GarminUSB t6rge

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
mart77
True Off Roader!
Postitusi: 1020
Liitunud: K Juun 14, 2006 11:19 pm

GarminUSB t6rge

Postitus Postitas mart77 »

Tekkis t6rge garminUSB installil, tekkis veateade:
Failed to start driver service vspsingle from file C:\WINDOWS\system32\drivers\vspsingle.sys, error 1084, existing service.

Mis jama see on, isiklikult pole varem t2heldanud...2kki keegi oskab pakkuda lahendust?

Mart
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

restart ja kui see ei aita, siis uninstall, registry puhtaks ja uus install.
mart77
True Off Roader!
Postitusi: 1020
Liitunud: K Juun 14, 2006 11:19 pm

Postitus Postitas mart77 »

Paar imelikku ülestähendust:

Naljakas on see, et search ei suuda seda vspsingle. sys faili leida... veider. safe modes on veateade teistsugune kui tavalises keskkonnas (lõpus siis on hoopis: error 2, new service.)
Leidsin geopeitus.ee lehelt sellise jutu:

"Ei saa seda garmin.ee poolt pakutavat programmi x64 XP all tööle viskab vea teate, et ei saa kävitada mingit servicet mis asub failis \windows\system32\vspsingle.sys. Kusjuures mul seda faili ei olegi seal vaid on hoopis \windows\SysWOW64 kataloogis.

Tõmbasin Garmini enda kodukalt uuemad USB driverid ja GPS ise näitab, et ühendus arvutiga on olemas ja MapSource-iga saab ka ilusti andmed kätte."

ja event viewer ütleb:
The vspsingle service failed to start due to the following error:
The system cannot find the file specified.

For more information, see Help and Support Center at http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.

Aru ma'i mõista...
mart77
True Off Roader!
Postitusi: 1020
Liitunud: K Juun 14, 2006 11:19 pm

Postitus Postitas mart77 »

Ise küsin - ise vastan:
leia arvuti milles on vspsingle.sys olemas, kopeeri arvutisse õigesse kohta ja ongi korras....deem, ma ei saa ikkagi aru, millest selline n.ss! miks osades on ja osades pole....
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”