus Postitas Stupiduser »

Reix kirjutas: See "põgenedes komistamise" teema on minu arvates vähemalt foorumis kaagutamise tasemel suht pointless. Selge see, et kui pätt teolt tabatud ja jaks üle käib, tuleb närvide rahustamiseks kuidagi ju pingeid maandada. Samas kaine pea ja rahuliku meelega arutledes pole vist suuremat iva mingi näkase drelli või automaki pärast suvalise narkari noa otsa komistada.
Seda ma silmas pidasingi.
Kas oleks seadusesima poolt aktsepteeritav harrastuspesapallurina (võistkondi on Eestis vaid kaks, "harrastejetest" kurikaomanikke sadu kui mitte tuhandeid) vorrile kurikaga piki pead anda?
Enne kui nuga saaksid?

PS Tanel, kiidan Su posti
Elu on lill! Võilill...

Ermo "Pikk" Soobik, Märjad Härjad tüürimees/vintsimees, 2008 TR1 5. koht, offroader since 2002
Kasutaja avatar
Külahull
Rock Crawler
Postitusi: 599
Liitunud: K Okt 08, 2008 8:55 pm

Re: Valvest

Postitus Postitas Külahull »

Kalamees kirjutas:Valve firmadel harilikud kliendid ja VIP ja midagi veel. Eelis järjekorras teenindatakse VIP ja siis kui aega on tullakse ka sinu häirepeale kohale.
Ikkagi on siis uppuja päästmine uppuja enese asi. Maksta võid, aga abi ei pruugi õigel ajal tulla.
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”