Noarootsis sigatsetud maasturiga

4x4 kõverpeegel. Koht kus käia häbenemas enda või teiste poolt maastikul korda saadetud sigadusi ja lollusi..

Moderaator: Moderators

Vasta
margus61
Zootramm
Postitusi: 717
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Noarootsis sigatsetud maasturiga

Postitus Postitas margus61 »

Avastasin, et keegi on hiljuti piki mereäärset lodu kärutanud ja Einbi küla all metsa alla välja roninud. Kui kaugelt kagu poolt on hakatud Natura alade ja eramaadega tutvust tegema, ei tea. Puid on maha sõidetud ja ka maha raiutud. Pole linnaseades tehnikale jõukohane.

Kui pätt juhtub lugema, siis võtku teadmiseks, et asja kordumist ei taheta näha. Meie kandis leidub piisavalt täis kasvanud sihte riigimetsas ja liinialuseid, mida lahti sõita ja kus masinat ning ennast proovile panna. Samuti on RMK teinud palju metsatöid ja need alad sobivad samuti hästi sõitmiseks, maastur ei jätaks enam enam märkimisväärset täiendust. Soovi korral võin mõningaid vihjeid anda, käin metsades palju jala ringi. Mereääres looduses kärutamise ainsaks argumendiks saab olla keskmisest oluliselt madalam vaimne areng. Kui keegi teab seda kaaki, oleksin tänulik, kui info saab edasi toimetatud. Ei usu et keegi siinsest kogukonnast võiks sigaduse autor olla.

Huvitav kokkusattumus on see, et viimased 16 aastat pole ühtegi tõsisemat masinat juhtunud sealkandis nägema, aga just eile tuli vastu tublisti parandatud võimekusega kuivanudporine Hilux numbriga 707 MCE. Profiil (võimekus, rööbe, pöörderaadius) oli mereäärsete jälgedega sobiv. Kui kellelgi on andmeid nimetatud masina seosest või selle puudumisest sündmusega, võiks ka teada anda.
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Re: Noarootsis sigatsetud maasturiga

Postitus Postitas Arxs »

Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
Kasutaja avatar
beginner
True Softroader
Postitusi: 1481
Liitunud: T Mai 08, 2012 9:25 pm
Asukoht: Tallinn/Tapa/Tartu

Re: Noarootsis sigatsetud maasturiga

Postitus Postitas beginner »

Kuidas see Maanteeameti päring peaks antud juhul aitama? :roll:
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Re: Noarootsis sigatsetud maasturiga

Postitus Postitas Arxs »

beginner kirjutas:Kuidas see Maanteeameti päring peaks antud juhul aitama? :roll:
Aga mida sa vahid? Aita või vaiki :c
Nüüd tean, et tegemist oli näiteks halli masinaga. Sina suutsid ainult mingit hala kirjutada, abi sittagi. :floff
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
lible
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 171
Liitunud: E Veebr 28, 2011 8:13 pm
Asukoht: Saku

Re: Noarootsis sigatsetud maasturiga

Postitus Postitas lible »

Nüüd abi sitaks-kõik teavad,et antud hiluxi on hall.Ka värvipime teema algataja,kes siiani ainult numbrit teadis.Kas see info,et antud masin pinnase noarootsis segamini pööras oli maanteameti leheküljel kuskil väga pisikeses kirjas?
TRANSIIT
Rock Crawler
Postitusi: 509
Liitunud: L Nov 28, 2009 9:18 am
Asukoht: Laitse,Harjumaa

Re: Noarootsis sigatsetud maasturiga

Postitus Postitas TRANSIIT »

tervitusi Noarootsi! See mis tehti on muidugi inetu, Minu enda juured on sealt pärit.ma olen kindel,et vanemad kui teema algatajal.Noarootsi uusasunikud peavad ka randa eraomandiks.20 aastat tagasi tahtsin ma lastega einby randa minna,siis tuli mingi töll vastu ja ütles,et ei tohi tema maa.Ma läksin ikkagi.Mis ajast on rand eraomand.Vanadele kolhoosi teedele pandi eratee sildid!Valvake oma kodu!aga ärge minge liiale!
lugupidamiega;
Seeman.
autoklaaside vahetus, haagisekonksude paigadus -25%
tel.53524571
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Noarootsis sigatsetud maasturiga

Postitus Postitas Landy »

Poolitasin teema.
See aruteleu, mis Noarootsiga seotud pole on liigutatud:
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=5&t=4218&start=165

Moderaator.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Vasta

Mine “Häbinurk”