ostan linnamaasturi soodsa hinnaga

Vahekasti omavate maasturite müügi- , ostu- ja lammutuskuulutused. Igasugused sõiduauto teemalised kuulutused lähevad koheselt kustutamisele

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

ostan linnamaasturi soodsa hinnaga

Postitus Postitas ricardo »

Talv tulekul ja vaja leida igapäevane linnamaastur. Ei ole mul mõtet segast peksta, et peaks miskit metsa kannatama ja käru vedama ja ma ei tea mis veel - nagunii sunnin vahel ka selleks. Eelistaks väljalülitatava esisillaga, aga aeglustiga ehk vahekastiga masinat, aga pidev nelivedu pole ka probleem. Sooviks eelkõige diiselautot mootoriga kuni 3,0 liitrit või bensamootoriga kuni 2,5 liitrit. Kindlasti manuaal ja 5 ust. Võiks olla kärukonks. Aasta võiks hakata alates 1996 ja uuem ja hinnavahemik 50 000 - 150 000 eeku. Asukoht Eestis või ehk ka lähivabariigis. Hinnavahemik nii imelik seetõttu et sobiva pakkumise korral ostaks naisele ka talveks maasturihakatise(RAV-4, CRV). Ei tahaks MB, Hyundai, Daihatsu, Daewoo, Land Rover Range Rover, Mazda, SsangYoung. Ei taha kedagi solvata, seetõttu ütlen viisakalt, et mina ei ole mõne vääriline ja mõni mudel pole minu vääriline. Soov osta ilma suurte vigadeta(väiksed ok) auto, mille omanikul kiire rahadega(maksaks ilma liisingujamata kohe auto kinni) ja seetõttu müüb soodsa hinnaga(loe keskmisest odavamalt). :roll:
Tel. 52 63 877
P.S. Ei ole kokkuostja kuulutus praegu vaid soov osta isiklikuks kasutuseks, seetõttu paluks mitte pakkuda autot millega ei julge tegelt ka ise sõita. Ja kindlasti jäi midagi märkimata, aga eks saab lisada.
Ja sobivusel paljun mitte teha nöökimisefoorumiks see kuulutus vaid ikka autopakkumisepostitused.
Kasutaja avatar
Madis
True Off Roader!
Postitusi: 1115
Liitunud: N Mai 05, 2005 12:40 pm
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Madis »

Kui metsa ei lähe ja naisele siis võta forester, 2,5 bens ja aut. kast. sellel niigi liba4vedu st. tagasild lülitub esimeste läbilibisemisel. Ise ei müü aga tegelen just samade asjadega ehk otsin naisele jne...
TR3 BHC
Madis 5115033
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

Mats kirjutas:Kui metsa ei lähe ja naisele siis võta forester, 2,5 bens ja aut. kast. sellel niigi liba4vedu st. tagasild lülitub esimeste läbilibisemisel.
Küll OT, aga, mis ajast Subarul liba nelivedu on :shock: ? Neist kolmest mis mina olen pidanud (2x Forester Turbo ja 1xOutback) on kõigil ikka päris nelivedu olnud...
Kasutaja avatar
Madis
True Off Roader!
Postitusi: 1115
Liitunud: N Mai 05, 2005 12:40 pm
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Madis »

hulkur kirjutas:
Mats kirjutas:Kui metsa ei lähe ja naisele siis võta forester, 2,5 bens ja aut. kast. sellel niigi liba4vedu st. tagasild lülitub esimeste läbilibisemisel.
Küll OT, aga, mis ajast Subarul liba nelivedu on :shock: ? Neist kolmest mis mina olen pidanud (2x Forester Turbo ja 1xOutback) on kõigil ikka päris nelivedu olnud...
Automaatkastiga isendil see nii on.
TR3 BHC
Madis 5115033
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Just eila uurisin ühe tuttava crv-omaniku käest, tal sama lugu - automaat ja iselülituv nelivedu, aga manuaalil pidev jällegi. Samas seda libajama ei taha - võib saatuslikuks saada. CRV-omanik tõi paar näidet kuda käest ära läks põllule ja kuda paar korda napilt teele jäi, no suur kiirus oli ka seal mängus muidugist.
Maasturil tahaks ikke ise valida millal nelivedu ja millal mitte. :wink:
Kasutaja avatar
KOSHEI
IC Honoured Member
Postitusi: 120
Liitunud: K Jaan 03, 2007 8:21 pm

Postitus Postitas KOSHEI »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html pakuks selline :) isuzu mootoriga 3.1tdi.. :) praegu kasutan igapaevselt, linnas
Kasutaja avatar
jyrx
Rookie
Postitusi: 11
Liitunud: N Mai 24, 2007 10:20 pm
Asukoht: Tallinn ja lähiümbrus

Postitus Postitas jyrx »

ricardodesol11 kirjutas:Just eila uurisin ühe tuttava crv-omaniku käest, tal sama lugu - automaat ja iselülituv nelivedu, aga manuaalil pidev jällegi. Samas seda libajama ei taha - võib saatuslikuks saada. CRV-omanik tõi paar näidet kuda käest ära läks põllule ja kuda paar korda napilt teele jäi, no suur kiirus oli ka seal mängus muidugist.
Maasturil tahaks ikke ise valida millal nelivedu ja millal mitte. :wink:
Lihtsalt teadmiseks, et just selle libaveo tõttu kanti 2 talve tagasi tol hetkel tutikas CRV maha... tagaveolisena libedasse kurvi, kogenud juht käitus vastavalt ja kui nelivedu lampi rakendus polnd kahjuks enam midagi teha :(
CRV kasti kohta ei tea. Vanema hrv kohta tean kindlalt, et manuaal kast ja liba-4vedu - ja oi kardaaniriste sai uuena vahetatud masinal päris mitu. Sest kui rakendub, siis üldjuhul teeb seda hetkel, mil pööre peal kuskil mudas või sügavas lumes...

Mul ei ole midagi Honda, kui linnaauto vastu, aga neliveost ei tea nad muhvigi
püsiv nelivedu kuubis ja mõned "järelkärud".
Passat '05 TDI, 100q '91 V6, 200tq '85 , Niva '85, Ritmo85 '83, M401 '51, M400 '49, ...
insche
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: R Okt 12, 2007 10:24 am
Asukoht: Raplamaa

Postitus Postitas insche »

Terrano II on liiga suur? Samas neid pisikesi linnamaastureid eriti ei teagi, millel oleks õige 4wd..

Pakkuda siis: http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=8441

1 pisiviga mootoriga on - kui järsult gaas maha lasta, kipub vahest välja surema - see viga on algusest peale. Diislikeskusest öeldi, et teevad korda, aga mootor peab pestud olema.. Miks nad mootorit ei pesnud - ei tea. Läind kuskile pesulasse ja keevitand 2kordne hind otsa - aga nad on ilmselt oma perse liiga täis söönud ja ei viitsi end liigutada...

Muidu on igati tip-top auto.. Matsu saand ei ole, läbisõit on aus jne (tegelt on peal kolmas spidokas ja selle on vist mingi 50000 ees :P)
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Aga miks juba kolmas spido? Ei tohiks nagu katki minna või nii. Pigem läheb tross puruks. Aga milles seisneb väljasuremise probleem? Või oskab keegi teine kommentaarida? Huvi auto vastu olemas ja sai isegi raha üle loetud, aga hoovis juba palju põhimõtteliselt sõitvaid autosid, tahaks midagi millega ikke sõita ka saab normaalselt.
insche
Rookie
Postitusi: 6
Liitunud: R Okt 12, 2007 10:24 am
Asukoht: Raplamaa

Postitus Postitas insche »

Spidokatel LCD-plokk on hakanud aiateibaid viskama... Ja tuleb välja vahetada kogu kellade komplekt... Kütusepaagi andur ei näita ka õieti, seepärast on vaja teada odomeetri näitu, siis teab millal tankida tuleb :P

Ahjaa, kütet võtab nii et 80liitriga saab sõita ca 650-700km, seda siis koos linnaga ja tihtipeale ka metsas (auto omanik on metsaärimees)

Pole ise küll auto omanik, aga Diislikeskusest öeldi et mingi suretusklapi vms mingi solenoid vms, titeviga nendel autodel.

Tulen täna autoga Tallinna, huvi korral võid enne kl 19:00 helistada 5211377 ja vaata auto üle!
Vasta

Mine “Maasturite Ost/Müük/Lammutus”