EMT vs. teised

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

EMT vs. teised

Postitus Postitas yanekk »

Kuna juba ammu on mõte mobiili operaatorit vahetada( viimased 10+ a. emt) ja tänane päev pani i-le punkti, siis keda järeljäänutest eelistada.

Ehk kellel on parem levi ka tegelikuses, igasugused erinevad kliendi meelitamis taktikad jätaks kõrvale.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4424
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Movistar »

Mina olen kasutanud viimased 10 a.Tele2 teenuseid ja peaks mainima,et viimaste aastatega on toimunud kõva areng.Ei ole erilisi leviprobleeme,mis paneksid teist operaatorit otsima.Täna aga oli võimatu kätte saada EMT kliente ja vastupidi.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
marauder
True Off Roader!
Postitusi: 1176
Liitunud: R Dets 19, 2008 8:34 pm
Asukoht: Kuressaare

Postitus Postitas marauder »

Minu endine firma kolis eelmine suvi kogu kompotiga emtist elisasse. Ei olnud levi siis ja ka köne kvaliteet oli kehvem. 2 kuud vist oli elisas, siis mindi EMTi tagasi.
Team saarlased
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Postitus Postitas urmas »

Kolisin emt-st ära, sest polnud levi Aripäeva maja taga.
Kolisin tele2-st ära, sest polnud levi Kalamajas.
Nüüd olen elisas ja ikka levi pole Kalamajas.
Samasugused kõik.

Ma valiks selle operaatori selle järgi, kus töötad, elad, kus sõbrad on ja hind.
Kui levi on, siis mu arust pole kvaliteedil vahel.
Emt ei müü paremat leviala, vaid uuendusi. Kui ainult lobiseda vaja, ei näe emt-s olemiseks põhjust.

P.S. Täna sain teada, kes emt-s on :D
Viimati muutis urmas, K Dets 01, 2010 10:04 pm, muudetud 1 kord kokku.
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Re: EMT vs. teised

Postitus Postitas vtl »

yanekk kirjutas:Kuna juba ammu on mõte mobiili operaatorit vahetada( viimased 10+ a. emt) ja tänane päev pani i-le punkti, siis keda järeljäänutest eelistada.
Ja kui ülejärgmine kuu kukub järgmise operaatori võrk maha, siis lähed kolmandasse... ja kuhu sa pärast seda lähed?

Mina mäletan EMT 15-aastasest staazist kokku ca kolme juhtumit (tänane kaasa arvatud), kus kogu võrk oli pool päeva maas. Elekter on mul Pirital märksa tihedamini ära olnud, aga ma pole seepärast veel puuküttele ja petrooleumilambile üle läinud
yanekk kirjutas:Ehk kellel on parem levi ka tegelikuses, igasugused erinevad kliendi meelitamis taktikad jätaks kõrvale.
EMT-l loomulikult :)
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

Tegelikult ega ma ei virise EMt-i üle aga kui Sauel ma peaaegu näen masti ja hoones sees rääkida ei saa, siis on ju jama.
Paar sellist kohta on veel kus tihti olen ja ruumis sees rääkimiseks pean minema hoone välisseina juurde.
Krt. mis tehnika sajand see selline on.
Suvel kui suuremad jamad hakkasid kahtlustasin telefoni, et levi nõrk.
Tänaseks kasutanud kuute uut või suht uut telefoni, kuid tulemus sama.
Hetkel kasutan Nokia N8 ja rääkida ikka ei saa(internetist ei tasu unistadagi), siis kui mina tahan.
Kasutaja avatar
LR90
I live off from the mud
Postitusi: 1563
Liitunud: T Dets 28, 2004 1:55 pm
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Postitus Postitas LR90 »

EMT, kõik on mind kätte saanud ja mina olen alati oma saanud :)
kui suureks saan, hakkan DEFENDERIKS
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1289
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Postitus Postitas honkomees »

Levi kvaliteet on halvenenud viimase paari aastaga nii EMTil kui *Elisal, Emtil töö juures oli 5-6 aastat tagasi väga hea levi, siis pandi maste juurde ja keerati suunda, meil kadus levi. Samas Elisal ja Tele2-l on seal levi OK, kodus aga on Elisa levi nii viletsaks muutunud, et pidevalt satub Läti võrku, ühes toas saab rääkida, teises mitte. EMT ja Tele2 levivad normaalselt ...
Aga üldiselt on meie piirkonnas enamik lihtinimesi üle läinud Elisa võrku, enamikus kohtade on nende levi parem ja hind odavam. Suurfirmade osakonnad nagu meie kontor aga on EMTi all. Minu jahikaaslased on pea kõik Elisa kliendid ...
Kasutaja avatar
Taivo
Rock Crawler
Postitusi: 763
Liitunud: L Juul 04, 2009 1:30 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Taivo »

Viimased 7aastat Tele2 klient olnud ja pole nuriseda midagi, levi kohta pole ka midagi halba öelda...vahepeal oli paralleelselt ka üks EMT number aga sellega olid arved suured, sest suurem osa tuttavaid tele 2 kliendid, aga muidu samuti rahul teenuse kvaliteedi poolest.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17328
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Ise alates 1995 EMT klient (seda nii NMT, kui GSM) ning olin 5 aastat ka EMT lepinguline partener ja edasimüüja.

Hetkel kõigi 5 pereliikmete numbrit minu nimel ja EMT klienditeeninduse-iseteeninduse, teenuste, hindade ning leviga väga rahul.
Udupeenete teenustega väga kursis pole, kuna kasutan lollikindlaid ja ilma kaasaegse op.susteemita 5-8 aasta taguseid telefone.

Elisa klienditeenindus on ooper omaette. Kliendihaldur on, kuid probleemide korral on abi kesine.
Elisa keeldus 2,5 kuud meie firma plavel ühe ülemaaailmse suurkorportasiooni Euroopa peakontori telefoninunbreid oma "balck listist" maha võtast. Esmalt pühjendusega, et tehnikut pole, siis oli tehnik haige. Siis väideti, et selle numbri seeria taga on pahad inimesed. Igavene kamm ja tsirkus.
Ühelgi teisel operaatoril keda sinna helistamiseks ajutsilet kasutsin, neid muresid polnud.

Taskus on praegu kaks mobiili - EMT ja Elisa kaartidega.Viimane pisuksub püsna tihti, et on levist välja sattunud.

Oma ema "evakueerisin" mõned aastad tagasi Tele2 võrgust, sest arvele lisati julmalt olemaltuid kõnesid. Kuna ta elab välisriigis ja kasutab SIM.-kaarti vaid mõne kuu tagant siin olles, ei saa ta neid kõnesid kuidagi sisevõrgus teha- nii hea levi tele2-l ka pole ;-).
Prostesti korral paluti TÕESTADA, et rääkinud pole....
EMT võrgus pole enam olnud mineid probleeme - välismaal olles ilusti "0 EEK" kuuarved, kui ei kasuta. Lisaks nüüd Eestist tulevate kõnede vastu võtmine ilma roaming tasuta ja nii sisse , kui välja helistamine välismaa võrgus siinsete peregrupi lühinumbritega.

Mis tänast "leviauku" puudutab, siis see võib juhtuda mistahes sideoperaatoriga.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
pilgrems
Rock Crawler
Postitusi: 746
Liitunud: P Apr 08, 2007 4:12 pm
Asukoht: põllul&metsas

Postitus Postitas pilgrems »

Alles mõned nädalad tagasi oli sarnane auk Elioni süsteemis.

Internet ja telefoniside läinud pooleks päevaks.
Päris mitu vedavat ratast.
5249634
Kasutaja avatar
Ojala
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 179
Liitunud: P Juun 29, 2008 8:32 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ojala »

Kuidas nüüd õelda, täna sai Elisaga vabalt helistada vähemalt Tartu kandis, samal ajal kui Emt oli maas. Mina ei ole Elisa kohta veel ühtegi halba sõna oskanud õelda. Ja klienditeenindus ei ole ka just kõige halvem. Aga eks iga mees kiidab ikka oma.
TR 3
Kasutaja avatar
keelutsoon
SUURED asjad
Postitusi: 446
Liitunud: N Mai 26, 2005 9:28 pm
Asukoht: Tln-Tartu vahel
Kontakt:

Postitus Postitas keelutsoon »

umbes aasta tagasi kolisin mobiiliga emt-i, ja kohe andis tunda, et - võrreldes eelneva elisa-ga - maanteedel sõites hakkas olema kõne ajal ühenduse katkemisi päris palju enam. selles mõttes olen aastase kogemuse põhjal kindel, et elisa võrk on üle eesti parem - aga ainult selle pärast ei hakka ka enam tagasi kolima, ning emt teeb ka paremaid hindasid.
raske lapsepõlv, rauast mänguasjad...
www.keelutsoon.ee
Kasutaja avatar
weix2
Fitting 44"
Postitusi: 423
Liitunud: K Sept 03, 2008 8:14 pm
Asukoht: Rakvere, Palmse, 51kaksüks740

Postitus Postitas weix2 »

Olen EMT is olnud pikalt. Vahepeal oli teises telefonis elisakaart ja vahel tele 2. Minu kodukohas lihtsalt 2 hel viimasel olid tuntavad augud.
Samas hetkel 2 emt i kaarti. Ja leviga on nii et uus nokia telefon näitab kehva levi ja kõne katkemisi, vana nässakas EriksoniSony aga toimib täitsa vinks vonks.
Keegi levitas kuuldusi et ma tahan ettevõtte telefonidega elisasse kolida ja miski tädi helistas (tõenäoliselt minu kliendihaldur) ja et uued paketid ja se mis teil oli pole enam soodne ja millegipärast kadus ära pool minu telefoniarvest :shock:
Ma ei saa võrkku vahetada isegi kui hinnad oleks soodsad ... eesti posti vahendusel saaks mind siis kiiremini kätte kui Teiste operaatorite kaudu :D

weix@emt kasutaja
Veiko Aart 51 kaksüks 740
Offroad is better road than bad road!
Asjaarmastajad 179
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2636
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Postitus Postitas helar »

olen ise juba aastaid emt klient olnud.
Vahepeal proovisin nii elisat kui Tele 2.
Minu poolt vaadatuna on probleemide lahendamine alati emtil kõige paremini välja tulnud.
Mis puutub levisse siis ei saa öelda ,emt l et seda poleks.
Tänapäeva telefonid on minumeelest täielik saast.
Panin enda ja naise telefoni kusagil karu pe--ses kõrvuti.Mul on levi ,tal pole .Helistamisega samamoodi. Mõlemad oleme emt s.
Ostke omale normaalne telefon ja saate igalpool rääkida.
http://www.mobiil24.ee/products/Kasutat ... -6310.html
8)
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”