Paluküla

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Vasta
pops
Rookie
Postitusi: 12
Liitunud: L Dets 12, 2015 10:01 am
Asukoht: Vana-Kureniidu, Kesk-Eesti

Paluküla

Postitus Postitas pops »

Tervitus!!
Kesk-Eestis Kehtna vallas on kena kohake Paluküla Hiiemägi, mis asub Kõnnumaa maastikukaitsealal!!
Talviti aga saab sellest ilmselgelt Eesti keskosa ainuke lumepark!! Kogukond on aastast aastasse seda asja seal hooldand,- ET KÕIGIL OLEKS...
...ja ongi "issanda riik" ikke suur jaja mõistmatu!!!

Kas omab keegi infot seltskonna kohta kes lihtsalt suusarajad hävitas??? Käidud siis maasturitega ning ka lisaks sellele mingi aeg hiljem buraanidega!!

Täna käisin lastega suuskamas/kelgutamas,- mis aga ees ootas mind parklas!!! Korraldajad ründasid mind mõnuga,- ei ütleks et oli meeldiv saada sõimata selle eest, et mingid ideaalajud on nii teinud!!

PS!! elan Palukülale suht lähedal,- vana Chero'ga on ennemgi teiste sildasi pilbasteks sõidetud!!!

Terv
pops
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Paluküla

Postitus Postitas v6sa »

Säärasele sigadusele ei ole õigustust! Kas tõesti korraldajatel pole isegi elementaarset rajakaamerat üleval? Loodetavasti oli nägijaid jka kangelased saavad vääriliselt tasustet.

Samas on rajahaldajatest üsna alatu esimesele ettejuhtuvale jeebilisest väljujale kraesse karata :|
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Paadik
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 111
Liitunud: T Mär 22, 2016 11:27 am

Re: Paluküla

Postitus Postitas Paadik »

Kui mu maakoha marsruudile jäädavatel põldudel oli keegi mõnuga driftimas käinud siis tuli ka kohe süüdistus. Vahet pole mis värvi või marki masin, kohe eaimene süüdi kel mudarehvid all..
Aga jah, võiks vaadata kust üle sõidad, ei ole raske väike poogen sisse teha ja metsamaasturite mainet veidike parandada.
i6 zj 242
v6sa
I live off from the mud
Postitusi: 2429
Liitunud: R Aug 19, 2005 4:31 pm
Asukoht: Harjumaa lõunapiir

Re: Paluküla

Postitus Postitas v6sa »

Paadik kirjutas: ...
Aga jah, võiks vaadata kust üle sõidad, ei ole raske väike poogen sisse teha ja metsamaasturite mainet veidike parandada.
Väga nõus! 8) Ning kui näed mõnda jobu vales kohas toimetamas, siis ole hea ja mine uuri, milles uba.

Mina maaomanikuna küll olen päris rõõmus, kui mulle märgatud sigatseja andmed kohale tuuakse. Oma kitsepanemise jura pistke sügavale istelihasesse :floff Mina pean ju pärast selle sitaga tegelema, mille järjekordne "igameheõiguse" nautleja on maha suvatsenud jätta.
Krusa, Potsu, Krooks, GLK, Frontu ja hübriidruss veavad enamasti kõigi ratastega. Üldiselt olen rahul...
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4647
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Paluküla

Postitus Postitas uputaja »

Kõikse kiirem variant on 1313 ja auto initsiaalid.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Re: Paluküla

Postitus Postitas RAMBO »

uputaja kirjutas:Kõikse kiirem variant on 1313 ja auto initsiaalid.
Mis imeasi see 1313 on? Mingi uus äpp?

Terv.
RAMBO
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
Kasutaja avatar
LR90
I live off from the mud
Postitusi: 1563
Liitunud: T Dets 28, 2004 1:55 pm
Asukoht: Kunda taga metsas 5111459

Re: Paluküla

Postitus Postitas LR90 »

RAMBO kirjutas:
uputaja kirjutas:Kõikse kiirem variant on 1313 ja auto initsiaalid.
Mis imeasi see 1313 on? Mingi uus äpp?

Terv.
RAMBO
See on Keskkonnainspektsiooni tel. nr.
kui suureks saan, hakkan DEFENDERIKS
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”