Otsin asjalikku meistrimeest appi auto ümberehituseks

Siia paneme need kuulutused kus otsime kas pikemaks ajaks või kasvõi üheks võistluseks oma tiimi liikmeid ja ka need kus pakume ennnast :)

Moderaatorid: hulkur, Arto, MM, Moderators

Suletud
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Otsin asjalikku meistrimeest appi auto ümberehituseks

Postitus Postitas Movistar »

Kuna ajaga on vaja kaasas käia siis järjekordselt läheb auto peale ASMV-d tõsisele ümberehitusele,et olla konkurentsis nendega kes samuti edasi arenevad pidevalt .Ajaliselt planeerin ehituseks umbes 3-4 kuud,kuid mitte rohkem.See tähendab,et tööd tuleb teha igapäevaselt , nagu igal teisel töökohal.Teha on palju .Sisuliselt võrdub pea uue tegemisega.
Kuna aga ise ei jõua järgmiseks hooajaks kindlasti ise kõike tehtud,siis otsin omale lahtise peaga abimeest appi auto ehituseks.
Igapäevaselt ei tähenda muidugi iga hommik kell 8.00 tulemist ja täpselt kella 17.00-ni töötamist.Kokkuleppe koht.


Kandideerimise tingimused oleksid järgmised :

1.Inimene võiks olla vähemalt kaudselt tuttav või siis tuttava tuttav.Ehk võhivõõrast,keda keegi ei tea ja ei tunne ,ei soovi.
2.Olemas peab olema oskus teha tööd korrektselt ja kvaliteetselt.
3.Kellast ja kalendrist peab lugu pidama ja " käin siis kui tahan ja teen nii nagu tahan" variant kahjuks ei sobi.
Ka ei sobi see variant,et "see töö mulle ei meeldi ja seda ma ei taha teha jne." .Kokkuleppel on muidugi igasugused variandid võimalikud.
4.Põhiteadmised metallitööst,keevitusest,tavapärasest autelektrist jne. peavad olema.Ei nõua,et oleks paberitega keevitaja-lukksepp-autoelektrik aga teadmised läbi varasemate kogemuste peavad siiski olemas olla.Eriti tuleb kasuks varasem kogemus offroad masinate ehitusel-ümberehitusel.
5.Töö toimub minu juures Pirita-Kosel ja mees peab omama liikumisvahendit,et ise kohale-koju saaks ja peab olema piisavalt usaldusväärne,et saaks omapead tööle jätta.
6.Vajadusel tuleb teha ka muid,otseselt mitte TR3 ehitamisega seotud ,kuid vähemalt samaväärseid töid.
7.Mees ei tohi olla laisk ja viiliva iseloomuga ning selline kes tööpäeva jooksul suudab 2 pakki suitsu sisse imeda tööajast .

Pakun:

1.Ca 160 tunnise töökuu juures vähemalt Eesti keskmist töötasu.
2.Arenemisvõimalust läbi pideva arengu , konkurentsivõimelise TR3 ehitusel .
3.Normaalseid töötingimusi soojas ja valges garaaziz kus enamus vajalikke tööriistu on olemas.Garaaz küll väike aga siiamaani hakkama saanud.
4.Võimalust auto ehitusel kaasa rääkida ja omi ideid pakkuda.
5.Lisaks pakume normaalset seltskonda :D ,võimalust tulevikus võistlustel kaasas käia jne.jne.jne.



Pakkumised teha e-maili teel või privaatsõnumi (PS) kaudu.
Lisaküsimused telefoni teel.

hardom@hot.ee
tel.5586865
Hardo Mere

PS:Tööleasumise aeg võiks olla peale Kukepead,et saaks ASMV -ks auto väga heasse töökorda viia ja tutvuks juba mehe tehniliste oskustega.
Võimalus on ka pikemaajaliseks koostööks aga sel juhul peavad mehel olema ka oskused ja teadmised ehitusvaldkonnast,eriti kõik see mis on seotud betoonitöödega.Raketised,armeerimine,betoneerimine,puusepatööd jne.

EDIT: Ei suuda hetkel siiski garanteerida rohkem kui 4 kuud kindlat tööd.Pärast tuleb lihtsalt edasi vaadata mis saab ja kas saab .Mõtteid on erinevaid aga need võivad aja jooksul ka muutuda.
Variant on ka selline,et kui kellegil on näiteks graafikuga töö ja tänu sellele ka piisavalt vabu päevi kuus,siis saab ka niipidi kokku leppida.
Ei pea tingimata E-R 8.00-17.00 kohal käima.
Viimati muutis Movistar, K Sept 26, 2012 2:42 pm, muudetud 1 kord kokku.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Re: Otsin asjalikku meistrimeest appi auto ümberehituseks

Postitus Postitas K.Kotkas »

Ma töötan 110 eur/h või 550 eur päev. Arve saab.

K
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Otsin asjalikku meistrimeest appi auto ümberehituseks

Postitus Postitas Movistar »

K.Kotkas kirjutas:Ma töötan 110 eur/h või 550 eur päev. Arve saab.

K
Vanasti töötasid naised ka 5 tundi päevas.Rohkemaks polnud suutelised.
Kas see ITindus on nii laisaks teinud,et üle 5 tunni päevas ei jõua enam?
Auto ehitamine on kontimurdev töö ja ei sobi siidikinnastega kodanikele ja eriti neile kes poole päeva pealt ära viilivad.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Re: Otsin asjalikku meistrimeest appi auto ümberehituseks

Postitus Postitas K.Kotkas »

Kurja, sa ei oska ikka üldse majanduslikult mõelda ma vaatan. Päev on ju odavam tellida...
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Otsin asjalikku meistrimeest appi auto ümberehituseks

Postitus Postitas Movistar »

K.Kotkas kirjutas:Kurja, sa ei oska ikka üldse majanduslikult mõelda ma vaatan. Päev on ju odavam tellida...
Majanduslikult saan piisavalt hästi hakkama.
Vaja oli ju vastu lõõpida :D
HM Racing Team
Kasutaja avatar
LR90
I live off from the mud
Postitusi: 1563
Liitunud: T Dets 28, 2004 1:55 pm
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Otsin asjalikku meistrimeest appi auto ümberehituseks

Postitus Postitas LR90 »

Movistar kirjutas: Majanduslikult saan piisavalt hästi hakkama.
Vaja oli ju vastu lõõpida :D
Palka ta kolmeks kuuks, saad arve nulli :wink:
kui suureks saan, hakkan DEFENDERIKS
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Otsin asjalikku meistrimeest appi auto ümberehituseks

Postitus Postitas Movistar »

Selle teema võib lukku panna.
Foorumist oli abi ja inimene leitud.
HM Racing Team
Suletud

Mine “Tiimiliikmete otsimine/pakkumine”