Regio Kaardid GPS-idele
Moderaatorid: hulkur, Moderators
- Landy
- Typo Master 2.1
- Postitusi: 17317
- Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
- Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
- Kontakt:
Regio Kaardid GPS-idele
Infoks neile kes on seda infot siit või minult küsinud:
http://www.regio.ee/?op=body&id=73
Juttu nii Garmini kui Magellani kaartidest
http://www.regio.ee/?op=body&id=73
Juttu nii Garmini kui Magellani kaartidest
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Regiol lõpuks väljas kah kaardiuuendus - Garminile sai täna peale pandud ja tundub hea olema!
Samuti on neil lõpuks välja tulnud topo-kaardi versioon Eesti kohta...
Huvilistele link http://www.regio.ee/?op=news&id=123, ise veel omale ostnud pole ja kogemusi ei oma. Regios, arvutist vaadates tundus aga väga ahvatlev olema...
Samuti on neil lõpuks välja tulnud topo-kaardi versioon Eesti kohta...
Huvilistele link http://www.regio.ee/?op=news&id=123, ise veel omale ostnud pole ja kogemusi ei oma. Regios, arvutist vaadates tundus aga väga ahvatlev olema...
Midagi leiab siit: http://www.garmin.ee/?id=1240#4
TomTom-il tulid alles hiljuti 8.40 kaardid välja. Siin näiteks Euroopa kaart:Cruizsub kirjutas:kas tom-tomile ka mingit uut korralikku kaarti saada on?
http://www.tomtom.com/products/maps/sel ... D=10&M=375
Kuigi TomTomi kaart, EOMAPi ja REGIO kaardi vastu kahjuks ei saa.
Tänasest aparaadis REGIO 1.6 . Peal on hooned koos numeratsiooniga, ehk asi, mida kaua ootasin. Kõikide majade numbreid ei kuvata, maja peale painates tuleb nähtavale ainult number ilma tänava nimeta. Majad päeval kollased, öösel hallid. Küll olen juba avastanud aadressi otsingu vead ja majade valed numbrid. Kui otsitav maja on tänava keskel, siis navi näitab aadressi ristmikule või viib vale maja ette. Näiteks Liipri 11 ja Kandle 5 Tallinnas. Need majad pole minu ega ühegi sündmusega seotud.
Ka talude hoonestus on nüüd näha, kuid talude nimed on nüüd veel rohkem mööda kui enne. Ka otsing ei leia talu üles, kuigi kaardil on koos nimega. Ka küla nimi on kaardil vale, kuigi talu nime juures on jälle õige. Sama nimede jama on ka EOMAP kaardil. Kust sellised vead tulevad ? Operatiivteenistustel sellisest jamast küll kasu pole.
Puudu on lähiaastatel rajatud majad hajaasustuses.
Ära on märgitud looduskaitse ala piirid, mida enne minu naabruses polnud.
Need esimesed muljed, katsetan ka tänaval ära. Aparaat Nüvi 250W.
Ka talude hoonestus on nüüd näha, kuid talude nimed on nüüd veel rohkem mööda kui enne. Ka otsing ei leia talu üles, kuigi kaardil on koos nimega. Ka küla nimi on kaardil vale, kuigi talu nime juures on jälle õige. Sama nimede jama on ka EOMAP kaardil. Kust sellised vead tulevad ? Operatiivteenistustel sellisest jamast küll kasu pole.
Puudu on lähiaastatel rajatud majad hajaasustuses.
Ära on märgitud looduskaitse ala piirid, mida enne minu naabruses polnud.
Need esimesed muljed, katsetan ka tänaval ära. Aparaat Nüvi 250W.
ei kujuta ette kuidas see kaardi arendamine käib. Usun, et nad ostavad andmed ilmselt maaametist ning siis täiendavad/kohandavad neid andmeid. Ja ilmselt saadav täpsus/detailsus sõltub summas mis maametile välja käiakse. Vaeval, et nad kõik ise mõõtmas joonistams käivad.
Keegi teadja võiks asja lahti seletada, kuidas asi käib.
1.6 vaade siis selline.
Keegi teadja võiks asja lahti seletada, kuidas asi käib.
1.6 vaade siis selline.
Aitan palju oskan...