O:liikumisvõimelise odava pisikese maasturi

Vahekasti omavate maasturite müügi- , ostu- ja lammutuskuulutused. Igasugused sõiduauto teemalised kuulutused lähevad koheselt kustutamisele

Moderaator: Moderators

Suletud
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2433
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

O:liikumisvõimelise odava pisikese maasturi

Postitus Postitas v6sa »

Kuna ATV-de hinnad on jaburad, siis vaatan ringi millegi väikese järele, millega lapsed saaks heinamaal ringi põristada ja vahel mõne tarviliku sõidugi teha.

Niva, Jimny, LuAZ - vahet ei ole. Subaru Justy või "mis-iganes-selle-pisikaubiku-mudel-oligi" võiks ka passida. I põlve CRV või X-trail või RAV 4 (kui mõni peaks mingil arusaamatul põhjusel veel elus olema) võib ka hää pakkumise korral kõne alla tulla.

Odavalt (no kuni 500 €). Registris võib olla, aga eelistaks numbriteta. Varastatud ei tohi olla.

Tehnika peaks töötama. Juhiistmelt võiks käivituda ja seiskuda. Pidurid peavad olema! Eelistatult pisikese bensumootoriga. Roostet säärasel asjal ilmselgelt on piisavalt. Rehvid pole olulised, aga mingid rattad võiks ju all olla. Aga seda kraami mul on piisavalt.

Endiseid jahimasinaid, mille verest ja kusest läbiimbunud "salongis" võib vaid hapnikuaparaadiga istuda, ma väga ei himusta. Aga - koorikkatuse ja roolivõimendiga, priimas seisukorras ja täistoimiva Jimny olen nõus puhtaks küürima, kui hinnas kokku lepime. Nivat mitte. :mrgreen: Kerge hallitus või mudakiht on ootuspärane, ma ei otsi ülevaatskoõlbulikku isendit.

Asukoht võiks olla Tallinn-Türi-Jõgeva teljel.

Pakkumised kas siia, PT või meili vosat@hot.ee peale. Moderaatorite rahustamiseks ka telefon 5216899, mis ajuti võib ka vastata.

Kiiret ei ole.
Viimati muutis v6sa, L Aug 03, 2019 11:19 am, muudetud 2 korda kokku.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2433
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: O:liikumisvõimelise odava pisikese maasturi

Postitus Postitas v6sa »

Vaatasin täna ees sõitvat Suzuki Ignist ja põhjusmõtteliselt võib mõnda ülevaatusekõlbmatuks mädanenut mulle pakkuda;) Ilus pisike putuk kõrgema kusemisega.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2433
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: O:liikumisvõimelise odava pisikese maasturi

Postitus Postitas v6sa »

Tõstan oma soovi kõrgemale. Et kui kellegi midgai vedeleb, võib rahumeeli pakkuda. Võib kaubaks minna;)
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2433
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: O:liikumisvõimelise odava pisikese maasturi

Postitus Postitas v6sa »

Selle teema võib interneti säästmiseks ära kustutada.

Valitus osutus Vauxhalli tehase UTV.

Pilt

Ühe õnnetus on ikka teise õnn. Keegi on teinud rämedalt tööd ja päris vahva asja valmis nokitsenud. Minu õnneks ei saanud ta seda aga arvele. Mulle sobib, niikuinii pole esmastel sohvritel juhtimisõigust:)
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Suletud

Mine “Maasturite Ost/Müük/Lammutus”