Kaart Garmini Nüvisse

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

nod476 kirjutas: Millist versiooni soovitate.
Minul on Release Version 3.95.4q (Apr-2007), on olnud ka enamus varasemaid versioone alates 3.95.4 a-st või b-st. Nüüd vist küll juba saadaval vers. 3.95.4s, kuid erinevused on minimaalsed nagiu autor ise kommenteerib. Ma ei oskaks küll arvata, mida selle versiooni juures kurta... muidugi kasutan os-na XP-d mitte Vistat, sellega olla küll jamasid, kuid see pole mitte OZi probleem vaid asi on ikka rohkem Vistas...
nod476
Off Roader Wannabe
Postitusi: 21
Liitunud: K Okt 15, 2008 10:43 am

Postitus Postitas nod476 »

Vistaga olen nõus, et esimese asjana tuleb see arvutist väga kaugele saada. aga see selleks ja loodan, et ei hakka siin edasi arutama kui ilus ja värviline see visla on. kui kellegil soovi siis oleksin tänulik kui see leiaks eraldi rubriigi. Tänud

tõesti juba 3.95.4s väljas mis tuli täita uudisena (seega olen kuulnud, et üleeelmie versioon pidavat parem olema kui eelmine.)
Probleem pidavat olema selles, et formaate mida vana suutis avada siis uus enam ei suuda. Või midagi sellelaadset.

Et siis täiustused uues ozi s versioonis:
Added support for NV Digital Charts. These are imported using the BSB import option.
Added direct support for the Garmin Colorado, Oregon, Nuvi and Zumo GPS receivers. OziExplorer reads and writes the GPX files stored in the GPS when it is connected to the PC as a disk drive.
Added Garmin symbols to GPX export and import if OziExplorer is configured to use a Garmin GPS.
Minor changes to work better with the Australian Natmap 2008 raster maps.
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”