Regio Kaardid GPS-idele
Moderaatorid: hulkur, Moderators
Re: Regio Kaardid GPS-idele
kas kusagil viimase aja inff kiiruskaamerate kohta ka on saadaval?
teex yhe zuicu
Re: Regio Kaardid GPS-idele
Regiol väljas Topo kaardi versioon 1.04 (uuendus)...
Regio kaardid - GPS kaardid
Regio kaardid - GPS kaardid
Re: Regio Kaardid GPS-idele
Kas keegi on kasutanud teede kaardi 1.10 versiooni vanemates navides ? Mul 250W mudel, mis ei kuulu küll ametliku hoiatuse alla, kuid blogijuttude järgi võib osadel mudelitel NT formaadi puhul esineda puudusi näiteks majanumbrite kuvamisel.
Re: Regio Kaardid GPS-idele
Regiol väljas Topo kaardi versioon 1.06 (uuendus)...
Regio kaardid - GPS kaardid
Kellel varasem versioon ostetud, saab 5 eur eest uuenduse...
Regio kaardid - GPS kaardid
Kellel varasem versioon ostetud, saab 5 eur eest uuenduse...
Re: Regio Kaardid GPS-idele
Suvel sai tehtud kaardi uuendus jakaris,esmaspäeval oli vaja harjumaa metsakülla sõita üllatus suur sest sellist küla kaardil polegi.10 aastat vanal paberkaardil küla olemas.Suhtlesin regioga ja soovitati uuesti uuendus teha.On see kuidagi võimalik,e uuendus tehakse praagilt ja pool eestit kaob kaardilt?
Sügisel soetasin uue seadme ja läks lolliks,selgus vigane tarkvara tehases peale pandud,jakari poisid laadisid kaks korda uue tarkvara enne kui korda said.
Sügisel soetasin uue seadme ja läks lolliks,selgus vigane tarkvara tehases peale pandud,jakari poisid laadisid kaks korda uue tarkvara enne kui korda said.
Re: Regio Kaardid GPS-idele
Kaardifail on üks tervik. Kui sealt mingi bait puudu on, ei tunnista seade teda. Pigem on tegemist kaardi valmistajapoolse näpukaga. Selleks et otsing töötaks, peab "küla" olema andmebaasis - ei piisa kui ta kaardil kirjena on. Ja otsisid ikka linna, või midagi muud?Muska71 kirjutas:Suvel sai tehtud kaardi uuendus jakaris,esmaspäeval oli vaja harjumaa metsakülla sõita üllatus suur sest sellist küla kaardil polegi.10 aastat vanal paberkaardil küla olemas.Suhtlesin regioga ja soovitati uuesti uuendus teha.On see kuidagi võimalik,e uuendus tehakse praagilt ja pool eestit kaob kaardilt?
Sügisel soetasin uue seadme ja läks lolliks,selgus vigane tarkvara tehases peale pandud,jakari poisid laadisid kaks korda uue tarkvara enne kui korda said.
- hulkur
- been there, done that
- Postitusi: 1552
- Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
- Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
- Kontakt:
Re: Regio Kaardid GPS-idele
Omal ka analoogiline kogemus, et küla kadunud. Asjasse süvenedes selgus, et mingi hulk külasid ongi ilmselt Regio jaoks oma nime kaotanud, samas on peal kõik selle n.ö. fantoomküla majad kinnistu (või talu) nimedega. Seega uuendus ei pruugi seda küla kaardile tagasi tuua. Zoomi selle küla koht ekraanil sisse ja vaata kas küla nimi ka on kusagilt lugeda või on ainult talude nimed.
andres
andres
Re: Regio Kaardid GPS-idele
Telefoni teel öeldi aadress ja vga oli selles,et sõna kõla ja kirjapilt kahtepidi tõlgendatav.Kuuldus ojatee kirjapilt ojade.Delfi kaart leidis üles ka kirjapildis ojadee,aga gps nõuab piinlikku täpsust.Täna proovisin veel erinevaid versjoone sisestada ja nii saingi põhjuse teada.Siit moraal aadress saata sms või meili teel ja probleeme vähem.Kusjuures sõrmega ekraanil siblides näitas naaberkülasi,aga see mis mul vaja polnud.Paberkaardilt vaatasin vajalikust järgmise olemasoleva ja siis panin otsingu sinna ja läbisõidul leidsin kõigepealt küla sildi teeäärest ja ka lõpuks kirjelduse järgi õige maja soode ja rabade keskel.Maaks kirjutas: Kaardifail on üks tervik. Kui sealt mingi bait puudu on, ei tunnista seade teda. Pigem on tegemist kaardi valmistajapoolse näpukaga. Selleks et otsing töötaks, peab "küla" olema andmebaasis - ei piisa kui ta kaardil kirjena on. Ja otsisid ikka linna, või midagi muud?
Näiteks sõita Tallinnast Tallinnasse silikatsiidi 8 siis gps juhatab linnast välja läbi männiku karjääri kus polegi teid olemas,viimase hetkeni käsib ümber keerata,alles tehase õuel avastab,et oled kohal ja saabud sihtpunkti.
Re: Regio Kaardid GPS-idele
Kas keegi viimast EOMAPi Eesti teejuhti ja Regio Eesti topo-t ka võrrelnud on? Kuidas täna nende kvaliteedi vahe on? Kumma valiksid metsas liikumiseks ja miks?
Või on ka mingi 3 v 4 variant olemas?
Või on ka mingi 3 v 4 variant olemas?
Re: Regio Kaardid GPS-idele
Eomapi ja regio topo võrdlusmoment puudub (regiost loobusin ammu), kuid eelmise Eomapi ja uue vahel on väike vahe ikka sees. Seda siis uuema kasuks. Garmini käsigeps suudab nüüd leida aadressiga asju, juhatamine on adekvaatne ehk siis ei ürita lõigata mingitest kahtlastest kohtadest läbi.
Eomapi täpsus kraavide jms-ga oli minumeelest juba eelmises versioonis väga hea ning asi on paremuse poole läinud. Kõlab nagu nõme promo aga töö on selline, et tuleb otse läbi maastiku trügida ning nurisema ei pea.
Eomapi täpsus kraavide jms-ga oli minumeelest juba eelmises versioonis väga hea ning asi on paremuse poole läinud. Kõlab nagu nõme promo aga töö on selline, et tuleb otse läbi maastiku trügida ning nurisema ei pea.