Pärnus Mai rajoonis varguste tipp

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
djkiller
Fitting 44"
Postitusi: 496
Liitunud: L Dets 13, 2008 9:52 pm
Asukoht: Ida-Viru
Kontakt:

Postitus Postitas djkiller »

nt ükskord juhuslikult sattusime (mina ,ema,õde ja nüüdseks juba eks) varastele peale.
kui nad tunnistavad üles sisi saavad enen kohut vabalt ringi käia.kui aga ei siis pannakse kas oli 48h kinni. need jobud tunnevad paremini seadusi kui sõnakuulekas kodanik
Kalamees
Fitting 44"
Postitusi: 406
Liitunud: T Mär 13, 2007 6:22 pm
Asukoht: Rakvere

MAi Raj

Postitus Postitas Kalamees »

Vanasti tegutsesid seal rajoonis vene keelt kõnelev seltskond, osad olid ka Masekos ka laadijatena tegaved vagunite laadimisel. Eks ka seal tuli mulle parajalt tagasisidet, sai neile normaalselt makstud töö eest ja polnud puudujääki. Mõnel ikka paras kogus jalutama läinud.
Reix
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 159
Liitunud: R Mär 24, 2006 2:08 pm
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

Postitus Postitas Reix »

Selline tunne, nagu siin teemas sõnavõtjad oleksid sündinud kohe täiskasvanuna. Kas siis keegi ei ole lapsepõlves/pubekaeas analoogseid lollusi teinud?
Raske uskuda :roll:
Grand Cherokee
Kasutaja avatar
hans
Rock Crawler
Postitusi: 506
Liitunud: E Mär 17, 2008 8:39 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hans »

Reix kirjutas:Selline tunne, nagu siin teemas sõnavõtjad oleksid sündinud kohe täiskasvanuna. Kas siis keegi ei ole lapsepõlves/pubekaeas analoogseid lollusi teinud?
Raske uskuda :roll:
kui mina laps olin,siis polnud värvilisi ventiili nippleid :( .aiult tavalised,millega sai ka ventiile lahti keerata.nii mõnege auto rehv sai nalja pärast tühjaks lastud
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Postitus Postitas Arxs »

Kah asi, juba tahetakse lastele peksa anda...See foorum suudab ikka ja jälle üllatada.
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
Jeebidijee
Mudder
Postitusi: 94
Liitunud: L Veebr 07, 2009 11:38 pm
Asukoht: kuressaare

Postitus Postitas Jeebidijee »

Need poisid peaks kätte saama ja siis nendega mõistlikult rääkida ja mingi diil teha sest kui sa neile kurja teed ( annad menti või nii) siis sa võid küll arvestada et su autol järgmine hommik pole yltse rattaid all. Analoogne juhus oli kütustevarastega , oli teada kes teevad ja siis sai poisid ülesse otsitud ja lõuga antud , aga mis sellest sai oli see et järgmine hommik olid masinale suured kraapsud mingi asjaga tõmmatud. Ja siis sai uuesti poisid ülesse otsitud ja diil tehtud. Leppisime kokku et nemad ei varasta kütet ega nussi ajusid ja me ei anna neid menti ja vastu niplit. Ja siiamaani niiõelda koostöö toimib. Mõte on see et sinu auto ju on öösel väljas üksi. Ja veel mainiks ära et kutid olid kuskil 17 18 või nii.
Oh sa issand , mul on Nissan
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4476
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Arxs kirjutas:Kah asi, juba tahetakse lastele peksa anda...See foorum suudab ikka ja jälle üllatada.
Tulebki varakult alustada - hiljem tampimisest pole enam tolku - vana koer uusi nippe ei õpi
tartuoffroad.ee
5581340
Jeebidijee
Mudder
Postitusi: 94
Liitunud: L Veebr 07, 2009 11:38 pm
Asukoht: kuressaare

Postitus Postitas Jeebidijee »

Tuleb koera õpetada nii et head koerad kasvavad vitsata 8)
Oh sa issand , mul on Nissan
Kasutaja avatar
zum
Rock Crawler
Postitusi: 834
Liitunud: N Juun 28, 2007 2:00 pm
Asukoht: Tapa-Loobu tee ääres

Postitus Postitas zum »

Jeebidijee kirjutas:Tuleb koera õpetada nii et head koerad kasvavad vitsata 8)
Bullshit.
Selles mõttes, et koerale tuleb vähemalt jätta illusioon, et ta võib saada kolakat, kui vajadus tekib... Mitte nii, nagu praegu on, et 10-aastane tattlapats irvitab sulle näkku ja teab täpselt, mis seadused ütlevad (loe: teen mis tahan, keegi nagunii ei saa midagi ette võtta) :evil:
Jeebidijee
Mudder
Postitusi: 94
Liitunud: L Veebr 07, 2009 11:38 pm
Asukoht: kuressaare

Postitus Postitas Jeebidijee »

aga nii on. Kui sa talle lõuga kütad siis ju tõmmatakse sulle vesi peale ja nad teavad seda ju.
Oh sa issand , mul on Nissan
Kasutaja avatar
zum
Rock Crawler
Postitusi: 834
Liitunud: N Juun 28, 2007 2:00 pm
Asukoht: Tapa-Loobu tee ääres

Postitus Postitas zum »

Jeebidijee kirjutas:aga nii on. Kui sa talle lõuga kütad siis ju tõmmatakse sulle vesi peale ja nad teavad seda ju.
Ei mina küta kellelegi, aga kui ma ise noor ja loll olin (nüüd olen vanem lihtsalt, loll ikka edasi :lol: ), siis aitas teadmisest, et selline võimalus on olemas ja jäid igasugu idiootsused mõnikord tegemata :wink:

10 aasta eest piisas veel kui kõvemat häält sai teha, praegu saadetakse üle t*ra lihtsalt ja kõik... see pole normaalne. Varsti tuleb metsik lääs meil sedasi, inimestel saab seadustest villand. Ja mis siis teed, jutlustad ikka vabakasvatust ja et buudem zhitj druuzhno ?

P.S. Ma ise suht kannatliku loomuga, aga see sussutamine tüütab ära juba...
fagott
True Off Roader!
Postitusi: 1006
Liitunud: R Veebr 04, 2005 8:34 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas fagott »

Noh, loogiliselt võttes peab selliste laste tegude eest vastutama isa. Seega on tema see, kes lõuga saab :lol: . Kuidas võsukesi karistada, on juba tema probleem... Kui isa pole, siis muidugi keerulisem, tuleb naine lahingusse saata :shock: .

fagott näiteks käinud poes neid nipleid ostmas :lol: . Lastele piisas selgitusest, et issi nende asemel vangi pannakse. Jäid uskuma ja enam ei tee. Kui poleks aitand, oleks lasknud tuttaval politseinikul end käeraudades minema viia :idea:
Kasutaja avatar
mxu
Rookie
Postitusi: 11
Liitunud: N Okt 25, 2007 7:10 pm
Asukoht: PÄRNU

Postitus Postitas mxu »

Krdi vargad Pärnus ikka. :x Kesklinna silla kõrval parklas varastasid vargad täna öösel minu cherokee helitehnikast tühjaks. :cry:
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”