Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Lõunaosariikide meeste oma nurgake kus nahistada...

Moderaatorid: toilu, MahviaDeTyrk, Moderators

Suletud
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Postitus Postitas TiitR »

sambla-aadu kirjutas:see koht on maasturiga läbitav,seega probleeme ei ole. kui teinekord mööda sõidad,vaata teeotsast sisse.
Usu, olen sealt otsast nii sisse vaadanud (viimasel ajal tõsi küll mitte) kui ka kordi 10 vist sees käinud, kuna enne kasutasime seda lasketiiruna. Minu point oli pigem selles, et tean, et seda kasutavad nüüd pidevalt ATV-d ja tsiklid, et kas seal autoga midagi teha on?, kuna "väikestel tegelastel" (ATV-d, jne.) on (olid tookord vähemalt) teistmoodi rada/hüpped, jne? :roll:
P.S aga kui on ka autoga seal midagi teha (katsun lähiajal ise ka uuesti sisse piiluda), siis läheks isegi natuke turnima, kuna asi mulle väga ligidal ja niikui nii pidevalt seal kandis toimetan 8)
Kasutaja avatar
Werner
Mudder
Postitusi: 86
Liitunud: T Veebr 19, 2013 6:12 pm
Asukoht: Tartumaa

Re: Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Postitus Postitas Werner »

Käisin täna esimest korda Kuristal. Võibolla on teile teada tuntud koht aga mina olin esmakordselt. Jube ilus koht oli. Seal olid ka mingid kaitseväe territooriumit tähistavad sedelid üleval aga metsa sisenedes me neid ei näinud... Kas keegi oskab antud kohta kommenteerida kas seal on üldse sobilik sõitmas käia?
Kasutaja avatar
ahto42
Rock Crawler
Postitusi: 935
Liitunud: T Mai 11, 2010 7:49 am
Asukoht: Tartu-Luunja

Re: Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Postitus Postitas ahto42 »

toilu kirjutas:
TiitR kirjutas:
ahto42 kirjutas:Siis vist peab plaani maha matma. Tahtsin teada, kuidas Xtraili eledrooniline driifrilukk ka rarkemates oludes toimib ja kuidas mäkke ronib. Julgustust andis ka Motors24 pealt reis ümber eesti, kus Rando Xtrail tegi väga palju katseid kaasa ja oli ka lõpetajate seas.
No aga mine proovi Raadi kruusaaugus. Seal ka paar korralikku tõusu/langust ja auto jääb terveks :wink:
Raadi kruusaugus enam ei saa ju teha :)

Samas Xtrail saab kenasti hakkama kindlalt lihtsama rajaga seal raketibaasis... pole seal nii hull midagi väikesed künkad ülesse alla :P Soovitan soojalt proovida ... :)
Kus kohas see raketibaas täpsemalt asub?
X-trail.
Servemet OÜ
Sepa 21 Tartu
Puurid, keermepuurid/-lõikurid, freesid, laagrid, treiterad, trei/freespingi tarvikud jne.
http://www.serve.ee
Kasutaja avatar
toilu
I live off from the mud
Postitusi: 3420
Liitunud: E Apr 21, 2008 11:35 am
Asukoht: Tallinn

Re: Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Postitus Postitas toilu »

ahto42 kirjutas:Kus kohas see raketibaas täpsemalt asub?
http://www.granade.ee/rajad/rada.php?leht=Kardla
Metsas näeme rsk!!!
viis kaks null neli kaks viis kaks
Kasutaja avatar
kalleo
Rock Crawler
Postitusi: 843
Liitunud: T Aug 31, 2010 8:36 am
Asukoht: Kausikujulise kaluriküla serval

Re: Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Postitus Postitas kalleo »

Werner kirjutas:Käisin täna esimest korda Kuristal... Jube ilus koht oli...
Kurista rajoon- kui me nüüd ühest änd samast asjast räägime, on põnev. Vett ja muda suht vähe- samas pole mõne kaardi peal näidatud soistes kohtades ise viitsinud kunagi seenel käia. Aga mäge on küll ja piisavalt veel. Kui praeguseni veel kaardil olevaid teid, mida viimati 198x korviga motikaga võtta sai, kulgeda, ja mitte teelt "metsa alla" keerata saab oksapesu, läbipaistmatut võsa, tüveronimist ja väikest kraavigi katsuda. Märjal aastaajal kõik veel lahedam. Õige mitu kalendrit tagasi nautisin lörtsisel hilissügisesel ajal õue peal kohvi rüübates, kuidas kaks Grändi üritasid savisest põllunõlvast üles sõita. Vitara läks üles. Cherokee läks tagasi...
Paikkond kohati ikka mahajäetud moega. Aga ajad on muutumas. Just eelmise nädala ühel kenal õhtul juhtus aasta sündmus, et murule, kus liiguvad tavaliselt aint meie pere mokassiinid ilmus eitea kust LC120 (#01xxxx). Sohver väitis, et geps tõi! Vot ma küll ei tea sellist navikaarti. Aga ajas teine veel näpuga atlast mööda rida- nii kilti kümme eemal... Abipakkuva küssi peale, et mis tulek ja kuhu minek- köhmas, "ahh, pole oluline" ning pürstis tagasi minema. Teagi siis nüüd- oli ta hea inime (häbelik softroader) või paha (sulikamba rajaleidja), eks kaamera kunagi ehk näitab.
A kas seal metsas sõita tohib- ei tea. Mets ja maa kuulub ju kellelegi, kohati riigilegi. Karjäärid olid viimati kinni. Või kuidas see teema "vanade teede kasutamisest" meil jäigi? Ja kes teile üleüldse seda juttu rääkis???
2XJ - Parem midagi mitte teha, kui teha mitte midagi...
merekas
Mudder
Postitusi: 90
Liitunud: R Mai 23, 2008 3:00 pm
Asukoht: Tartu

Re: Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Postitus Postitas merekas »

KURISTA koht kus lapsepõlve suved veetsin enamus riigi mets aga siiski soovitan sõita mööda teid või radasi kust enne sõidetud seal on päris toredaid kohti kus on võimalik isegi kinni jääda ja paar kena tõusu la langust on ka

edu metsas seiklemisel.
toyota FJ62
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4473
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Põhimõtselt sel ajal kui mõned Metsikud on kusagil Venemaal - külastasid Eestit Poola 4x4 matkajad.
Siuksed mehed kes vahepeal ajaviiteks üksi lähevad autoga aafrika ringreisile http://auto4x4team.pl/

Täitsa tore pidu oli - natuke jõudsime metsa kah

Tänud neile kes kohale olid vaevunud tulema

PS: Romek... PAPROBÕJEM ?? :puke:
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4473
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

http://pilt.delfi.ee/my_album/292441/

Miskid peomeeleolu kajastavad fotod kh
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
nelikjooksja
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: T Juul 24, 2012 8:18 pm

Re: Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Postitus Postitas nelikjooksja »

Tere!

Tuli üks Prantsuse kolleeg külla ja tal tekkis minu autot nähes huvi off-roadi vastu. Paluks soovitust ja veel parem ka ühte/kahte autot julgestuseks homme õhtul nii 2-tunnise off-road "nuusutamise" läbiviimiseks. Plaan oleks siis homme, kolmapäeval, 28.08 õhtul 6 paiku teha üks pisike tiir kas raketibaasis või hiinalinna taga. Autoks on mul 4Runner 33" rehviga ja vintsidega varustatud. Operatiivseks kontaktiks 5107238.

Ette tänades,

Rünno
"Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail"

+3725107238 rynno.lohmus@gmail.com
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4473
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Lämme siis raketibaasi - kui juba
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
nelikjooksja
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 150
Liitunud: T Juul 24, 2012 8:18 pm

Re: Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Postitus Postitas nelikjooksja »

Suurimad tänud. Olen siis 17.45 klubi juures.

Parimat,

Rünno
"Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail"

+3725107238 rynno.lohmus@gmail.com
Kasutaja avatar
Werner
Mudder
Postitusi: 86
Liitunud: T Veebr 19, 2013 6:12 pm
Asukoht: Tartumaa

Re: Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Postitus Postitas Werner »

Mis asi hiinalinna taga asub?
Kasutaja avatar
laqkaraza
Fitting 38"
Postitusi: 330
Liitunud: P Dets 26, 2010 11:23 pm
Asukoht: Tartu +3725043028
Kontakt:

Re: Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Postitus Postitas laqkaraza »

Werner kirjutas:Mis asi hiinalinna taga asub?
PILPAKÜLA :)
Pilt
Kasutaja avatar
Werner
Mudder
Postitusi: 86
Liitunud: T Veebr 19, 2013 6:12 pm
Asukoht: Tartumaa

Re: Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Postitus Postitas Werner »

Tean jah ma olen hiinakas mõned aastad elanud. Aga ma ei teadnud, et seal mõnda ägedat kohta jeebi´kule leidub.
Kasutaja avatar
laqkaraza
Fitting 38"
Postitusi: 330
Liitunud: P Dets 26, 2010 11:23 pm
Asukoht: Tartu +3725043028
Kontakt:

Re: Metsa Tartu kandis Vol-5 (alates 01.01.2013)

Postitus Postitas laqkaraza »

Werner kirjutas:Tean jah ma olen hiinakas mõned aastad elanud. Aga ma ei teadnud, et seal mõnda ägedat kohta jeebi´kule leidub.
leidub küll - seal head rajad tavalistele jeebikutele. koos mõne natu raskema kohaga :)
Pilt
Suletud

Mine “Tartu Off-road Klubi”