Fotovõistlus

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

mimuline
Rookie
Postitusi: 15
Liitunud: P Dets 23, 2007 9:15 pm
Asukoht: Rabaküla

Fotovõistlus

Postitus Postitas mimuline »

Pakun Teile mudakuklastele välja, et võiks ju teha ka oma fotovõistlus- aasta jooksul toimuvatelt ettevõtmistelt ja võistlustelt. Igal pool toimub midagi halenaljakat mida jäädvustada ja teistele eksponeerida. Moderaatoritel oleks siis vaja lihtsalt natukene tööd lehe kallal teha, et hääletamist organiseerida.

PS! tagasihoidliku ettepaneku pärast ärge mind kohe rööpa täiteks visake
:burnout
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Postitus Postitas rommi »

tegelikult on taolisi fotovõistlusi olnud küll ja ilmselt tuleb veelgi :)
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2503
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

http://eal.4x4.ee/index.php?option=com_ ... Itemid=114
Vanasti oli võistlusfotode konkurss...

Kui sul on sobivaid fotosid, siis võid ju võtta osa sellest konkursist: http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=9121
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Kusjuures saatsin oma fotod Avo Sultsi sõidult ära, aga pole veel 4x4AK galeriisse jõudnud.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
al
True Off Roader!
Postitusi: 1126
Liitunud: T Apr 22, 2003 11:47 am
Asukoht: Elva

Postitus Postitas al »

Omalt poolt paneksin eriauhinna kõige suuremale ja igavamale galeriile. a´la 200 võtet sama mätta otsast.
Neid pilte ikka siia ilmutatud, kus esimese paari pildi vaatamisest kaugemale ei saa.
kalle434
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: E Juul 16, 2007 3:16 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas kalle434 »

Ei ole osaline uhkes offroadi seltskonnas, vaid tagasihoidlik huviline. Seepärast soovitus mimulinele: ära mine sinna oma ettepanekutega, kus sa oodatud pole. Võin seda omast kogemusest öelda. Rommile: jumalast õige, nagis lõppes alles septembris tegija vanaema konkurss näiteks. Kes tahtis, sai osaleda. Boobi ühelt lingilt saab tagasi aastasse 2006, aga aeg on veits edasi läind, aga mis sellest, pilte võib ikka saata. Teiselt lingilt saab värskemasse aega, aga kahjuks seal piltide esitamise aeg möödas. Landyle: mis aadressile Sa pildid saatsid, saaks ka targemaks, tõsiselt ! al-le: mitu pilti peaks ühelt mättalt tegema, et auhinnale lootus tekiks ja suurust hindad kas cm, pikslite või kilodega. Ja kas auhind on ikka klõpsimist väärt. Tänan ! :D
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2503
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

Kalle, 4x4EAL lehel on hetkel olemas ka täitsa 2007 aasta fotokonkurss http://eal.4x4.ee/Gallery/gallery2/main ... temId=4234
Kui aeg käes, siis tekib ka 2008 oma kindlasti...
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
kalle434
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: E Juul 16, 2007 3:16 pm
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas kalle434 »

boob kirjutas:Kalle, 4x4EAL lehel on hetkel olemas ka täitsa 2007 aasta fotokonkurss http://eal.4x4.ee/Gallery/gallery2/main ... temId=4234
Kui aeg käes, siis tekib ka 2008 oma kindlasti...
Tänan info eest, aga ju ma maalt ja hobusega, ei saa aru, kas see konkurss seal käib või on lõppend, kui käib siis kuidas osaleda saaks ja kes üldse saab ja mis tingimustel jne. Aga ilmselt on minusuguseid veel, sest lugesin kokku seal ainult 4 osalejat, või on need seal võitjad. Küsimusi veelgi, aga kui aeg käes ja tekib 2008.a. konkurss, äkki saan siis mina ka pihta, mis toimub. :lol:
Kasutaja avatar
MM
HallKardinal
Postitusi: 542
Liitunud: K Dets 15, 2004 1:18 pm
Kontakt:

Postitus Postitas MM »

Vastuseks:
2006 sai fotokonkurss suure vaevaga ära veetud ja auhinnadki jagatud. 2007 aastaks oli toetaja olemas ja üleskutsegi kirjas. Võistlustelt tuli aga materjali nii kesiselt (nii arv kui ka kvaliteet), et aasta keskel otsustasime ürituses loobuda (toetaja ees oli juba piinlik). Link rippus tõesti veel üleval aga nüüd kus meil kaks veebimeistrit hakkab info seal lehel ka nobedamalt liikuma. Vabandan siinkohal nende inimeste ees kes vaeva nägid ja üritasid asjast osa võtta.

Alakomitee 2008 aastal enam fotokonkurssi korraldada ei ürita.

Kui aga kellelgi tahtmist ja jõudu konkurss korraldada, siis infot asja kohta avaldame rõõmuga ja võibolla saame ka muul moel pisut abiks olla.
Mait Mumme - eks ole sõidetud kah ... 4x4 fän since`99
www.europart.ee
+3725069842
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17317
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Lisan Maidule juurde, et ka mina üritasin mõned aastad tagasi EORK ja ELRK kaudu sarnast konkurssi korraldada. Läbi häda sai sponsorid leitud ja ka mõned pildid laekusid. Seega sai kesist saaki hinnatud ja aukirjad ning nänn ka laiali jagatud. Aga jube punnitamine oli ja rohkemaks mul jaksu polnud. EORK kadis ka ära. :cry:

Seega jõudu ja jaksu uutele üritajatele!

P.S. Eemisel aastal jäi konkursi reklaam ka kesiseks. Enne ja peale võistlusi oleks selle ettevõtmisel tähelepanu juhtimine asjakohane olnud.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
aadu
Fitting 44"
Postitusi: 482
Liitunud: T Mär 18, 2003 9:43 pm
Asukoht: Tallinn, Õismäe; Helsingi, Lassila
Kontakt:

Postitus Postitas aadu »

Teeme siis ise... ise valime pildid, ise hindame neid ja ise surume üksteisel käppa. :P
Tagasihoidlikult ja koduste vahenditega.

Pakun välja koha oma albumis. Igalt inimeselt paar pilti pilti ürituse kohta.
Saadate mailiga ja ma panen üles. Aasta lõpus, peale viimast võistlust hindame ja parimatest võib minu pärast siis kasvõi kalendri teha.

Ainuke jama on selles, et mu veebiruum pole kummist ja ma ei saa suuri pilte üles panna. Ainult 600x800 on mõeldav. Vähendada võin ise, kui keegi ei oska.

Uuendasin just albumi mootorit, keerasin keele ja välimuse segamini aga asi on toimiv.(Kurat, exploreriga on eestikeelne ja tulirebasega inglisekeelne... müstika)
Sain isegi algelise spämmitõkke kommenteerimisele juurde poogitud. Võlusõnad on offroad ja 4x4 :hail
Kommenteerimist ja hindamist saab proovida nende mõne Saarekolli pildi peal, mis mul turisti toimetuste kõrvalt teha õnnestus.
http://konkurss.pesapaik.pri.ee/

Mis arvate? Kas proovime selle aasta? Kui huvilisi tuleb piisavalt, leiame tulevikuks ka parema lahenduse. :yupikaye
Viimati muutis aadu, R Veebr 01, 2008 8:12 pm, muudetud 1 kord kokku.
Ei takista vallid, ei takista kraav...
Kaarel Puk; Turist; võistkond Lendorav; :driving ; Sõitis Uunoga Ümber Eesti 1999
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2503
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

aadu kirjutas:...
Mulle sobib :D
Muide, mina näen su albumit tulirebasega eestikeelsena.

Selle piltide laekumise teema kohta... Suhteliselt aktiivse pildistajana on mul peaaegu igast võistlusest pilte, mida võib küll eksponeerida kuskil albumis, andmaks edasi võistlustel toimunut. Fotovõistlusele siiski enamikku neist ei saada: kehva kvaliteet ja sada muud põhjust. Siiski olen vahel peale pikka arupidamist mõned pildid konkurssidele saatnud. Hetkelgi üks pilt motosport.ee konkursil offroadi hetke näitamas...
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Kui suurte piltide ülesriputamisega probleeme tekib (mahu mõttes), siis võite mulle ka saata - mul on seda veebiruumi praktiliselt piiramatult käes 8)
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
aadu
Fitting 44"
Postitusi: 482
Liitunud: T Mär 18, 2003 9:43 pm
Asukoht: Tallinn, Õismäe; Helsingi, Lassila
Kontakt:

Postitus Postitas aadu »

Varsti saab. Kuna Lendorava pildialbumi tarkvara võimaldab hinnata viiepalli süsteemis ja ka statistika on täisarvuline, siis seda me konkursi jaoks kasutada ei saa.
Peale pikka otsimist leidsin vabavaralise albumimootori, mis võimaldab hindamist lausa kümmne palli piires ja tulemusi näitab kaks kohta peale koma. Natuke pusimist ja nüsimist ning tulemus on lihtne ja loodetavasti ka toimiv.

Praegu veel proovimiseks aga varsti saavad reeglid ka paika ja siis läheb lahti... :flame

http://konkurss.pesapaik.pri.ee/

Kõik ideed ja ettepanekud on väga teretulnud :hail
Ei takista vallid, ei takista kraav...
Kaarel Puk; Turist; võistkond Lendorav; :driving ; Sõitis Uunoga Ümber Eesti 1999
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Niisiis sõbrad - hakake hoolega pilte laadima!

Leppisime aaduga, et laete pildid minu juurde, sealt Aadu toimetab neid edasi juba nimetatud pildialbumisse, kus on hindamise võimalus.

Piltide laadimiseks on vajalik suvaline FTP klientprogramm (sobib ka Internet Explorer).
Laadimise aadressiks on ftp://ftp.mk.ee/incoming/foto/
Sisse saab kasutajanimega "anonymous" (juhul kui programm üldse küsib seda, IE näiteks ei küsi).

Maht ei ole piiratud, palun siis mitte kasutada seda mingite teiste failide vahetuseks. Kiirus on piisav igasuguse suurusega piltide laadimiseks.

Soovitav oleks pildi (või piltide) nimeks panna näiteks enda kasutajanimi foorumis. A'la aadu1.jpg, Landy1.jpg, Landy2.jpg jne.

Kui tekib küsimusi või probleeme, siis pm või tarmo@4x4.ee
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”