Regio Kaardid GPS-idele

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Kasutaja avatar
prt
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 103
Liitunud: R Okt 10, 2008 8:42 am
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas prt »

LoJack kirjutas:Jama on nende toodetega , kuna need "erilisele" kaardile (see on hoopis muu kui harilik mälukaart).
ei ole erinev mälukaart. eestlased kasutavad oma kaardiinfo Garmini formaati viimiseks jubinat nimega cGPSMapper, millel on funktsioon kaardiinfo mälukaardipõhiseks muutmiseks. erinevate kaartidega mälukaarte saab osta. mälukaarti saab seadmest seadmesse tõsta. seadmeks siis kas näiteks MobileXTga varustatud jubin või GPS. ehk siis vastavalt vajadusele panen oma telefoni, kus GarminXT istub kas Bluecharti, EOMAPi või Citynavigatori.
110 gs
Arbo
Rookie
Postitusi: 10
Liitunud: T Mai 06, 2008 11:34 am
Kontakt:

Regio vs EOMAP

Postitus Postitas Arbo »

Regio teedekaardi ja EOMAP teejuhi viimaste versioonide võrdlust saab vaadata siit, sealsamas ka mõlemad müügil.
Andre111

Re: Regio vs EOMAP

Postitus Postitas Andre111 »

Arbo kirjutas:Regio teedekaardi ja EOMAP teejuhi viimaste versioonide võrdlust saab vaadata siit, sealsamas ka mõlemad müügil.
Tänud vajaliku info eest. (Y) Kohe hea ülevaade (Y)
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2503
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Regio vs EOMAP

Postitus Postitas boob »

Arbo kirjutas:Regio teedekaardi ja EOMAP teejuhi viimaste versioonide võrdlust saab vaadata siit, sealsamas ka mõlemad müügil.
Peaks vist rõhutama, et tegemist on seal Regio teedekaardiga, mitte TOPO kaardiga. Need on kaks esi asja.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Rein
Fitting 38"
Postitusi: 233
Liitunud: K Veebr 16, 2005 9:51 pm
Asukoht: Lõuna osariigid
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Kui teil vähimatki viitsimist on, olge head, andke kaarti koostajatele tagasisidet, seda parem uus kaart saab. Ma Regio teedekaarti mees hetkel ja ikka olen ebatäpsuste puhul helistanud.
Ex: LR DISCO I
EX: Subaru Outback
Ex:Subaru Outback 2105
Ex:Subaru Forester XT 2016
Subaru Outback 2019
Nissan Patrol Y61 2004-
Chevy K1500
Cadillac Escalade ESV


http://reinufoto.wordpress.com/
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2503
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

Rein kirjutas:Kui teil vähimatki viitsimist on, olge head, andke kaarti koostajatele tagasisidet, seda parem uus kaart saab. Ma Regio teedekaarti mees hetkel ja ikka olen ebatäpsuste puhul helistanud.
Kuidas see helistamine välja näeb? Kirjeldad, et mingi maantee sellisel kilomeetril on see kurv veidi laugem või :D

Ma olen ka mõningaid kaardivigasid saatnud koos jutuga meili peale ning lisaks pannud näiteks gpx faili teekonnaga vms... Samas enam nagu ei viitsi seda teha ja põhjus on väga lihtne: mina teen nende eest tööd, ehk siis parandan kaardil olevaid vigu kuid palka saavad selle eest nemad ja see palgamaksja olen ju tegelikult mina kaarti ostes ning uuendusi soovides.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Rein
Fitting 38"
Postitusi: 233
Liitunud: K Veebr 16, 2005 9:51 pm
Asukoht: Lõuna osariigid
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Uuendus on ju tasuta ;). Kurvi nurk ei ole tegelikult ju teema ;). Pigem mahasõidud, teede puudumine jne. Pole ju mõtet siin seda ümber jutustada, eks ju ise teate oma piirkondi, kus midagi viltu on. Ma pole eriline IT guru sellepärast helistangi. Ei oska neid salvestada ega saata. Hea on küll uut versiooni kasutada, kui viga likvideeritud ja tead, et oled sellesse oma panuse andnud.
Ex: LR DISCO I
EX: Subaru Outback
Ex:Subaru Outback 2105
Ex:Subaru Forester XT 2016
Subaru Outback 2019
Nissan Patrol Y61 2004-
Chevy K1500
Cadillac Escalade ESV


http://reinufoto.wordpress.com/
mariimarii001
Rookie
Postitusi: 4
Liitunud: P Aug 31, 2008 10:44 am

Regio Eesti teed 1.6 vs Eomap Eesti Teejuht 2009.1.3

Postitus Postitas mariimarii001 »

Töö on selline, et vaja kiiremas korras õiged aaressid leida ja sinna ka võimalikult kiiresti kohale jõuda. Proovitud mõlemad variandid ja eelistus langeb ikkagi Regiole.

Otsing on oluliselt kasutajasõbralikum ja täpsem. Jube tüütu on kõike linnade kaupa otsida ja see, et iga talu nime taga on koht ning liigselt tingmärke - söögikohad jms. teeb kaardi mõttetult kirjuks. Eomapil osa aadresse üldse asulate kaupa uuendamata. Näiteks Kiiu asulas on juba aasta uued tänavanimed ja majanumbrite süsteem.

Regio näitab tegelikult samuti majadele numbreid vastuseks http://www.palmtek.ee/index.php?page=95 ... icle_id=47 kuvatud ekraanipiltidele.

Kui eelmised versioonid välja tulid, sa ka mõlemaid katsetaud, kuid siis jäi samuti valik Regio peale.
nasa
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 121
Liitunud: R Aug 04, 2006 2:52 pm
Asukoht: Eesti

Postitus Postitas nasa »

Rein kirjutas:Uuendus on ju tasuta ;). ....
EOMap just äsja maksustas oma uuendused.
Rein
Fitting 38"
Postitusi: 233
Liitunud: K Veebr 16, 2005 9:51 pm
Asukoht: Lõuna osariigid
Kontakt:

Postitus Postitas Rein »

Nu rasked ajad. Kõige hullem maksustus tuli (sry, teemaväline) SEB pangast, ettevõtetel raha kontole andmine tasuline. 25 tugrikut küsivad :(
Ex: LR DISCO I
EX: Subaru Outback
Ex:Subaru Outback 2105
Ex:Subaru Forester XT 2016
Subaru Outback 2019
Nissan Patrol Y61 2004-
Chevy K1500
Cadillac Escalade ESV


http://reinufoto.wordpress.com/
rato
Rock Crawler
Postitusi: 794
Liitunud: P Sept 21, 2003 3:32 am
Asukoht: Emajõe Suursoo
Kontakt:

Postitus Postitas rato »

mina kasutan oma Garmin 60Csx sees regio topot ja olen vaga rahul. Kohati on kyll teed valesti margistatud, info vananenud. Korralikku teed naitab rajakeseks olevat ja kui on naidatud et on korralik tee siis 33" MT rattaga oli ukerdamist et edasi saada:D aga need on olnud paar kohta kuskil inimasustusest hyljatud kohtades. aadressi otsing toimib kuigi oleks ka seal vigade parandusi teha t6epoolest. Meeldiv yllatus oli aga uudis , et saan 50 eek eest uuendada enda regio topo kylge eesti sisevete kaarti mis on paris hea inimestele kes kalastavad peipsil ja emaj6el peipsi suudmest tartuni.. Soovitan soojalt. Enamasti kui ei osata oma gps vastavalt kasutuskohale ja liikumisviisile seadistada, siis arva takse et kaart kehva..
Metsas käiakse ikka seljakotiga. Jimny.
Ex kallimad: LC LJ73 ja G300td
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Ma nüüd ei mõista kas ma olen pime või loll - aga Regio Topo'l ei näe ma mitte sihte olemas olema :roll: ??
tartuoffroad.ee
5581340
rato
Rock Crawler
Postitusi: 794
Liitunud: P Sept 21, 2003 3:32 am
Asukoht: Emajõe Suursoo
Kontakt:

Postitus Postitas rato »

MahviaDeTyrk kirjutas:Ma nüüd ei mõista kas ma olen pime või loll - aga Regio Topo'l ei näe ma mitte sihte olemas olema :roll: ??
oleneb millega sa seda vaatad jah 8)
Metsas käiakse ikka seljakotiga. Jimny.
Ex kallimad: LC LJ73 ja G300td
Kasutaja avatar
OHT
Mudder
Postitusi: 58
Liitunud: E Jaan 08, 2007 12:10 am
Asukoht: Tartu

Re: Regio Kaardid GPS-idele

Postitus Postitas OHT »

Kas kellelgi on juba Regio TOPO ver.1.3 seadmes?
Tahaks kommentaare kuulda, kui palju on uuendusi? Kuidas on ta võrreldes EOMapiga?
Eriti hea oleks näha tegelikke ekraani võrdluspilte kõigi kolme variandi kohta...
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Re: Regio Kaardid GPS-idele

Postitus Postitas hulkur »

Uut topot veel reaalselt metsas katsetanud pole aga Regio Topo 1.3 põhiline erinevus vs. eelmine vers. puudutab kirjelduse kohaselt peamiselt veekogude kohta käivat infot: rannikuveed ja Peipsi + Emajõgi Tartuni. Maismaa osas on muutused minimaalsed. EOmapiga võrrelda ei oska - kunagi mingit varasemat vers võrdlesin ja kui Regiol läks veel rada pikalt edasi siis EO-l oli juba tükk aega ühtlane roheline laik olnud - aga eks see võib paikkonniti erinev olla, seega nagu ikka kellele ema ja kellele tütar.
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”