M/L: Niva

Vahekasti omavate maasturite müügi- , ostu- ja lammutuskuulutused. Igasugused sõiduauto teemalised kuulutused lähevad koheselt kustutamisele

Moderaator: Moderators

Vasta
samodelkin
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: R Aug 01, 2008 4:55 pm
Asukoht: Laitse

M/L: Niva

Postitus Postitas samodelkin »

Vahendan siis veel kord naabrinaise müügisoovi...
Niva, 1,6 bens, 1990.
agregaadid toimivad, kere läbi.
Omanik mingil põhjusel, enne surma plokikaane maha kiskunud, Enne seda tegevust käisid veel vanaeidega poes...
Müüakse terves tükis varuosadeks. Dokumendid olemas. Hinda tahab 3000.-
Transpoti ei paku. Asukoht Laitse-Jaanika. (RallyPargi vastas)
Paar pilti ka - http://www.oumycar.com/?0040011253
Mulle ärge kirjutage, helistage omanikule tel 53981376
NB! A i n u l t vene keel!
trek
Off Roader Wannabe
Postitusi: 26
Liitunud: K Okt 07, 2009 1:32 pm

Postitus Postitas trek »

Vabandust kui teemat solgin, aga ma natuke uurisin asja.
Tema oleks nõus andma selle auto 5000.- eest, ütles et 1000.- peaks alla andma ka, ehk siis 4000.- saaks temasõnul kätte. Ja memm rääkis ka seda, et esisillas või kuskil sillas koliseb või kragiseb midagi. Ta tahab veel kohest ümber vormistamist või mahakandmist ostja poolt. Mootor lahti võetud sestap, et aasta tagasi umbes enam ei läinud tööle ja mees kiskus mootori lahti vms.
Natuke täpsemat juttu ka ;)
Võibolla mõnest asjast sain sutsu valesti aru ka, kuid nendest asjadest ta rääkis. Ja tema vahetust mingi asja vastu ei taha ja igapäev ei saa vaatama ka minna, kuna ta ise elab linnas ja Laitses on tal suvila.

Kert.
samodelkin
Mudder
Postitusi: 69
Liitunud: R Aug 01, 2008 4:55 pm
Asukoht: Laitse

Postitus Postitas samodelkin »

No nii - iga heategu saab ikkagi karistatud...
Tänud /trek'le/ infio edastamise eest - vanaeide arvates on siis hind tõusnud. Kahjuks ei saa ta aru, et sellel masinal enam keret pole.
Ma ei saa nõustuda sellise äri vahendamisega, kus mulle räägitakse ühte ja ostjatele teist juttu.
Kustutasin ära tema kuulutuse ja ka selle teema võib lukku panna.
Ärge siis, Teie kaasfoorumlased, üle kuumenege... :D
Vasta

Mine “Maasturite Ost/Müük/Lammutus”