4x4.ee Kleebised jms logoga seonduvad ümberkorraldused

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

4x4.ee Kleebised jms logoga seonduvad ümberkorraldused

Postitus Postitas K.Kotkas »

Hetkel on Diff keelustanud igasuguse omaalgatusliku 4x4.ee uue logo kasutamise.

Palun võtta seda avaldust väga tõsiselt. Ajendatud on selline tegutsemisviis just paaris teemas olevatelt juhustelt, kus paar tilka tõrva rikuvad kogu meepoti sisu.

4x4.ee on hea ja usaldatud märk. Viimane mida me tahame on üldine tuntus, kus 4x4.ee esindab roiskuvat autot, ülbet suhtumist ning ennekõike liiklusviisakuse puudumist.


Minu unistus on see, et kunagi saab 4x4.ee kleebise kleepida mõne suure autofirma uksele, stiilis 4x4.ee soovitab, ning see tähendaks head ning professionaalset suhtumist, lugupidamist. 4x4.ee kleebis tuleb välja teenida, seda ei anta enam niisama.

Muutus algab alati meist endist kõigepealt. Seetõttu edaspidi saavad toimuma nn nännfestid, kus reaalselt inimesed kohtuvad ja asjad omanikke vahetavad. See saab toimuma organisaatorite vahendusel, kes organiseerivad väljasõite või siis muude usaldusisikute kaudu, kes on oma käitumiste ja tegemistega juba tõestanud, et nemad võivad otsustada, kas antud kodanik võib teha siinsele keskkonnale reklaami või mitte. Siin ei kehti reegel, et iga reklaam on hea reklaam.


4x4.ee särgijagamine saab olema esimesi verstaposte. Sest minuarust on 99.999 % foorumi lugejatest välja teeninud õiguse auga see selga tõmmata. Kleebised tulevad järgmisena. On hea siis kokku saada ja kasvõi vabas õhus grillida tulevate kenade kevadilmade saatel.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”