Mida teha vargaga

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2434
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Postitus Postitas v6sa »

Hm, meil kipoub vastupidi olema. Kui keegi signaga valesti ümber käib ja see lõugama pistab, siis kipub autotäis turskeid poisse enne kohal olema, kui ähmis kodanik keskusesse parooli edastada jõuab. 590.-, kiitos...

Külahull kirjutas: Julgen vastu vaielda. Näide elust enesest.
Läksin mina kaupa laadima lattu. Hommik varajane ja unise peaga sisestasin koodi tagurpidi ja nii 2 korda. Lõpuks kood õieti ja ladu valvest maha. Jõudsin auto täis laadida ca 15-20 min, uksed lukku panna ja ladu oli uuesti juba valve all kui kõigi pättide hirm, G4s kohale jõudis. Vennad käisid ümber lao, katsusid uksed üle ja olid juba sõbralikult lahkumas, mina auto kõrval suurte silmadega vaatamas, et mida v..tu.
Loo moraal on selles, et kui varas tuleb mingi konkreetse asja järele, siis nokivad need turvad veel nina kui pätt kraamiga kaugel. Kui varastaada saaks juba veoautoga, valve all laost, siis midagi on ju mäda.
Mis pätti puudutab, sii siseenesest on õige, et ennast kaitsma asudes tasuks hinnata, kuivõrd see kaitsmine on otstarbekas ja jõukohane. Ilmselgelt aastaid tsoonis treeninud muskils kodanikule ikka minusugune vastu ei saa. Samas suvaline värisev narkar pole mulle eriline vastane (OK, terariistadega peab ette vaatama).

Alati tasub politsei kutsuda. Isegi, kui see ei tule, siis läheb kutsumine kirja. Siis on kellaaeg kirjas ja pätil natuke keerulisem mõnda ilusat mesijuttu ajade sellest, kuidas tema pahaaimamatult keset päeva jalutas ja pahatahtlik majaomanik talle heast peast kallale tungis ja peksa tegi...
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”