Müüa UAZ 31512

Vahekasti omavate maasturite müügi- , ostu- ja lammutuskuulutused. Igasugused sõiduauto teemalised kuulutused lähevad koheselt kustutamisele

Moderaator: Moderators

Suletud
Kustas Peder
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: L Mai 04, 2019 8:20 am

Müüa UAZ 31512

Postitus Postitas Kustas Peder »

500 euro vastu vahetan nimetatud vene villise aastast 1989. Auto on minu omaks saanud pärandvarana ja ebavajalikuks osutunud, kuid asjatundjale pakuks kindlasti veel palju rõõmu. Kuna ma pole asjatundja, siis ei oska täpsemat kirjeldust anda auto seisukorrast, kuid mis ma olen näinud, siis see auto sõitis oma praegusesse asukohta omal jalal ja kõik olulised sõlmed seega on olemas ja töökorras, välja arvatud aku, mida pole peal. Aga auto on muidugi kaua seisnud (viimased 15 aastat vähemalt, kuivas garaazhis). Peale on ehitatud plekist katus ja kängururauad, kõik parimas 90.-ndate alguse tuuningu vaimus. Kaasa saab terve hulga varuosi, mida auto on praktiliselt täis. Mis neist on kuld ja mis muld - ei oska mina otsustada.
Auto ei ole ka autoregistris arvel, kuid auto pass registreeringuga aastast 1989 on olemas ja ostja saab selle kaasa.
Autot saab näha Tabasalus, lepi aeg kokku telefonil +3725135311 ja tule vaata üle. Kes ees, see mees.
Kustas Peder
Rookie
Postitusi: 2
Liitunud: L Mai 04, 2019 8:20 am

Re: Müüa UAZ 31512

Postitus Postitas Kustas Peder »

Auto on leidnud uue omaniku.
Suletud

Mine “Maasturite Ost/Müük/Lammutus”