Oma lällari kanal, või hoopis kõigile autoklubidele?

Mured, mõtteavaldused ja ideed seoses erinevate elektroonilise navigeerimise vahenditega - GPS, PC (ok Mac ka), PDA, erinevad tarkvaralahendused jms. Samuti võib siia postitada ka teemasid mis puudutavad erinevaid metsaskasutatavaid sidevahendeid (VHF, UHF, PMR, CB jm.). Oodatud EI OLE teemad oma kraami kiitmiseks ärilisel eesmärgil!

Moderaatorid: hulkur, Moderators

Vasta
WhiteLion
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: N Aug 18, 2005 12:11 am
Asukoht: Haapsalu

Oma lällari kanal, või hoopis kõigile autoklubidele?

Postitus Postitas WhiteLion »

Audiklubis tekkis siis selline idee.
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=19197
Ise kaldun arvama, et ühises kanalis kisub hirmsaks mölaks(kas sel üldse mõtet on) ja midagi asjaliku ei tule. Samas mine sa hullu tea.
Pigem võiks jääda selline lahendus, et rekkamehed ühel kanalil. maasturimehed teisel ja sõiduauto omanikud kolmandal.
Kõigil ju omad teemad mida arutada ja rääkida, samas jääb võimalus abi otsides valida endale sobivat tehnikat mida abiks vaja võib minna.
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Kui oma kanal, siis good luck brother :D Tahaks näha kui palju sa neid sõiduautode/maasturitega kaasliiklejaid ikka kohtad, et pidevalt mingil kindlal kanalil passida.
Ise olen enamasti siiski 8AM peal ja saab ka väikestega seal jutud räägitud. Rekkad ei ummista seda veel kaugeltki ära, pealegi alati on võimalus kokku leppida ja kuskile teise peale üle minna jutuga.
4x4.ee safaritel (niipalju kui neid olnud on :twisted: ), on kasutatud 4 FM'i tavaliselt.
kondimees
Mudder
Postitusi: 55
Liitunud: N Jaan 27, 2005 6:07 pm
Asukoht: Alansi Offroad Pargis
Kontakt:

Postitus Postitas kondimees »

Olen TARMOga täielikult ühel meelel. Eraldi kanalitel pole mingit mõtet.
Olen enda VANiga külaltsõitnud Estis ja väljamal, eiütleks,et kanalid väga
umbes oleks. Kui enda pundiga sõita võib kanali koku leppida.
WhiteLion
Rookie
Postitusi: 16
Liitunud: N Aug 18, 2005 12:11 am
Asukoht: Haapsalu

Postitus Postitas WhiteLion »

Seda minagi mõtlema jäin, et suht mõtetu üritus. Ega neid sõiduautosid praktiliselt nagu polegi millele lällarid peale kruvitud.
Sain nüüd ka kinnituse oma sisetundele, et see on jama idee.
Vasta

Mine “Elektrooniline navigeerimine, IT ja side”