andke palun teada

Sul on nelikveoline sõber öösel akna alt kaduma läinud või on keegi garaazist sinu lemmiktööriista ära virutanud või hoopis leidsid safari käigus kellegi pooltelje metsast ... see on õige koht sedalaadi juttude jaoks

Moderaator: Moderators

Vasta
e.p.
Suhtuge Austusega - Vana Kala
Postitusi: 612
Liitunud: R Mär 02, 2007 4:15 pm
Asukoht: viimsi
Kontakt:

andke palun teada

Postitus Postitas e.p. »

kui mõnel G-l peale jaanipäeva esimesed suunatuleklaasid oranzist valgeks muutusid ... siis need minu auto küljest.
Pidi ikka väga vaja olema, et need ära kruttida sikupilli peugeoti esinduse peaukse ees tuevakaamerate all.
Peeter Eltmaa
viimsi@carstop.ee
5021400
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Re: andke palun teada

Postitus Postitas hulkur »

Pets, kui sul vaja on, kasvõi ajutiselt, siis mul vist peaks garages karbis üks paar kollaseid klaase olema, mis ma mingil ajal tagavaraks olen ostnud. :lol: Ei, minu autol ei ole nüüd valged klaasid :roll:
e.p.
Suhtuge Austusega - Vana Kala
Postitusi: 612
Liitunud: R Mär 02, 2007 4:15 pm
Asukoht: viimsi
Kontakt:

Re: andke palun teada

Postitus Postitas e.p. »

Tänud, kollaseid mul omal kaks komplekti laos :)
Hea, et heleda suunaga tagatuli ainult üks olemas, muidu oleks need ka läinud ...
Peeter Eltmaa
viimsi@carstop.ee
5021400
walkman
Rock Crawler
Postitusi: 516
Liitunud: E Sept 10, 2007 12:27 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: andke palun teada

Postitus Postitas walkman »

Pidi tõesti väga vaja olema. Kusjuures kunagi oli minu omal ka üritatud seal midagi kruvida või kiskuda, aga töö jäi miskipärast lõpule viimata. Ei tea, kas need valged klaasid on siis selline defitsiit või on need kallid, või asi lihtsalt selles, et tahaks midagi varastada, aga ei tea täpselt mida ja milleks...
Toyota Land Cruiser 120 2008; Jeep Grand Cherokee Overland 2019; Mercedes Benz ML500 w163; Hyundai Terracan 2005
tel. 51O7O27
Vasta

Mine “Varastatud/Kaotatud/Leitud”