ERNA Retk 2007 support team

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

ERNA Retk 2007 support team

Postitus Postitas hulkur »

Minu poole pöördus vana tutvuse poolest ERNA Retke korraldusmeeskond kutsega osaleda ERNA Retke support team-is. Nimelt on vaja nädala jooksul (5.-11. august) mingit hulka mõningase maastikusõidu kogemusega autojuhte. Nii enda 4x4 autodega kui juhte ERNA Seltsi Volvodele. Ülesandeks on kohtunike, rahvusvaheliste vaatlejate ja vajadusel ka näiteks varustuse või med. personali transport võistluste piirkonnas. Enda autode puhul pole oluline mitte niivõrd läbivus kui istekohad, seega 2-kohaliste TR2 ja TR3 autodega seekord rallit ei sõideta, pigem rahvamajadega. Ilmtingimata on vajalik orienteerumisoskus ja ka tehnika, elik, Regio atlasest jääb tõenäoliselt väheks ja orienteerumise/navigeerimise põhitõdesid pole aega kohapeal kellelegi selgitama hakata. Ööbimine kas enda varustusega (telk, haagissuvila vms.) või soovi korral sõjaväe telgis, toit korraldajate poolt ühiskatlast. Päevaraha kellelegi ei maksta. Kütuse osas räägin läbi järgmisel nädalal.

Täpne vajalike inimeste hulk selgub järgmisel nädalal. Tõenäoliselt on võimalik osalemine vahetustega, nt. mõne päeva kaupa, kui kogu nädal pole võimalik.

Kui kellelgi tekkis huvi, siis palun võtke minuga ühendust kas privaatsõnumi, e-maili või telefoni teel.

andres
5014711 või andres.meesak_ät_nordiskfilm.com
Viimati muutis hulkur, P Sept 30, 2007 10:10 pm, muudetud 1 kord kokku.
rato
Rock Crawler
Postitusi: 794
Liitunud: P Sept 21, 2003 3:32 am
Asukoht: Emajõe Suursoo
Kontakt:

Postitus Postitas rato »

soovitan soojalt seda üritust,olen mitu aastat ise seal aelenud..enamasti on turnimist ja ringi ajamist kõvasti, kuna ala suur,kontrollpunktid enamasti sellises kohas kuhu sõiduautoga asja pole, võistkonnad hajali(kui med transat on vaja teha siis enamasti täielikku padrikusse kuna mujal suurt mehed ennast ei lõhu ja alla ei anna).Baaslaagris kautlas olemine lahe,söök ok.Kui omal sama üritusega seoses mingeid ametikohustusi pole(selgub enne võistlusi), olen nõus sõitma mõne väikese volvoga küll,ja kui vaja siis ka suuremaga,C kat olemas. Kui võimalik, oleksin terve ürituse,kui töö võimaldab. Sõjaväe kaarti ega MGRS koordinaadisüsteemiga probleeme pole. et ma olen praegu kuni asjade selginemiseni tulija.
Viimati muutis rato, T Mai 22, 2007 11:35 pm, muudetud 3 korda kokku.
Metsas käiakse ikka seljakotiga. Jimny.
Ex kallimad: LC LJ73 ja G300td
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Mul Chevy kastis ruumi on. 11 inimest on seal olnud ja safari peetud. Hetkel isegi ehk lubaks, et saan sobivusel kohal olla. Militaar värk, mis kuradi istmeid seal vaja neile veel?
+372 5028488
Martiini
Off Roader Wannabe
Postitusi: 30
Liitunud: E Aug 18, 2003 3:30 pm
Asukoht: Harjumaa, Pikaveski

Postitus Postitas Martiini »

Nende ERNA- küsimustega võib ka minu poole pöörduda, martin@erna.ee või 5089729
Kasutaja avatar
atdoom
True Off Roader!
Postitusi: 1052
Liitunud: K Veebr 01, 2006 5:03 pm
Asukoht: Viimsi 5kuus505886

ehee

Postitus Postitas atdoom »

jr kirjutas:Mul Chevy kastis ruumi on. 11 inimest on seal olnud ja safari peetud. Hetkel isegi ehk lubaks, et saan sobivusel kohal olla. Militaar värk, mis kuradi istmeid seal vaja neile veel?
Seal on triigitud vormis Soome kohtunikud :lol:

Olen seda üritust kaks aastat pildistanud... seal on hea selskond!

http://video.erna.ee/gallery/album15
http://video.erna.ee/gallery/album03
Kes on päeva otsa virk nagu mesilane ja tugev kui härg, lõhub tööd nagu hobune ja õhtuks on väsinud kui koer,
see peaks loomaarsti juurde minema - võib-olla on ta eesel

Chang Ying-Yue
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

Nüüd on selge millal ja kui palju juhte vaja on.

Palun kõiki kes mulle ennast on üles andnud helistada (soovitavalt õhtul) ja lepime kokku kes-kus-millal.

Samuti on vaja käbedalt ära saata oma DIGITAALSED näolapid kaelakaartide tegemiseks:

martin_ät_erna.ee

andres
5014711
Kasutaja avatar
hulkur
been there, done that
Postitusi: 1552
Liitunud: E Okt 25, 2004 4:39 pm
Asukoht: N59:38:21 E25:30:32
Kontakt:

Postitus Postitas hulkur »

Suured tänud ERNA Retke korraldajate poolt kõigile kes olid abis :driving !!!

:hail

andres
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”