Mida kuradit!!!

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Jeep015

Mida kuradit!!!

Postitus Postitas Jeep015 »

Olen juba mitu korda pannud siia 1-2 velje ostu soovi aga mingi kapist väljunud homo kustutab ära.. Mul andmed kirjas ühele sebisin isegi pildi juurde ,et kui sellise saaks oleks jube rahul kuna vaja tagavara.. Aga mingi algkooli haridusega moderaator arvab et ei vasta reeglitele.. Arvan et sinu sünd ei vastanud ka reeglitele ja sind tuleks ka kustutada ühiskonnast.. Mul mure veljega siis las ma otsin.. ei pea ju alati 4tk otsima..
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2501
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas boob »

Vaata peeglisse. Sinul on foorumi reeglid lugemata jäänud. Järgmise postitusena oled oodatud siin vabandama oma sõnavõtu pärast!
Edasi tegeleb Armeenia Raadio.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas Movistar »

Äkki tõmbaks tuure maha ja taltsutaks oma näppe seal klaviatuuri taga.
Kui sa eesti keelest aru ei saa ja reegleid lugeda ei oska siis sa ei peagi saama kuulutada.
Kumbki su kuulutus ei vastanud reeglitele.



1) PostitusPostitas Jeep015 » 20 Jaan 2016, 11:37
Otsin siis 16" tagavara velge oma masinale kui kellelgi pakkuda?

Peaks sobima siis Grand Cherokee 2004.a Ehk on kellelgi üle..


2) PostitusPostitas Jeep015 » 20 Jaan 2016, 00:16
http://fotoalbum.ee/photos/kunnarjupp/sets/1452183
Sama. Aga võib ka muu olla kuna vaja tagavara.




Kogu kuulutuste sisu oli selline nagu eelnevalt näha on.
HM Racing Team
Jeep015

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas Jeep015 »

Mis mul siis puudu jäi.. Kui soovin velge mis sobiks masinale Jeep Grand Cherokee 2004.a alla

Otsin 1-2 velge kuna õige velg sai pihta ja nüüd tagavara ratas on all.

Pakun siis hinna nagu reeglites. Pakkuda velgi mitte üle 20euri kuna pole kiiret ja ehk kellelgi vedeleb garaazis? ?

Kui kellelgi pakkuda siis kas kiri posti või telefonil 53585350.

Lugupidamisega Indrek.
Viimati muutis Jeep015, R Jaan 22, 2016 11:55 am, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas Movistar »

Loe reeglid läbi ja võrdle neid oma eelmiste kuulutustega.
Kui aru ei saa siis see on sinu isiklik tragöödia.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas Movistar »

Tõotab huvitavaks minna jälle.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2501
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas boob »

Jeep015 kirjutas: Eesti Põhiseadus lubab sõnavabadust ja Teie moderaatorid tuleks võtta ja vähe kombeid õpetada kuidas suhelda foorumi kasutajatega. .
Sinu sõnakasutus siinsete kasutajate pihta on lihtsalt selline, et samamoodi jätkates võib see lõppeda Sinu eemaldamisega foorumist.
Tead ju vanasõna, kuidas koer külale, nii küla koerale. Moded ei ole siin mitte selleks, et Sinu haukumise peale saba jalge vahele tõmmata ja Sinu vigade pärast vabandama hakata.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2501
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas boob »

Sinu uue kuulutuse võiks ka hetkel rahulikult prükkarisse tõsta. Loe palun reeglid läbi ja tee vajalikud parandused ning kõik on õnnelikud. Reeglid: http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=61&t=18559

Kood: Vali kõik

Teema pealkirjas olgu see kindlalt sees!
M: Müün
O: Ostan
V: Vahetan
* Pealkirjas peab sisalduma informatsioon kuulutuse sisust!!!
* Kui müüakse/ostetakse rehve, siis rehvi mõõt ja mudel (nt: M: GoodYear Wrangler AT/R 235/75-15)
* Kui müüakse/ostetakse velgi siis velgede poldivalem, kui seda millegipärast ei tea siis auto mark/mudel millele sobivad ja kas tegu on plekk- või valuvelgedega (M: 15" valuveljed 5X130)

Kui vastav info puudub, on modedel õigus kuulutus kustutada ilma seda avamata.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Jeep015

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas Jeep015 »

Kuidas panen pealkirja ,et ostan Good Year velje?? Tutvuge terminitega.. Mis pean veel lisama? Lihtsalt otsin velge mis sobiks Jeep Grand Cherokee alla ja ongi kogu lugu.. Kas pean veel täpsemalt otsima tehase andmetest välja velje sulami tugevuse ja tootja tsertifikaadi antud veljele+ oma jala numbri ja veel mingeid utoopseid asju.. Inimene pakkus mulle juba ja sai asjast aru aga te kustutate mu mure millega otsin siin siis omale velge.. Jube keeruline teile vist.. mida pean VEEL lisama sinna??
Jeep015

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas Jeep015 »

Ja muide võtsin kuulutuse põhjakse ühe kuulutuse mis teil siin juba päevi üleval ja täitsin lümgad uute velje aukude vahede valemiga ja telefoni numbriga.. Ei mõista lihtsalt.. :D
seroi
Fitting 38"
Postitusi: 207
Liitunud: L Juun 25, 2011 9:01 pm
Asukoht: Mõngaste, telefon +372567890123

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas seroi »

Aiaiai, nüüd sa võtad küll valel teemal sõna. Siin foorumis põhimõtteliselt muid reegleid pole, võid ajada sellist pläusti nagu pähe tuleb, võid kirjutada rohkemate typodega kui su tekstis sõnu jne, aga vot kuulutused, need on pühamast pühamad. Seal viga ei tohi olla! ;) Kuna foorumi eesmärk pole kuulutuste vahendamine, peavad kuulutused olema postitatud kindlate reeglite alusel (#annabajuvabamatpõhjendustleida :) )

PS. Samas ega su praegune sõimlemine ka ausaltöelda päris ilus ei ole :)
Kasutaja avatar
usamosse
Fitting 38"
Postitusi: 256
Liitunud: P Okt 11, 2015 6:30 pm

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas usamosse »

Jeep015 kirjutas: Lihtsalt otsin velge mis sobiks Jeep Grand Cherokee alla ja ongi kogu lugu.. Kas pean veel täpsemalt otsima tehase andmetest välja velje sulami tugevuse ja tootja tsertifikaadi antud veljele+ oma jala numbri ja veel mingeid utoopseid asju..
Ei ole asjad ju nii "lihtsalt Jeep Grand Cherokee alla", sest Grand Cherokee puhul on poldivalemeid erinevaid, kui ma peaksin otsima velgi siis kirjutaks pealkirjaks "Ostan 5x114/15" velje 1998 GC jaoks", sul vastavalt sinu auto poldivalem ja soovitud läbimõõt (sest avataril oleva auto on uuem kui 1998 ja ma peast ei tea uuema poldivalemit).
Irisen seepärast et olen mitmes peenema tehnika foorumis mode ja pean samamoodi jaurama reeglite järgimisega, juttudega sõnavabadusest võid jalutada mööda heinamaid, sest sellist nähtust ei eksisteeri AS EV aia sees juba paarkümmend aastat tegelikult :wink: .

PS: ei ole kohane teha mitmeid järjestikpostitusi kui need pole konkreetselt eri kasutajatele tsitaadiga vastuseks suunatud, kasutage "Muuda postitust" nuppu :| .
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas Movistar »

seroi kirjutas:Aiaiai, nüüd sa võtad küll valel teemal sõna. Siin foorumis põhimõtteliselt muid reegleid pole, võid ajada sellist pläusti nagu pähe tuleb, võid kirjutada rohkemate typodega kui su tekstis sõnu jne, aga vot kuulutused, need on pühamast pühamad. Seal viga ei tohi olla! ;) Kuna foorumi eesmärk pole kuulutuste vahendamine, peavad kuulutused olema postitatud kindlate reeglite alusel (#annabajuvabamatpõhjendustleida :) )
See plaat mingit muud lugu ka mängib või jääbki sama jama koguaeg ajama?
Kõik on ammu aru saanud, et sulle need reeglid ei meeldi.
Miks see peaks aga kedagi üldse huvitama?
HM Racing Team
Jeep015

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas Jeep015 »

Jah te moded sõidate nende elektri autodega ega teagi mis on linnamaastur juhul kui pargime sinna sul teil vool otsa lõppeb.. Iga foorumil kodanik teab mis asi on Jeep ja 2004.a ja ka sellele velge vaja. Neil pole 7 erinevat valemit velgedel!
seroi
Fitting 38"
Postitusi: 207
Liitunud: L Juun 25, 2011 9:01 pm
Asukoht: Mõngaste, telefon +372567890123

Re: Mida kuradit!!!

Postitus Postitas seroi »

Kui süsteemis on viga sees, siis veateade ikka ju ilmub seni kuni viga enam pole. Nii nagu sina korrutad oma reeglite täitmise vajadust, nii vastan mina sellega, et see praegusel kujul on totakas. Ja olemegi ilusti sõbralikus viigis :)
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”