goclever ja sitt pildi kvaliteet

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

goclever ja sitt pildi kvaliteet

Postitus Postitas beginner »

RistoRR kirjutas:Toorest materjali ''veidi'' näeb siit https://www.youtube.com/watch?v=fFkTCFLjs88
See pardakaamera küll oma ülesannet hästi ei täida... Mis mudeliga on tegemist? (teistele hoiatuseks või nii ;) )
Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Re: Virumaalased kogunege

Postitus Postitas RistoRR »

Mõned aastad vana goclever on. Aga tuleb tõdeda, et esiklaas ka oma läbipaistvuse ülesannet eriti hästi ei täida hetkel :oops:
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
ksnuu
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 152
Liitunud: T Apr 27, 2010 7:10 am

Re: Virumaalased kogunege

Postitus Postitas ksnuu »

RistoRR kirjutas:Mõned aastad vana goclever on. Aga tuleb tõdeda, et esiklaas ka oma läbipaistvuse ülesannet eriti hästi ei täida hetkel :oops:
Mis mudel täpsemalt?
Mul üle 3a. vana goclever full hd ir ja ka klaasid suitsupigised seestpoolt, aga endahinnangul on küll pilt vähe parem,
võrdluseks näiteks kas või see video (filmitud reziimil 720p)
https://www.youtube.com/watch?v=LSHHfFCVCoY
Kasutaja avatar
RistoRR
Rock Crawler
Postitusi: 890
Liitunud: N Mai 23, 2013 10:07 pm
Asukoht: Viru-Jaagupi/Rakvere
Kontakt:

Re: Virumaalased kogunege

Postitus Postitas RistoRR »

ksnuu kirjutas:
RistoRR kirjutas:Mõned aastad vana goclever on. Aga tuleb tõdeda, et esiklaas ka oma läbipaistvuse ülesannet eriti hästi ei täida hetkel :oops:
Mis mudel täpsemalt?
Mul üle 3a. vana goclever full hd ir ja ka klaasid suitsupigised seestpoolt, aga endahinnangul on küll pilt vähe parem,
võrdluseks näiteks kas või see video (filmitud reziimil 720p)
https://www.youtube.com/watch?v=LSHHfFCVCoY
Mul sama. Kusjuures, võib-olla mina oskamatu, aga juutuub halvendas ka videode kvaliteeti. Arvutis olevad on ikka puhtamad veidi...

Edit: Mul selline käiakivi...
dvr-hd-lite_5d7735b6bf43dbb916d5277253762721.jpg
dvr-hd-lite_5d7735b6bf43dbb916d5277253762721.jpg (54.25 KiB) Vaadatud 5198 korda
Edit 2 : kui nüüd meelde tuletada, siis see mul mõned korrad vastu maad ka käinud ja aku lahti visanud, seega setup ilmselt ka paigast :oops:
Patrol Y60 35'' Silverstone
Bensiiniga võite pintsleid pesta, diislis peitub jõud!
55676422 kui vaja abi vms
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Virumaalased kogunege

Postitus Postitas beginner »

RistoRR kirjutas:Mõned aastad vana goclever on. Aga tuleb tõdeda, et esiklaas ka oma läbipaistvuse ülesannet eriti hästi ei täida hetkel :oops:
RistoRR kirjutas:Mul sama. Kusjuures, võib-olla mina oskamatu, aga juutuub halvendas ka videode kvaliteeti. Arvutis olevad on ikka puhtamad veidi...

Edit 2 : kui nüüd meelde tuletada, siis see mul mõned korrad vastu maad ka käinud ja aku lahti visanud, seega setup ilmselt ka paigast :oops:
Läbipaistvus läbipaistvuseks, aga pilt ise on nii ruuduline ja detailivaene, et näiteks autonumber on paari meetri pealt täitsa loetamatu, maapind ja puuoksad on ühtlane roheline hägu jne. Seadete ülevaatamine ilmselt paha ei tee. 720p seadete peal võiks olla ilusa ilmaga, kui valgust palju, pilt täitsa talutav. GoClever pole päris noname hiinakas kah, et kõige-kõige odavama 10a vana sensori sinna sisse suruks. Vaevalt, et youtube nii hullusti asja ära käkerdas, või rakendasid sa miskiseid filtreid? :D

EDIT: vaatasin youtube's teiste videosid selle kaameraga ja suht sama seis :mrgreen: Ilmselt pole seadete näppimisest kasu.
Kasutaja avatar
CaveMan
True Off Roader!
Postitusi: 1042
Liitunud: P Dets 12, 2010 10:51 pm
Asukoht: Tallinn ja Peetri
Kontakt:

Re: Virumaalased kogunege

Postitus Postitas CaveMan »

beginner kirjutas:Läbipaistvus läbipaistvuseks, aga pilt ise on nii ruuduline ja detailivaene, et näiteks autonumber on paari meetri pealt täitsa loetamatu, maapind ja puuoksad on ühtlane roheline hägu jne. Seadete ülevaatamine ilmselt paha ei tee. 720p seadete peal võiks olla ilusa ilmaga, kui valgust palju, pilt täitsa talutav. GoClever pole päris noname hiinakas kah, et kõige-kõige odavama 10a vana sensori sinna sisse suruks. Vaevalt, et youtube nii hullusti asja ära käkerdas, või rakendasid sa miskiseid filtreid? :D
Kuna Youtube on sellest 720 resoga video teinud, siis võib eeldada, et ka algmaterjal oli selles formaadis. Kõige kummalisem on, et pilt ise on 4:3 mustade äärtega. Midagi on ikka kuskil väga valesti.
Land Cruiser 100 2005, 4,2TD Aut - 33'' Cooper Discoverer STT PRO - Come Up DV-9
ksnuu
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 152
Liitunud: T Apr 27, 2010 7:10 am

Re: Virumaalased kogunege

Postitus Postitas ksnuu »

RistoRR kirjutas:
ksnuu kirjutas:
RistoRR kirjutas:Mõned aastad vana goclever on. Aga tuleb tõdeda, et esiklaas ka oma läbipaistvuse ülesannet eriti hästi ei täida hetkel :oops:
Mis mudel täpsemalt?
Mul üle 3a. vana goclever full hd ir ja ka klaasid suitsupigised seestpoolt, aga endahinnangul on küll pilt vähe parem,
võrdluseks näiteks kas või see video (filmitud reziimil 720p)
https://www.youtube.com/watch?v=LSHHfFCVCoY
Mul sama. Kusjuures, võib-olla mina oskamatu, aga juutuub halvendas ka videode kvaliteeti. Arvutis olevad on ikka puhtamad veidi...

Edit: Mul selline käiakivi...
[käiakivi]

Edit 2 : kui nüüd meelde tuletada, siis see mul mõned korrad vastu maad ka käinud ja aku lahti visanud, seega setup ilmselt ka paigast :oops:
Ai krt mul ikka kraad kangem goclever jah. Sul on 1280x960 minu omal 1920x1080 ja välimus ka teine.
https://www.youtube.com/user/Hrksnuu
Kasutaja avatar
mihkelmihkel
Fitting 38"
Postitusi: 213
Liitunud: R Okt 03, 2014 11:49 am
Asukoht: Rakvere

Re: Virumaalased kogunege

Postitus Postitas mihkelmihkel »

Lisan siia ka siis video meie tegevustest Simuna kandis.

140 klippi, 24 gb toorest materjali, 12 tundi töötlemist ja 13 minutit kunsti :)

Vaadake kindlasti FullHD-ga.

https://youtu.be/xJQ2e8GtVFw
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”