OziMapMerge = MÄH

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

OziMapMerge = MÄH

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Panin miski kaardiportsu üheks tegema - krõbistas jupp aega - ütles, et valmis
Valmis kaarti pole :shock:

mis sitaste see uuesti

Panin miski kaardiportsu üheks tegema - krõbistas jupp aega - ütles, et valmis
Valmis kaarti pole :shock:

WTF ???
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Re: OziMapMerge = MÄH

Postitus Postitas hulkur »

Mul oli sama häda mingite kaartidega ja kui mälu ei peta, siis lahendasinasja nii, et andsin korraga liitmiseks vähem kaarte korraga ette. Milles põhjus oli ei suutnudki välja selgitada. Igal juhul protsessi ajal on masina mälu silmini täis ja liidetavale failile oli vaja vist umbes 3kordset kettaruumi "vahemäluks".

Andres
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: OziMapMerge = MÄH

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Ook - tegelt see mõte käis endalgi peast läbi, et väiksemad portsud kokku panna ja siis need omavahel uuesti = proovime
tartuoffroad.ee
5581340
Libekala
Lord of the Numbers
Postitusi: 94
Liitunud: K Aug 31, 2005 2:18 pm

Re: OziMapMerge = MÄH

Postitus Postitas Libekala »

Minu kogemus on, et MapMergega tekkinud kaart on madalama resoga kui algmaterjal. SeamlessMap toimib korralikult.

Ermi
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Re: OziMapMerge = MÄH

Postitus Postitas hulkur »

Libekala kirjutas:Minu kogemus on, et MapMergega tekkinud kaart on madalama resoga kui algmaterjal

vastab tõele.
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: OziMapMerge = MÄH

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Libekala kirjutas:Minu kogemus on, et MapMergega tekkinud kaart on madalama resoga kui algmaterjal. SeamlessMap toimib korralikult.

Ermi
miu meelest tuleb ta sellise resoga nagu seal ise keerad - vaikimisi on vist settingutes picel/meter

SeamlessMap on misasi ja dawnloadi link oleks kena
tartuoffroad.ee
5581340
Libekala
Lord of the Numbers
Postitusi: 94
Liitunud: K Aug 31, 2005 2:18 pm

Re: OziMapMerge = MÄH

Postitus Postitas Libekala »

SeamlessMap on Ozi omadus, mitte väga vana, aga viimasel versioonil kindlasti olemas. Kuna Ozit hetkel käepärast pole, siis võib järgnev jutt veidi ebatäpne olla. Load Map File alt tuleb leida seamless map kataloog ja avada sealt seamlessmap.map, selle tulemusena avaneb menüü, mille abil saab valida kaardifaile, mida korraga näha soovitakse. Ja siis neid Ozi-s näidataksegi nii nagu oleks tegemist ühe kaardiga.

Help for Seamless Maps

Overview

A seamless map can be thought of as a container which can have many OziExplorer maps loaded into it. For Example : load a seamless map (.map) file and all the maps contained in the map file will be loaded.

You can have many seamless maps with each one having many loaded maps.

To setup your seamless map - As you would normally load a map in OziExplorer, load the map file "Seamless.map" and use the Seamless Map Control to add your maps. The options on the "Options Menu" allow you to create additional seamless map files.
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Re: OziMapMerge = MÄH

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Mnjh - selle http://www.oziexplorer3.com/dev/develop ... rsion.html leidsin isegi
Aga lootsin, et on äkiste kusagilt eraldi alla laaditav plugin kah mida ma ei leidnu.
Mul peal miski 3.95.5k - ja sellel seda veel ei ole

Ps: agajah - tegin järk järgult suuremaks MapMergega - nii saama
tartuoffroad.ee
5581340
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”