Küsimus gps vastuvõtjate kohta

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

erko
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: P Juul 12, 2009 7:01 pm

Postitus Postitas erko »

Pomo kirjutas:
erko kirjutas: Kas müügilolevad u 300.- maksvad isendid teevad ka ilusti töö ära või on rohkem mänguasjad?
viita mõnele isendile, siis teab midagi kosta :roll:
Päris 300.- küll pole, aga midagi sellist: http://www.elfaelektroonika.ee/artnr/14 ... usb-liides
Plaan vist siiski Holux M-1000 osta, mis BT ühendusega. Või laidate selle maha? Pole küll teab mis sumamd mängus, kuid ei tahaks ka sellist asja osta, mis oma tööd ära ei tee!
Kasutaja avatar
tai
unistus TR nullist
Postitusi: 1282
Liitunud: P Veebr 26, 2006 7:56 pm
Asukoht: Pärnu/talin lennujaama juures

Postitus Postitas tai »

GPS moodul arvutile BU-353, veekindel, USB liides
t2itsa 6ige asi see v6ta ja sa ei kahetse
Asjadele tuleb lennukalt läheneda
58021221
erko
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: P Juul 12, 2009 7:01 pm

Postitus Postitas erko »

natuke jääb kripeldama see, et pole siiski BT, mida saaks ühendada ka pihuarvutiga. Samas kas BT on muidu ebakindlam? Selline kasutatud asi muidu silma jäänud: http://kuldnebors.ee/kuulutused/Varuosa ... uage_id=et
Kasutaja avatar
mrtn
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 186
Liitunud: E Veebr 19, 2007 2:14 pm
Asukoht: 59°28'57.44"N / 25°01'47.77"E
Kontakt:

Postitus Postitas mrtn »

mul on BT junn täiesti probleemivabalt töötanud. lendas suure kaarega maha, mille peale tekkis mingi kontaktiviga, aga kolleeg tinutas ta uuesti kokku. veekindel on ka, kui minigrip-kotti topid.
Mennäänx mettään!
Kasutaja avatar
R.Laansalu
Fitting 38"
Postitusi: 277
Liitunud: N Dets 07, 2006 1:14 am

Postitus Postitas R.Laansalu »

pilgrems kirjutas:Altina töödanud koos Regio ja APS iga probleemi vabalt. ainult kui käsi GPS juhtus olema läheduses(poole meetri raadiuses) siis tekkis probleeme
Mul täiesti vastupidised kogemused. Viimane sõit oli kaks Altinat peal (erinevate kaartide jaoks) ja mõlemad panid pange. Eelmised korrad on üks olnud ja ikka pangestunud. Mul ei ole möödunud sõitu, kus ma ei peaks maadlema sellega, et GPS on kinni. Pehmeltöeldes on see Altina BS. :fy

Rasmus
Kasutaja avatar
kussu
Mudder
Postitusi: 73
Liitunud: P Dets 14, 2008 6:08 pm
Asukoht: Harju, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas kussu »

R.Laansalu kirjutas:
pilgrems kirjutas:Altina töödanud koos Regio ja APS iga probleemi vabalt. ainult kui käsi GPS juhtus olema läheduses(poole meetri raadiuses) siis tekkis probleeme
Mul täiesti vastupidised kogemused. Viimane sõit oli kaks Altinat peal (erinevate kaartide jaoks) ja mõlemad panid pange. Eelmised korrad on üks olnud ja ikka pangestunud. Mul ei ole möödunud sõitu, kus ma ei peaks maadlema sellega, et GPS on kinni. Pehmeltöeldes on see Altina BS. :fy

Rasmus
Erinevate kaartide/rakenduste jaoks soovitaks GPS Gate-i, saab kasutada ühte vastuvõtjat ja palju erinevaid kaarte. Asi küll tasuline, kuid tuleb odavam, kui teine GPS vastuvõtja osta
Rohkem infot: http://franson.com/gpsgate/
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Postitus Postitas al »

R.Laansalu kirjutas:
Mul täiesti vastupidised kogemused. Viimane sõit oli kaks Altinat peal (erinevate kaartide jaoks) ja mõlemad panid pange. Eelmised korrad on üks olnud ja ikka pangestunud. Mul ei ole möödunud sõitu, kus ma ei peaks maadlema sellega, et GPS on kinni. Pehmeltöeldes on see Altina BS. :fy

Rasmus
Ise maadlesin ka ammu sellega. Kuskil siin kirjas kah. Probleem ainult selles softis, mis USB porti COM-iks muudab. Mina lasin originaal driverid maha ja panin mingi Globalsati omade pealt tööle, täiesti toimis. Mis mudeli omad jään vastuse võlgu, driverid otse originaalplaadilt.
Altina käis MS Autoroute taga maks. tunni paar. Peale softi vahetust vahel isegi 4-5 tundi. Globalsat BT käis samas komplektis pmst. 24/7. Nüüd enam ei kasuta, Garmin aitab (ja pangestub, kaks korda päevas ikka).
erko
Rookie
Postitusi: 9
Liitunud: P Juul 12, 2009 7:01 pm

Postitus Postitas erko »

aga mida oskate te arvata sellisest aparaadist, nagu Qstarz GPS BT-Q816 OEM? Hinnavaatluse link ka siia juurde: http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arv ... ed/110025/
Samuti leidsin sellise, nagu Holux GPS M-215U. http://www.hinnavaatlus.ee/products/Arv ... med/79099/
Kasutaja avatar
toilu
I live off from the mud
Postitusi: 3420
Liitunud: E Apr 21, 2008 11:35 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas toilu »

Holux on hea.
Qstarz ei tea pole proovnud samas osta ää ja tee proovi :)
Metsas näeme rsk!!!
viis kaks null neli kaks viis kaks
seff
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: R Veebr 21, 2003 7:43 pm

Postitus Postitas seff »

R.Laansalu kirjutas:
pilgrems kirjutas:Altina töödanud koos Regio ja APS iga probleemi vabalt. ainult kui käsi GPS juhtus olema läheduses(poole meetri raadiuses) siis tekkis probleeme
Mul täiesti vastupidised kogemused. Viimane sõit oli kaks Altinat peal (erinevate kaartide jaoks) ja mõlemad panid pange. Eelmised korrad on üks olnud ja ikka pangestunud. Mul ei ole möödunud sõitu, kus ma ei peaks maadlema sellega, et GPS on kinni. Pehmeltöeldes on see Altina BS. :fy

Rasmus
kas sul on mingi odav 12 -220 inverter v, see võib ka superkiirgust kiirata millepärast gps jonnima hakkab, kogemus olemas..
pilgrems
Rock Crawler
Postitusi: 746
Liitunud: P Apr 08, 2007 4:12 pm
Asukoht: põllul&metsas

Postitus Postitas pilgrems »

Elektri probleemid mõiutavad jah GPS i tööd. Vana läpakaga millel aku hakkas saba andma tardus GPS kah, aga viskasin aku minema siis probleemid kadusid.


Varjant 2: proovisin GPS i uuel läpakal kõik toimis nii kaua kui lõin laadia järgi GPS jälle panges, siis avastasin et olin kaasa haaranud vale laadia, vahetasin õige vastu kõik OK.
Päris mitu vedavat ratast.
5249634
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”