Särgid, Need kes pole ikka veel järele tulnud

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Indrek
Fitting 44"
Postitusi: 411
Liitunud: T Nov 01, 2005 9:12 am
Asukoht: Linna keskel

Postitus Postitas Indrek »

Kurat EP on tõeline pätikamp. Kui mina postkontorisse jõudsin olid särk juba tagasisaadetud. Nad hoiavad ainult 1-3 päeva!

Ühesõnaga olen valmis iga kell kugugi sõitma/tulema ja lunastama särgi koos kõikide EP kuludega, kui neid tagasisaatmisel oli. :D

Indrek
Defender 110, Discovery V8
Kasutaja avatar
414 AVM
Rock Crawler
Postitusi: 637
Liitunud: K Aug 23, 2006 10:58 am
Asukoht: Nõmme

Postitus Postitas 414 AVM »

ricardodesol11 kirjutas:Eesti post täielik urood - tasusin hoiutasu miski 70 eeku lisaks saatmiskuludele - olin puhkusel vahepeal ja nii see aeg läks. Tuli välja et pead samal päeval järgi minema kui teate saad - muidu alates järgmisest päevast 12 eeku per päev ja õigust jääb ülegi ja pakki ka enne vaadata ei lasta kui raha makstud(mina ei osanud norbyst midagi arvata esiti) ja siis leidsin paki pealt oma kasutajanime kodus!!!!!!! Aga varsti läheb turg lahti ja Eesti Post kolksti pankrotti - kes selliste teenuseid ikka tahab kasutada. :evil:
Pakun, et EP-l välja võtmata pakke kümneid tuhandeid. Nende hoiustamise jaoks on vaja ladusid, logistikat ja logistikuid. Odav see ei ole. Ja kuna Diff ei ole doteeritavate asutuste nimekirjas, oled oma särgi niigi odavalt saanud. Kui ta oma pagasiruumi-päevad 12-ga korrutaks, mis järgmiste analoogsete juhtumite korral arukas oleks, nühiks iga mees kiiremini oma särgi järgi :wink: .
Uku Velbri +372 56 48 43 78
Isuzu D-Max 2,5 TwinTDi Double Cab LSX AT'16
Isuzu D-Max 3,0 TD Double Cab LSX AT '08. Ex
Isuzu D-Max 3,0 TD Space Cab LS AT'05. Ex
Kasutaja avatar
ricardo
Rock Crawler
Postitusi: 963
Liitunud: N Veebr 16, 2006 8:34 pm
Asukoht: Pärnu linn

Postitus Postitas ricardo »

Pakun, et EP-l välja võtmata pakke kümneid tuhandeid. Nende hoiustamise jaoks on vaja ladusid, logistikat ja logistikuid. Odav see ei ole. Ja kuna Diff ei ole doteeritavate asutuste nimekirjas, oled oma särgi niigi odavalt saanud. Kui ta oma pagasiruumi-päevad 12-ga korrutaks, mis järgmiste analoogsete juhtumite korral arukas oleks, nühiks iga mees kiiremini oma särgi järgi :wink: .[/quote]

Pakun välja et EP-l kõik see vajalik olemas kah. Ja rõhutaks et kõik inimesed ei ela Tallinna linnas ja küll telefonitorus kuuldud ohkeid osa tallinna rahva poolt kui selgub et neil vaja Pärnusse tulla - jääb mulje et vaja pakkida seljakott ja telk. :evil:
Ise ei hädalda, aga et pikad päevad tavaliselt, siis ei taha ka inimest hakata näiteks kella üheksa-kümne ajal õhtul tülitama ja vaid särgi pärast ka mõttetu sõita väheke. Vahepeal ei olnud mul jah aega, aga korda kolm tahtsin difi käest särki saada ja temal polnud aega - ei leia muidugist temal mingit süüd. Aga Eesti Post peaks vist ikke pakiteatele ka kirja panema et tasuline hoidmine või nii ja et mitu päeva on aega reageerida - tarbijakaitse vist nõuab ka miskit. Ja samas Eesti Posti konkurendid helistavad sulle kasvõi mitu korda ja toovad just sulle sobival ajal paki kätte ja ei taha lisaraha ega midagi, aga EP nii kõvad mehed et kättetoimetamisaeg kell 9-14.00 tööpäeviti ja ette helistatakse siis kui sinu korteriukse taga. Aga EP süsteemis töötav inimene väitis et lõpetavad selle jama ära, et eraisik ei saa saata saaja kulul 8)
Loo moraal selles, et mätta teisest servast võib avaneda hoopis teistsugune "vaade" kui sinu asukohast. :wink:
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

Tea, kuhu kurjam see Eesti post need pakid pannud on, mulle pole kontorisse küll ükski veel tagasi jõudnud...
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

diff kirjutas:Tea, kuhu kurjam see Eesti post need pakid pannud on, mulle pole kontorisse küll ükski veel tagasi jõudnud...
Äkki tegid allkirja sinna keskel pisikesse lahtrisse, et välja võtmata pakid lähevad hävitamisele?
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Tormi
Mudder
Postitusi: 67
Liitunud: L Sept 15, 2007 3:47 pm
Asukoht: põlvamaa,räpina

Postitus Postitas Tormi »

Landy kirjutas:
diff kirjutas:Tea, kuhu kurjam see Eesti post need pakid pannud on, mulle pole kontorisse küll ükski veel tagasi jõudnud...
Äkki tegid allkirja sinna keskel pisikesse lahtrisse, et välja võtmata pakid lähevad hävitamisele?
ära hirmuta ausõna :twisted:
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

Indreku pakk tuli mulle lauale tagasi. nüüd on paki hind +110 eeki, .. SIC
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
Indrek
Fitting 44"
Postitusi: 411
Liitunud: T Nov 01, 2005 9:12 am
Asukoht: Linna keskel

Postitus Postitas Indrek »

diff kirjutas:Indreku pakk tuli mulle lauale tagasi. nüüd on paki hind +110 eeki, .. SIC
Tänud!

Sain kätte.
Krt, oleks teadnud, et on ühiseid tuttavaid oleks lihtsamalt teinud.

Lahendame 110 küsimuse :D

Indrek
Defender 110, Discovery V8
Kätlin
Rookie
Postitusi: 1
Liitunud: K Okt 17, 2007 2:59 pm

Postitus Postitas Kätlin »

Tere. Kas kuidagi oleks veel võimalik särke saada/tellida? Või ehk on Teil mõned üle jäänud? Oleksin huvitatud 2-st särgist (XS ja XXL). Tänud ette vastuse eest!
metsaline
Off Roader Wannabe
Postitusi: 23
Liitunud: T Juul 31, 2007 10:51 pm
Asukoht: Alutaguse

Postitus Postitas metsaline »

Sama siin,pole küll staazikas olija,aga üleliigse särgi või paar ostaks kohe(ilmad külmad,vaja riideid juurde osta:)))XXL oleks sobiv.
Ilma vintsita mutta....
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

leiame. hind 250 tk. tasu järgi tulles.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”