O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Vahekasti omavate maasturite müügi- , ostu- ja lammutuskuulutused. Igasugused sõiduauto teemalised kuulutused lähevad koheselt kustutamisele

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Postitus Postitas LauriJ »

Minu eesmärk oli inimene reaalsusesse tagasi juhatada. Võibolla on 10 aastat kuskil metsas elanud ja ei tea tänapäeval asjade hindu. :)
nic
Mudder
Postitusi: 61
Liitunud: K Jaan 03, 2007 8:49 pm

Re: O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Postitus Postitas nic »

LauriJ kirjutas:Minu eesmärk oli inimene reaalsusesse tagasi juhatada. Võibolla on 10 aastat kuskil metsas elanud ja ei tea tänapäeval asjade hindu. :)
Landy, nüüd äkki seletad Lauri jt jaoks veel seda naljanurga mõtet...
Legendaarne: Land Rover Defender 90 + Ranger väikeveoauto
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Postitus Postitas Landy »

vanaisa kirjutas:ähähää, ei sa selle raha eest saa...
No vaba maa ja võib ju küsida, mida tahad, eksole? Miks peab kohe hakkama inimest maa sisse tampima? Ei saa siis ei saa, let it be...
Pole ju mingi kuulutus teemal "ostan 500 ruublikuga heas korras ja ülevaatusega täismaasturi"
Keegi ei tambigi hr. Nic-i maa sisse. Kõik on kutuurne ja viisakas, lihtsalt kaasfoorumalsed proovivad kodaniku unistuste pilvedelt maapeale tuua.
Kõigl meil on mingid (helesisnised) unistused, iseasi kuidas need realsusega sidustuvad.
Toon nic-ile arusaadav näite -Tõenäosus leida kusagilt 3000EUR eest normaalses seisundis Defender on 90% suurem, kui sama raha eest Volvo. ( Mis sest, et korras Defenderite hinnad alagavad 8K EUR juurst).

OK, aitab lobast- soovin teema algatajale kindlat meelt ja edu otsingtel!

P.S. Kunagi oli siin vist sarane arutelu, et miks LC 105 -ed nii kallid on, kuigi mugavuselt ja muudelt näitajatelt jäävad LC100-le alla ning miks mitte keegi neid odavalt ei müü.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Postitus Postitas Praks1 »

2-2,5kilo euri on makstud esisilla eest ,edasi unista Ise
Proto
53951597
Kasutaja avatar
kirsa
Mudder
Postitusi: 80
Liitunud: T Okt 22, 2013 7:28 pm
Asukoht: Tartumaa.

Re: O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Postitus Postitas kirsa »

Volvo volvoks, on küll jõulud aga nii hästi vist ei lähe. Seleta pimedale et mida head sellel discol on et sellega matkama võiks minna.
Kasutaja avatar
holari
Rock Crawler
Postitusi: 808
Liitunud: E Nov 26, 2012 10:32 am
Asukoht: Pärnu

Re: O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Postitus Postitas holari »

Tere. Discol pole häda midagi. Meil siin Pärnu kandis on teatud seltskonnas Disco väga püha ja populaarne. Poistel pole plaaniski midagi muud vaadata, ainult juurde ostavad. Ja väga kaugel on julgenud käia. Lisaks ei saa salata, see Disco sõidab väga sügavale, kui korras on ning imekspandavalt, kurvides on väga hea, kui hüdraulika muidugi töötab

Muidugi käis mu jutt Disco 2 kohta.

H.
nic
Mudder
Postitusi: 61
Liitunud: K Jaan 03, 2007 8:49 pm

Re: O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Postitus Postitas nic »

seltsimehed, äkki aitab.

teema korralikult kaaperdatud
"tänan" väga.

kel näpud sügelevad, siis palun kirjutage oma unistustest jõuluvanale.
kes soovib omale matkaratast või toikarit. mulle aga ärge seda rääkige!
Legendaarne: Land Rover Defender 90 + Ranger väikeveoauto
Jünger
unistus piimanäärmetest
Postitusi: 838
Liitunud: N Okt 25, 2007 2:24 pm

Re: O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Postitus Postitas Jünger »

Mina ei saa aru millest selline furoor.
Ennemgi on siin foorumis müüdud asju ime hinnaga. Krooni ajal tilkusid siia kunagi volvo silla, 18000, kuigi reaalne turu hind oli 40000.
lc 105 cruiserit on ostestud kommi rahaga, sest omanik vaatas lc 100 hindasid, tōdes et tal ei ole turbo mootoriga isend, manuaal kast ja ra riide sisu. Müüdi kui kōige odavamat lc 100.
Alati leidub maailmas inimesi, kes ei oska asjade väärtust hinnata. Samas on ka inimesi, kes jõulukinkide nimel vōtavad sms laene ja müüvad oma neere, ja kui mōnel on veel aianurgas mingi kast portaal sildadega siis easy money ju.

Kaspar
Mudane aastast 2005.
Mercedes G; Samurai; Defender 90, Defender 110, CJ-8
"IF IT CARN'T BE FIXED WITH A HAMMER, IT MUST BE AN ELECTRICAL FAULT"
nic
Mudder
Postitusi: 61
Liitunud: K Jaan 03, 2007 8:49 pm

Re: O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Postitus Postitas nic »

eks ma ikka ostan omale miskit huvitavat juurde ja seiklen edasi nagunii.
üsna kindel on see et mul on edasi ka põnev. saan ma siis volvo või mitte.
kahju et mõnedel on elu nii igav et on vaja teiste tegemisi torkida, kurb.

tegelt on asi väga lihtne: mina pakun raha, mis mul on ja kui see kedagi ei ahvatle, siis ei olegi teemat.
päriselt mina ei pea põhjendama miks mul selline summa pakkuda on.

igaüks saab aru täpselt mis number see oli, mida ma pakkusin - ärge ajage asja keeruliseks.
selle numbriga ei ole mitte midagi selgitada. ausalt ka number ongi number. mida te asjatate?

vastupidi. müüja töö on see kuidas ta presenteerib ja kui palju ta oma asja eest küsib. iga masin on eriline ja tahab selgitamist.
las müüja küsib kuidas tahab. küsida võib midaiganes. mitte kellelgi kommentaare ei oodata müügiteemasse a la et see hind liiga kõrge.

krdi pärast siis siia teemasse tuleb kanakari kokku kambakesi kaagutama et ei sobi!!!
lisaks on kohal puuk-pakkuja oma +500ga eputamas ja mõni julge suursuu lausa lubab hulgi neid minu teemas kokku osta ???

juhul kui targad arvavad et selline algatus siia ei sobi - laske ära kustutada. aga vastasel juhul lihtsal iga sepp jääb oma liistude juurde,eks


PS. kõigile kes veel ei oska vererõhku mõõta ja ennast tagasi hoida,
äkki ikka kirjutate jõuluvanale ja saate omale vastava aparaadi.
Legendaarne: Land Rover Defender 90 + Ranger väikeveoauto
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Postitus Postitas tarmo »

Ma arvan, et põhiline oli see, et 3000-ga volvo c303 otsimist võtsid enamik siinseid põlisasukaid solvanguna. Noh, umbes nagu läheksid küla kohaliku autoremontija jutule, et ole hea pane talverehvid alla ja ise mõtled, et oled suuremeelne, kui tasud pudeli lauaviinaga.
Tõsi on, et olen isegi 3k-ga mõne volvo ostnud ja sildasid ka mõne jooksu odavamalt, aga esiteks need ajad on pigem möödas ning teiseks tõeline joppamine peab olema.
Seega - püüan võtta mitte solvanguna, vaid soovin hoopis edu ja head joppamist! Ja kui joppamisest midagi üle peaks jääma, võid julgelt teada anda mullegi - tulen samuti ostma :)
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
nic
Mudder
Postitusi: 61
Liitunud: K Jaan 03, 2007 8:49 pm

Re: O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Postitus Postitas nic »

vaata tarmo ma olengi külakolkas rehvivahetust lasknud teha - viisin kohaliku piirkonna ainukesele spetsialistile 2 maasturit. tulin pärast kohale ja küsisin summat - aga mis minult taheti oli köömes - tln-s oleks 1 masina eest ka rohkem küsitud.

ja sealkandis olen ka tee äärde jäänud ja kutsunud kaugelt firmast abijõudusid ning on tuldud appi väga operatiivselt
ja pärast pidin jõuga raha võõrale tasku toppima.

aga neid lugusid on rohkem kui aega kirja panna. eks elu on meil nati erinev mõnes kandis.
õnneks on kuskil veel olemas inimesi, kes pole rahast pimestatud ja suudavad rahulikult elada.
kes solvus minu teemaalgatuse pärast, on vähem/rohkem närvihaige, aga mina selles süüdi pole

muidugi saaks mina pahaseks kui mingi võõras tuleks mul koduõuele minu kodurahu segama jutuga: kle vana sul seisab siin mingi vana ront ja näitab minu lemmikauto peale ning ülbelt sülitaks selle suunas ja kuldhammaste välkudes pakuks võileiva hinda ...

aga noh see foorum pole kellegi privaat-omand vaid ühine inforuum, eks. ja mina ei lähenenud teema püstitamisega otseselt mitte kellelegi isiklikult
ja seega ma kordaks üle - kes siin on peremees, see siis otsustab kas minu teema pealkiri on ok või mitte. läheb prügikasti või mitte. lihtne.
Legendaarne: Land Rover Defender 90 + Ranger väikeveoauto
Kasutaja avatar
puhvel
I live off from the mud
Postitusi: 2195
Liitunud: E Apr 16, 2012 7:34 pm

Re: O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Postitus Postitas puhvel »

kes solvus minu teemaalgatuse pärast, on vähem/rohkem närvihaige, aga mina selles süüdi pole


No sry, et solgin teemat aga ilmselt sa polegi siiani mõistnud, et keegi polegi solvund ?

PS käekiri meenutab meie "kuulsat" .....hiljutist laternate müüat ....(endist foorumi kasutajat) :roll: :)
XC 70
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 734
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Postitus Postitas maksipoiss »

Kas võib olla nii, et käima on tõmmatud traditsiooniline aastalõpu saag :) ?
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2863
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Postitus Postitas totu »

No aga ega ju draamat ei ole. Teema püsib esireas ja äkki tekibki mõnel volvistil äkiline rahavajadus.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: O: Volvo C303 (hind kuni 3000)

Postitus Postitas LauriJ »

totu kirjutas:No aga ega ju draamat ei ole. Teema püsib esireas ja äkki tekibki mõnel volvistil äkiline rahavajadus.
Draama on selles, et see Volvo omanik, kes teemat loeb, saab aru, et tema auto on rohkem väärt kui 3k€ (usun, et iga foorumit lugev C30x omanik teab, mis ta auto väärt on). Või isegi, kui on nii kiire rahavajadus, siis juba on olemas ostja, kes maksab vähemalt 500€ rohkem. :roll:
Vasta

Mine “Maasturite Ost/Müük/Lammutus”