Hüva nõu e. vargakaitse

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

HrHunt
Mudder
Postitusi: 72
Liitunud: P Nov 30, 2008 2:42 pm
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas HrHunt »

http://au.youtube.com/watch?v=PVeUmUx925k

Pange analoogne kraam peale.
- on lootust et pätil tekib WTF-effekt ja jätab rahule
- kui üle katuse kerida ei käi pulgad kohe aknast välja
- avarii korral pole auto lendavaid klaasikilde täis
- UV-kaitse

UV osas võin küll kiita, salong sh nahksisu nagu uued.
60kW/110Nm/AWD+RWD/LR & 191kW/380Nm/FWD/LSD
arvutihdd
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: P Dets 28, 2008 2:38 am

Postitus Postitas arvutihdd »


PAlju siuke lõbu küljeklaasidele maksab ka ?
LoJack
Off Roader Wannabe
Postitusi: 45
Liitunud: N Okt 23, 2008 7:16 pm
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas LoJack »

Kasutaja avatar
Maaks
Rock Crawler
Postitusi: 978
Liitunud: P Okt 05, 2008 10:37 am
Asukoht: Tallinn, Ida-Virumaa

Postitus Postitas Maaks »

MUUD TEENUSED
Klaaside toonimine al 590.-
Klaaside turvakiletamine al.1000.-
http://www.autoplus.ee/ap/index.php?lk=298
wilson
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: P Dets 21, 2008 12:37 am

Postitus Postitas wilson »

pane mida tahad autole ümber või peale,kui tahetakse siis on ikka see asi läind.
Discovery
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: K Okt 22, 2008 2:02 pm

Postitus Postitas Discovery »

wilson kirjutas:pane mida tahad autole ümber või peale,kui tahetakse siis on ikka see asi läind.
Kui vargal on valida, kas kiirelt aken sisse ja minema või jääda elu eest taguma, siis on selles asjast siiski abi. Paljud aknalõhkumised toimuvad kohtades, kus inimesed liikvel. Nurga taga, kus pime ja keegi ei näe, võib loomulikult rahulikult nokitseda.

Samamoodi võiksid Sa ju ka oma uksed jätta lukustamata, sest "kui tahetakse, siis on ikka see asi läind".
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2503
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

No tehke mis tahate, aga mina seda klippi nüüd küll ei usu.
See ei ole võimalik, et kildudeks olevat klaasi hoiab kile niipalju, et jalaga lüües klaasipuru vetrub, aga auto sisse ei paindu.
Seda ma usun küll, et niisama lüües võib see kile hoida ära purunemise mingi piirini...
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
HrHunt
Mudder
Postitusi: 72
Liitunud: P Nov 30, 2008 2:42 pm
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas HrHunt »

No paneme ühe näite veel, nö. real-world test, mendid üritavad mingit hullunud jorssi kätte saada:

http://www.youtube.com/watch?v=QdMNEVqls8c

PS. Minu jaoks oli tegelt kõige olulisem faktor miks ma peale lasin panna justnimelt need krdi klaasikillud, kui mats käib nendega piki silmi saad siis nalja pole, minu meelest on absurd et autotootjad lähevad lolliks oma turvapatjade ja juraga aga sellist elementaarset asja nagu kohustuslikud lamineeritud küljeklaasid pole...
60kW/110Nm/AWD+RWD/LR & 191kW/380Nm/FWD/LSD
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

boob kirjutas:No tehke mis tahate, aga mina seda klippi nüüd küll ei usu.
See ei ole võimalik, et kildudeks olevat klaasi hoiab kile niipalju, et jalaga lüües klaasipuru vetrub, aga auto sisse ei paindu.
Seda ma usun küll, et niisama lüües võib see kile hoida ära purunemise mingi piirini...
meenub, kui tuttava audi 80sse ei saadudki sisse... tükk aega pusisid, lõpuks said kuskilt raami lähedalt väikese serva lahti. Makk jäi alles, aga aknaraamil olid mõnusad murdmisjärljed, nii et pm uks tuli ka üle värvida pärast.
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
udune
Rookie
Postitusi: 8
Liitunud: T Mai 15, 2007 9:36 am
Asukoht: Harjumaa Kose

Postitus Postitas udune »

Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

boob kirjutas:No tehke mis tahate, aga mina seda klippi nüüd küll ei usu.
See ei ole võimalik, et kildudeks olevat klaasi hoiab kile niipalju, et jalaga lüües klaasipuru vetrub, aga auto sisse ei paindu.
Seda ma usun küll, et niisama lüües võib see kile hoida ära purunemise mingi piirini...
Ise olen kunagi ühe loomkatse teinud,aasata oli siis 2003
Esimesed küljeklaasid said läbipaistva löögikindla kile,mingil põhjusel oli vaja seda kontrollida.
Põhimõtteliselt kannatas tellisega neli korda taguda,järgmise korraga oli klaas juba pehme ja järgmise löögiga oli tellis salongis sees.
Tänaseks on kiled ilmselt oluliselt paremad.
Pakun autoremondi teenust Haapsalus.
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vtl »

boob kirjutas:No tehke mis tahate, aga mina seda klippi nüüd küll ei usu.
See ei ole võimalik, et kildudeks olevat klaasi hoiab kile niipalju, et jalaga lüües klaasipuru vetrub, aga auto sisse ei paindu.
Seda ma usun küll, et niisama lüües võib see kile hoida ära purunemise mingi piirini...
Kohalikel turvamessidel on korduvalt näidatud demoakent, mida iga huviline võis kõrvaloleva kirvega taguda. Klaas oli kildudeks, aga läbivat auku sisse ei olnud võimalik saada.
tyybel
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 171
Liitunud: T Apr 22, 2008 12:53 pm
Asukoht: Tallinn ja Pärnu

Postitus Postitas tyybel »

Konkreetsest tootest ei oska midagi arvata aga kunagi sai filmivõteteks üks paugu pannud audi toodud, et siis rahumeeli akende sissetagumist filmida. Ja oi seda naeru kui vaene näitleja raudkangiga sada imet tegi, et mingidki killud lendama saada :lol:

Oma asjade kaitseks abi olla küll, mul kaks korda klaas sisse löödud kuigi uksed on lahti :cry:
Jeep Grand Cherokee ZJ V8 5.2
Jeep Cherokee XJ
+372 5074010
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Postitus Postitas TiitR »

HrHunt kirjutas:No paneme ühe näite veel, nö. real-world test, mendid üritavad mingit hullunud jorssi kätte saada:

http://www.youtube.com/watch?v=QdMNEVqls8c

PS. Minu jaoks oli tegelt kõige olulisem faktor miks ma peale lasin panna justnimelt need krdi klaasikillud, kui mats käib nendega piki silmi saad siis nalja pole, minu meelest on absurd et autotootjad lähevad lolliks oma turvapatjade ja juraga aga sellist elementaarset asja nagu kohustuslikud lamineeritud küljeklaasid pole...
Minu E60-l on tehasest juba lisana lamineeritud (topelt) küljeklaasid :oops:
HrHunt
Mudder
Postitusi: 72
Liitunud: P Nov 30, 2008 2:42 pm
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas HrHunt »

TiitR kirjutas:Minu E60-l on tehasest juba lisana lamineeritud (topelt) küljeklaasid :oops:
Nojah ühiskond rõõmustab kindlasti selle üle, seda enam peaks see olema kohustuslik feature olema kõigil autodel. Kellele ikka meeldib silmadest klaasikilde välja noppida peale küljelaksu...
60kW/110Nm/AWD+RWD/LR & 191kW/380Nm/FWD/LSD
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”