EMT vs. teised

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ibra »

al kirjutas:
ibra kirjutas:
urmas kirjutas: Kurat, üksjagu kallim oli minu mäletamist mööda.
Klassik pakett oli 3.95 ja soodustariif s.t. peale tööaega ja puhkepäevadel 3.50.Alles 2001 aastal läks Klassikpakett ööpäevaringselt 3.50 peale.
1995 ei olnud küll klient, (no ei olnud siin lõunas võrkugi) aga 96 jaanuaris pakkus EMT 5.60 minutis võrgust välja, st lauatelefonile ja see 3.95 oli mäletamist mööda võrgusisene ja soodusajal.
1995 oli küll siin võrk ,nimelt NMT 450. 1996 oli GSM võrguga kaetud kõik maakonnakeskused ja tähtsamad maanteed.
Viimati muutis ibra, R Dets 03, 2010 10:33 pm, muudetud 1 kord kokku.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Kasutaja avatar
heints
True Off Roader!
Postitusi: 1226
Liitunud: E Mär 17, 2008 10:11 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heints »

Kas kellelgi tele2 netipulgaga ka kogemust on?Ei olnud varem usku eriti neisse jubinatesse aga hetkel mul soome saunalahti pulk ja see ikka päris kiire.
Seega kuna elion just kõige soodsam pole ja jukerdab suht tihti siis oli väike plaan kodus elionist lahkuda ja pulk tele2 võtta. Eriline häkker pole aga pulk peaks ikka näiteks youtube video kohe lahti tegema mitte minuti pärast.
Ifa l60 9,6d
Heints 55 36 944
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

heints kirjutas:Kas kellelgi tele2 netipulgaga ka kogemust on?Ei olnud varem usku eriti neisse jubinatesse aga hetkel mul soome saunalahti pulk ja see ikka päris kiire.
Seega kuna elion just kõige soodsam pole ja jukerdab suht tihti siis oli väike plaan kodus elionist lahkuda ja pulk tele2 võtta. Eriline häkker pole aga pulk peaks ikka näiteks youtube video kohe lahti tegema mitte minuti pärast.
Kui 3G levialas paikned ei tohiks küll probleeme tekkida kiirusega.
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Kasutaja avatar
Pomo
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: K Mär 19, 2008 10:00 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Pomo »

tekib ikka, kui ülekoormus on. Piirkonniti väga erinev!
Ma mobiilse neti otsas aastaid tiksunud. Kui on oluline püsiühendus ja kvaliteet, siis ära vali.
teex yhe zuicu
Kasutaja avatar
ibra
I live off from the mud
Postitusi: 2903
Liitunud: K Nov 18, 2009 6:04 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas ibra »

heints kirjutas:Kas kellelgi tele2 netipulgaga ka kogemust on?Ei olnud varem usku eriti neisse jubinatesse aga hetkel mul soome saunalahti pulk ja see ikka päris kiire.
Seega kuna elion just kõige soodsam pole ja jukerdab suht tihti siis oli väike plaan kodus elionist lahkuda ja pulk tele2 võtta. Eriline häkker pole aga pulk peaks ikka näiteks youtube video kohe lahti tegema mitte minuti pärast.
See oleneb asukohast, küsi nädalaks tasuta testida (Tele2 annab ka nüüd vist tasuta testida),siis on selge pilt kas saad ,või ei saa. Suvel pakkus Elisa mulle nädalaks tasuta testida .Koht oli Tartust mõni km.välja ja pulk oli 10 megane.Nende jutu järgi pidi töötama,aga oli ikka väga uimane. Mõõtmisel näitas ainult 0,1 mega ,andsin tagasi ja leidsin teise võimaluse.
Me oleme kõik võhikud,ainult erinevates valdkondades.
Kasutaja avatar
säinas
Fitting 38"
Postitusi: 294
Liitunud: T Mär 31, 2009 6:13 pm
Asukoht: Maramaa

Postitus Postitas säinas »

proovisin tele2 pulka möödunud nädalal kuni 2Mb/s paketiga. alla laadimisega polnud üldiselt probleemi, üleslaadimise kiirus oli päeval vahel tundide kaupa ca 6-25 Kb/s. kohati ei läinud isegi manusteta kiri minema. olin korralikult levis, signaali tugevus ca 90%.
Kasutaja avatar
heints
True Off Roader!
Postitusi: 1226
Liitunud: E Mär 17, 2008 10:11 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas heints »

Vaatasin ,et neil oli mingi perepakett netiga koos sai 2 pulka ja kiirus piiramata.
Mul tele2 perepakett nigunii seega mõtlesin,et ühe pulga koduarvutisse ja teise läpakasse. Mind pani selle peale see soome pulk mõtlema.Krt ma kuskil
karu p ses ja toimib jube hästi. võimalik et meil muidugi tehnika nats mahajäänd.
Ifa l60 9,6d
Heints 55 36 944
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17328
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Pulgal ja pulgal SUUR vahe. Eri tootjate ja ka sama tootja erinevad mudelid ka sama teenusepakkuja võrgus annavad väga erinevad tulemused.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Leedu
katseaeg
Postitusi: 412
Liitunud: R Jaan 26, 2007 12:07 am

Postitus Postitas Leedu »

Landy kirjutas:
Leedu kirjutas:Tele 2 kaitseks pean ütlema, et klienditeenindus ja suhtumine klienti on oluliselt parem kui EMTl. Emtis olles olid arved suured ja läksid aina suuremaks, miks?- sest pidevalt muudeti pakette ja kui pakett läks näiteks kaheks paketiks, odavamaks ja kallimaks, siis default valik emt poolt oli alati klienti kallimasse suunata. Klienti paketimuudatusest ei teavitatud ja polnud ime, kui esindusse sattudes tuli välja, et pakett mis aktiivne oli, oli juba 6 kuud olematu. Bullshit.
Teenuse pakkuja ei saa sinu tedmata ja sinu eest kuidagi su lepingut ega paketti muuta. Su jutt on puhas BS!
Kes tahab, võib siiani oma 1995 a, sõlmitud Klassik paketiga rääkida 3,5 EEK/min.
Aga sellest et Klassik paketti enam ei eksisteeri oleks ju viisakas teada anda? Ja pakkuda alternatiive olemasolevatest pakettidest.
Talasilda ja Tugevat Raami!

Võistlussüütu mudamatkaja alates 2002
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17328
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Leedu kirjutas: Aga sellest et Klassik paketti enam ei eksisteeri oleks ju viisakas teada anda? Ja pakkuda alternatiive olemasolevatest pakettidest.
Minu meelest EMT saadab koos arvega iga kuu meeletus koguses pakkumisi nii pakkettidele, telefonidele, kui muudele soodustustele.
Lisks veel SMS-iga tulevad teavitused. Seega info vähesuse üle küll kurta ei saa.

EMT on mind korduvalt ka personaalselt telefonitsi kiusanud, et ma oma vanemaid pakette pidevalt muudaks. Klassiku tõesti enam ei kasuta, kui üks 4 aasta tagsune pekett on küll kasutsusel, sest selle tingimused mulle kõige meelepärasemad on.

Lisaks saate kõigi seni olemad solnud pakettide kohta võrdlusinfot siit:
https://www.emt.ee/wwwmain?screenId=con ... nguage=est

https://www.emt.ee/wwwmain?screenId=con ... nguage=est

Kõik need paketid on tarbijatele avatud ja kehtivad (seda näete eurode järgi ülespoole ümardatud summadest. EURO hinda ei tõsta - HA-HA-HA!).
Viimati muutis Landy, L Dets 04, 2010 1:47 pm, muudetud 1 kord kokku.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Leedu
katseaeg
Postitusi: 412
Liitunud: R Jaan 26, 2007 12:07 am

Postitus Postitas Leedu »

Landy kirjutas:
Leedu kirjutas: Aga sellest et Klassik paketti enam ei eksisteeri oleks ju viisakas teada anda? Ja pakkuda alternatiive olemasolevatest pakettidest.
Minu meelst EMT saadab koos arvega iga kuu meeltus koguses pakkumisi nii pakkettidele, telfonidle, kui muudele soodustustele.
Lisks veel SMS-iga tulevad tevitused. Seega info vähesuse üple küll kurta ei saa.

EMT on min korduvalt ka personaalseltr telefonitsi kiusanud, et ma oma vanemaid pakette pidevalt muudaks. Klassiku tõesti enam ei kasuta, kui üks 4 aasta tagsune pekett on küll kasutsusel, set selle tingimused mulle kõige meelepärasemd on.
Tore on kui nad nüüd helistavad ja huvi tunnevad. Meie vastu hakati huvi tundma siis, kui me üle läksime.
Talasilda ja Tugevat Raami!

Võistlussüütu mudamatkaja alates 2002
007
Fitting 38"
Postitusi: 358
Liitunud: L Sept 01, 2007 3:58 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Veel EMT võludest. Eelpool sai mainitud, et liitusin EMT-ga, kuna oli vaja iPHONE-i mingi normaalse paketiga jms. Liitusin ja tõin vana numbri üle ELISAST. Kuna ületoomine võttis aega, siis anti ajutine tel.nr EMT poolt. Seega sain oma uut "raali" kohe kasutada. Internet jooksis ja appsid ka kõik oli miami. Aga ega siis tasuta lõunaid pole ju olemas. Eile st. 3. kuupäeval läks minu ületoodav tel.nr nö. lahti ja lükkasin aga uue SIM-i sisse selle numbriga (mis oli mulle juba väljastatud aga ei töödanud veel). Lasin siis uue (st. numbriga, mida ma tegelikult tahtsingi EMT-s kasutada) numbriga edasi oma igapäevaseid toimetusi. Ja võta näpust juba 12 tunni möödudes tuli mulle VAHEARVE 1900-le kroonile :shock: :lol: . Läksin tarkust saama EMT-i teenindusse. Vastuseks öeldi, et antud pakett mille I-4 ga (i57) sain kehtis ajutise numbri kohta ja ületoodava numbri kohta kehtib mingi "krtsedateabemtkodupakett25eekmb" :shock: :shock: :shock: . Võttes arvesse, et mina sõlmisin ainult ühele paketile lepingu siis jäi asi segaseks. Noh paberit nüüd on määritud jne. Hetkel kõhutunne ütleb, et ega loll talupoeg saab EMT-s ka peksa. Ilmselt on kuskil sõlmitud lepingus "mineperse" väikses kirjas ülesse toodud, et nii peabki olema. Saaga ilmselt jätkub. :roll:
RR Sport
LR Disco II.
Disco III
LR Disco I
RR TDV8
... and counting
Kasutaja avatar
Pomo
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: K Mär 19, 2008 10:00 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Pomo »

vanasti oli selline väljend, et loll saab kirikus ka peksa :roll:
teex yhe zuicu
007
Fitting 38"
Postitusi: 358
Liitunud: L Sept 01, 2007 3:58 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas 007 »

Pomo kirjutas:vanasti oli selline väljend, et loll saab kirikus ka peksa :roll:
... no ürita irooniast aru saada 8)
RR Sport
LR Disco II.
Disco III
LR Disco I
RR TDV8
... and counting
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

Üpris kuumaks teemaks läinud.

Tänaseks ise katsetanud ka kahe ülejäänu kõnekaardiga.
Tulemus on nii sitt et nutma ajab, need kohad kus puudub/kehva levi EMT-l, siis peaaegu sama seis on ka teistega :bang: .
Nii et tuleb vist EMT kliendiks edasi jääda.Masendav :mad
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”