EMT vs. teised

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Kasutaja avatar
tann78
Off Roader Wannabe
Postitusi: 44
Liitunud: T Jaan 06, 2009 3:59 pm
Asukoht: Viljandi ja Soooome umbes fifti fifti

Soovitaks sul EMT sse minna.

Postitus Postitas tann78 »

heints kirjutas:Kas kellelgi tele2 netipulgaga ka kogemust on?Ei olnud varem usku eriti neisse jubinatesse aga hetkel mul soome saunalahti pulk ja see ikka päris kiire.
Seega kuna elion just kõige soodsam pole ja jukerdab suht tihti siis oli väike plaan kodus elionist lahkuda ja pulk tele2 võtta. Eriline häkker pole aga pulk peaks ikka näiteks youtube video kohe lahti tegema mitte minuti pärast.
Mul EMT nett telefonis,pole küll probleemi olnud.
Kuna asud palju väljaspool Eestit, siis soovitaks helistamiseks EMT võtta, neil hea lahendus internetitelefon (võimaldab teha kõnesid üle neti paketipõhise hinnaga,kas siis otse telefonilt või arvutist). Kasutan ise juba 2 aastat, samuti Soomes üle Saunalahti 3G interneti . Ja eestis olles Saunalahti internetitelefoni üle EMT interneti.

https://www.emt.ee/web/www/teenused/kon ... rnetikoned

http://saunalahti.fi/nettipuhelin/
moog 6000 km sõitnud,nüüd juba 8000+ ,no ei raatsi ümber ehitada :PSobivat U406 otsin.
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Re: Soovitaks sul EMT sse minna.

Postitus Postitas tanel »

tann78 kirjutas:Mul EMT nett telefonis,pole küll probleemi olnud.
Kuna asud palju väljaspool Eestit, siis soovitaks helistamiseks EMT võtta, neil hea lahendus internetitelefon (võimaldab teha kõnesid üle neti paketipõhise hinnaga,kas siis otse telefonilt või arvutist).
Ma juhin siinkohal tähelepanu, et andmeside maksumus on minu teada Euroopas (veel) reguleerimata teema ja roamingus küsitakse andmeside eest sisuliselt kohaliku opeka tasu + koduopeka tasu + mingi protsent ja nuts kogu selle vastastikuse arvelduse ja jebanni eest.
Mingi mure pole Euroopas maksta emt roamingus megabaidi eest xyz krooni. Ja üllatusega teada saada, et kohalik opekas arveldab ntx 250 kB sammuga. :yupikaye
Eks varsti lööb tädi Reding ehk kammi turja ja silutakse suured erinevused ära. Aga, vaikimisi soovitada välismaal kasutada andmesidepõhist a la VoIP lahendust (kui terminitega vabalt ringi käia, ehk siis emt internetitelefon või msn või skype) võib olla kohati kenake karuteene.
Pange oma arvutis näiteks skaip käima kuskil tasuta wifis ja mõõtke, mitu megabaiti esimese raksu ja syncimisega läbi lohistatakse. :P Või proovige sama teiste analoogiliste lahendustega.

Kui sul on mingi kohalik opekas mingi mõistliku dataplan'iga ja siis üle selle emti netitelefoni või skaipi kasutad, see on teine asi...
tegime pulli, aitab
Kasutaja avatar
Madis
True Off Roader!
Postitusi: 1115
Liitunud: N Mai 05, 2005 12:40 pm
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Madis »

Ei viitsinud kogu teemat läbi lugeda, aga minu täheldused -
*olin emt klient "emt sünnist saadik"
*läksime kogu ettevõttega telekahte, sest emt ei suutnud tagada levi Viljandi kesklinnas. Öeldi meile emtist, et on jah vilets levi sel asukohal. Käisid mõõtmas. Midagi ei tehtud peale kuupeale saatmise.
* esimene telekahe arve firmale on käes - poole väiksem kui oli emtis. Pole midagi öelda.
* telekahel oli levi ka Sirgalas :shock:
* me kõik, kes me olime sunnitud hakkama telekahe kliendiks, olime/oleme üllatunud, et telekahel üldse levi on või et see piisavalt kvaliteetseks on osutunud. No ja summanumber arvel tegi ka rõõmu:)
TR3 BHC
Madis 5115033
Kasutaja avatar
ivan
peedist pesumasinale...
Postitusi: 398
Liitunud: P Sept 24, 2006 6:30 pm

Postitus Postitas ivan »

Ilmselt tuleb endale selgeks teha, millised kriteeriumid endale püstitada operaatori valikul. On see levi igal pool, on see stabiilne ühendus minu töö ja elukohas, on see hea hind mulle või ka minu perele, on see andmeside üle mobiilside. Tihti teeme ka otsuseid emotsioonidest lähtuvalt. Selle emotsiooni võima saada läbi reklaami, läbi sõprade aga ka läbi isikliku kogemuse. Minul on halb isiklik kogemus Tele2-ga. Nimelt otsustas Tele2 lisada minu ühele kuu arvele (3 telefoni) üle 4000,,- krooni!!!!. Mul oli tehtud otsekorraldus ja seega kohe ei pannud tähelegi, et selline röövimine toimus. Järgmisel kuul aga avastasin ja soovisn väljavõtet. Keelduti, kuna üle 60 päeva vanad kõned! Läbi ähvarduste edasi kaevata sain väljavõtted ja selgus, et nende mingi arveldussüsteemi rikke tõttu oli programm "veid" juurde kirjutanud. Ei vabandatud aga kanti raha tagasi. Samas lõpetasin otsekorralduse. Enne järgmise kuu lõppu tuli hoiatus maksmata arve kohta ja kohe paneme nr-i kinni. Uurides selgus, et jälle oli sama summa juurde pandud! Saatsin 2 kirja ja lõpetasin lepingud, tasudes jooksva kuu arve.
Mõni aeg hiljem hakkas mind pommitama inkassofirma nõudes lisaks ka veel viiviseid. Vist saatis 3 kirja, ähvarduskirja. Saatsin neile vastuse, et see on Tele2 viga ja mul on selle kohta kirjlik tõestusmaterjal. Ei midagi, saatsib veel ühe kirja. Läksin kohale ja andsin inkassofirmale koopiad Tele2-ga kirjavahetusest. Lootsidn, et inkassofirma vabandab aga nemad tõestasid mulle, et neil on "massmenetlus" ja ei ole nende asi uurida, kas tõesti võlgu ollakse, isegi mitte siis kui neile kirjutad.
Arvake ise kas ma hakkan kunagi kasutama Tele2 teenuseid.
Lgp Tele2 kliendid, kontrollige oma arveid, eriti kui olete kuskil välismaal viibinud.
Metsast oled sina tulnud ja metsa pead sina minema.
Allar
Rock Crawler
Postitusi: 883
Liitunud: K Nov 14, 2007 1:51 pm
Asukoht: jõgevamaa

Postitus Postitas Allar »

Pomo kirjutas:
ibra kirjutas:
Pomo kirjutas: kas oskad soovitada mõnda või esile tuua?
Ise EMTis selle algusest peale, kuna olen pidanud levi väga oluliseks. Hetkeseis on see, et Tartust 1km. kaugusel, oma kodus ma EMTi kasutada ei saa, kuna levi pole. Pean valima teiste rääbakate vahel. :evil:
Mitte ei usu et Tartust 1km kaugusel EMT-l levi ei ole.Huvitav, kus see koht on?
Ihaste taga. Kabina tee ääres, metsalagendikul, kus on minu onn.
Igast aknast annab erineva kärgteate erineva masti kohta. Mingi levide kokkupõrke punkt vist :lol:
Levi on isegi 4punni vahest, aga enamus kõnesid katkeb, kuna levi on sel hetkel 0.
Kui püüdlikult kusagil akna alla kraplikult mitte liigutada, siis saab kõned ikka räägitud.
Hea kui igapäev ei pea onnis olema, mul kodus selline porr värk, et toas aknapeal pea vastu klaasi või voodis pikali siis saan rääkida, levi on igalpool aga kohe katkeb, klõks ja kolm piiksu, peksab samuti nelja viite masti kusagilt kaugemalt kui lähim saatja on ainult 7 km kaugudsel ja suht otsenähtavusega., ja alati kirun kui räägin, teistel kodustel suuremaltjaolt elisa hea seegi vähemalt ei käida minu voodist helistamas :D
PatrolY61 3.0D 35"

viis 3363923
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Postitus Postitas urmas »

Aarne kirjutatule jätkuks:
Mul üks number ripub Tele2-s. Eile sain arve järelmaksu osamakse vms. tasumiseks.
Täiesti segane värk, pole mul järelmaksuga telefoni ega ka muud mitte.
Tele2-ga on enne ka sarnaseid segadusi olnud. Otsekorraldus nendega on väga napakas sõlmida :D
Samas... kesklinnas panid nad pikema jututa miski aparaadi kontorisse üles, et levi oleks. Toimis 100%.
EMT: Polnud levi seal Äripäeva taga viisteist aastat tagasi ja pole tänaseni. Kui kurdad, siis neil pohh. Ega nad jaksagi, ikkagi oluliselt väiksem ettevõte, kui Elisa ja Tele2. Hinnapoliitika kohta ütlevad, et nad on alati kallimad kui teised, sest müüvad uusi lahendusi jms :shock: Mis mul sellest, mul ainult rääkimiseks vaja.
Täna olen Elisas ja peaaegu rahul. Oleks täiega, kui Kalamajas Kungla tänaval norm. levi oleks. Tele2-l ka ei ole. EMT vbl on. Ei viitsi katsetada.
Elisa viimase kuue kuu arve on keskmiselt 10 eeku kuus. Sebisin omale sealt hea paketi ja püsin selle juures. :thumb:

urmas@ei kannata lobisemispuude all
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”