Iseteenenduslik autopesu Tartus

Lõunaosariikide meeste oma nurgake kus nahistada...

Moderaatorid: toilu, MahviaDeTyrk, Moderators

MikkM
Fitting 38"
Postitusi: 344
Liitunud: R Nov 14, 2008 7:35 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MikkM »

Täna liikusin uuema siriuse poole tartus sealt elioni maja poolt ja nägin silti "survepesu 35.-" ;)
casca
Fitting 44"
Postitusi: 420
Liitunud: R Veebr 04, 2005 2:44 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas casca »

Ax kirjutas:Bussipargis saab 100.- eegu eest kasvõi ise pesta. Viimane kord käisime seal ja pold nagu suurt midagi häda. Ma ei mõtle peale Raketibaasi kus tegu ainult liivaga.
Bussipargi kohta nii palju infoks, et enne kui pesijate jutule lähed, maksa ennem pesu eest tanklas ära. Ehk siis maasturi puhul on 100 eeki. Nimelt üks kord läksin kohe pesijate juurde, näitasin autot jne. Palusin, et laseks kergelt mootori üle ja sildadelt ka suurema muda minema. Hakkas siis pesema ja pesi ja pesi ainult. Ise vaatasin kõike pealt aga teiselt poolt autot. Umbes 45 min oli juba möödas, mõtlesin, et kuidagi kaua läheb aga lõpuks sai valmis. Selle peale ütles tädi, et aega läks vat nii palju ja arve on ca 600+ EEKI. See tuli muidugi suure üllatusena, aga võtsin rahakoti välja ja ütlesin, et mul sularaha ainult ca 300 EEKi. Selle pealt tädi ütles et SOBIB küll, aga siis arvet ta ei tee.

Vat selline juhtum siis.
Offroadiga tegelnud alates 2006.
taavik
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 163
Liitunud: T Juul 29, 2008 3:04 pm
Asukoht: Keskel
Kontakt:

Postitus Postitas taavik »

Olen käinud Aardla tänava lõpus suurte majade vahel olevas käsipesulas. Ei olnud ka mingit kobisemist katusel ja raudadel olevate mätaste pärast. Kõik sai puhtaks ja maksis 75 raha vist.
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

TiitR kirjutas:Keegi, ilmselt modedest/adminnidest on väga huvitava pealkirja välja mõelnud ja päris uue eraldi teema sellest teinud? :roll:
No tundub, et jutt siiski suht ühte auku - muutsin siis pealkirja

Tegelikult me ise kasutame survepesurit kõrvalt Mc Lupus mootorratturite käest - 50 eekuga per masin
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Postitus Postitas TiitR »

MahviaDeTyrk kirjutas:
TiitR kirjutas:Keegi, ilmselt modedest/adminnidest on väga huvitava pealkirja välja mõelnud ja päris uue eraldi teema sellest teinud? :roll:
No tundub, et jutt siiski suht ühte auku - muutsin siis pealkirja

Tegelikult me ise kasutame survepesurit kõrvalt Mc Lupus mootorratturite käest - 50 eekuga per masin
Tänud pealkirja korrastamise eest.
Ka 1 latt suitsuvorsti maksabki nii 50.- 8)
P.S igasugu pesulad leiab vb. jah, et isegi 35.- eest, kuid minu takistavaks tingimuseks oli laupäev ja liiga õhtune kellaaeg.
Vasta

Mine “Tartu Off-road Klubi”