Tom Tom Via 125 kaardiuuenduse küsimus

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
Andruzka
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 128
Liitunud: N Juun 17, 2010 1:55 pm
Asukoht: Harjumaa 5088077

Tom Tom Via 125 kaardiuuenduse küsimus

Postitus Postitas Andruzka »

Tere,

Probleem selles, et on olemas Tomtom Via 125, millel ei ole kaardipesa, arvutiga ühendades saab ühendust ainult tom tom` veebipõhise rakendusega, mis ütleb,et kõik tarkvara on uuendatud. Siiski seade ise annab aeg ajalt teada, et kaart on vana ja vajab uuendust. Kuidas sinna uus kaart peale saada? Uus kaart on mul faili kujul olemas.

Kas keegi osakab aidata või juhatada inimest, kes oskab?
D4; G270
4x4 sõber
Fitting 38"
Postitusi: 307
Liitunud: E Veebr 19, 2007 2:42 pm
Asukoht: TALLINN

Re: Tom Tom Via 125 kaardiuuenduse küsimus

Postitus Postitas 4x4 sõber »

Andruzka kirjutas:Tere,

Probleem selles, et on olemas Tomtom Via 125, millel ei ole kaardipesa, arvutiga ühendades saab ühendust ainult tom tom` veebipõhise rakendusega, mis ütleb,et kõik tarkvara on uuendatud. Siiski seade ise annab aeg ajalt teada, et kaart on vana ja vajab uuendust. Kuidas sinna uus kaart peale saada? Uus kaart on mul faili kujul olemas.

Kas keegi osakab aidata või juhatada inimest, kes oskab?
Äkki on sellest lingist abi: http://www.okidoki.ee/item/3601150/
Metsas ja poris veedetud tunde ei arvestata eluea hulka.
aareke
Mudder
Postitusi: 91
Liitunud: L Jaan 03, 2015 7:10 pm
Asukoht: Tallinn 10619, Kiiu 74604
Kontakt:

Re: Tom Tom Via 125 kaardiuuenduse küsimus

Postitus Postitas aareke »

Tre,
kui ühendad oma Tom´i USB kaabli abil arvutiga ja lülitad selle sisse, siis aksepteeri GPS seadme ühendus PC-ga. Seejärel moodustub sinu laua-/ sülearvutisarvutis kuvatavaks uus irdketas mille nimetus on Tom-Tom või miskit sellist. Topeltklikiga sisene kõnealusesse Tom-Tom vms. kausta ning sealt leiad nii kaardi(d), ikoonid jm. jutud mida näed/ kuuled oma Tom´i seadmes :)
50-13 996 Aare
aareke
Mudder
Postitusi: 91
Liitunud: L Jaan 03, 2015 7:10 pm
Asukoht: Tallinn 10619, Kiiu 74604
Kontakt:

Re: Tom Tom Via 125 kaardiuuenduse küsimus

Postitus Postitas aareke »

4x4 sõber kirjutas:
Andruzka kirjutas:Tere,

Probleem selles, et on olemas Tomtom Via 125...
Äkki on sellest lingist abi: http://www.okidoki.ee/item/3601150/
... kui tunned, et ´äkki ei peaks ikka ise kaardi uuendamist proovima´, siis arvan, et kümme raha ei ole just väga suur summa maksta hetkel uusima saadaoleva kaardi eest ;)
50-13 996 Aare
Rannug
Mudder
Postitusi: 89
Liitunud: T Apr 24, 2012 8:36 pm

Re: Tom Tom Via 125 kaardiuuenduse küsimus

Postitus Postitas Rannug »

aareke kirjutas:Tre,
kui ühendad oma Tom´i USB kaabli abil arvutiga ja lülitad selle sisse, siis aksepteeri GPS seadme ühendus PC-ga. Seejärel moodustub sinu laua-/ sülearvutisarvutis kuvatavaks uus irdketas mille nimetus on Tom-Tom või miskit sellist. Topeltklikiga sisene kõnealusesse Tom-Tom vms. kausta ning sealt leiad nii kaardi(d), ikoonid jm. jutud mida näed/ kuuled oma Tom´i seadmes :)

Mul pole hetkel ühtegi Via't käepärast aga mu meelest see ei toimi.
Via'le saad ligi ainult üle nn veebi. (My TomTom rakendusega, mitte TomTom Home'ga)
Olemasoleva kaardi uuendused/parandused tasuta. Kui kasutad olemasolevat koodi ja ma ei mäleta
kas 1 v 2 aastajooksul. Kui uuendusi enam ei tule ja tuleb välja uus kaart siis selle ostad.



Via 125'el peaks ikka kaardipesa ka olema. (micro SD)
Andruzka
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 128
Liitunud: N Juun 17, 2010 1:55 pm
Asukoht: Harjumaa 5088077

Re: Tom Tom Via 125 kaardiuuenduse küsimus

Postitus Postitas Andruzka »

Tänud, uurin seda okidoki linki. Kui selle uuenduse 10 euro eest saaks teha oleks väga bro.
Rannug, minu Vial pole usb kaardipesa.

edit: viidatud okidokis olev kuulutaja ei suuda ilma kaardipesata Via 125-le uut kaarti laadida.
D4; G270
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”