Must nimekiri

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Bill
Rock Crawler
Postitusi: 918
Liitunud: E Sept 08, 2008 10:57 pm
Asukoht: Pääsküla

Re: Must nimekiri

Postitus Postitas Bill »

Hääletaks asja poolt.On ka mõnedki negatiivsed kogemused.Võiks olla nii nagu Osta.ee-s.3 taset-positiivne, neutraalne ja negatiivne.Pärast kommentaarid taha, et mis ei meeldinud või meeldis.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Must nimekiri

Postitus Postitas Movistar »

Selle foorumi põhisuund on auode ehitamine , mitte ost-müük.
Milleks vaja mingeid edetabeleid ,eriti ostu-müügi teemalisi ? Nagu seda veel vähe oleks.
See pole siis mitte must nimekiri vaid nutunurk kus nutta teiste ülal ,et "näed kuidas ma petta sain" kui tahtsin osta uut asja olematu raha eest.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
tuningman
I live off from the mud
Postitusi: 2715
Liitunud: E Dets 27, 2010 6:12 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Must nimekiri

Postitus Postitas tuningman »

Movistar kirjutas:Selle foorumi põhisuund on auode ehitamine , mitte ost-müük.
Milleks vaja mingeid edetabeleid ,eriti ostu-müügi teemalisi ? Nagu seda veel vähe oleks.
See pole siis mitte must nimekiri vaid nutunurk kus nutta teiste ülal ,et "näed kuidas ma petta sain" kui tahtsin osta uut asja olematu raha eest.
ja paljud ehitavadki omi autosi siit foorumist ostetud juppidest, kas pole? :roll:
Ingmar 56328868
Tooperi kasutatud varuosad.
Mad Toy 2016
joe80
Fitting 38"
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 22, 2009 7:54 pm
Asukoht: Võru

Re: Must nimekiri

Postitus Postitas joe80 »

Movistar kirjutas:Selle foorumi põhisuund on auode ehitamine , mitte ost-müük.
Milleks vaja mingeid edetabeleid ,eriti ostu-müügi teemalisi ? Nagu seda veel vähe oleks.
See pole siis mitte must nimekiri vaid nutunurk kus nutta teiste ülal ,et "näed kuidas ma petta sain" kui tahtsin osta uut asja olematu raha eest.
Ja seda juttu räägib see, kes postitas oma viimase müügiteema kaks päeva tagasi.

Selle teema võib ju algatada kes iganes, lihtsalt modedel tuleb sellesse teemasse tugevalt sekkuda, et ei läheks pori loopimiseks.
Joel 5116353
Audi A4 quattro, Audi A6 quattro
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4647
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Must nimekiri

Postitus Postitas uputaja »

Ikka peab tegema rubriigi " Sitta ventilaatorisse " sest tehnilist laadi teemat siin lugeda väga enam pole.
Kui edasijõudnud modifikatsioonide alla tehakse teemasid "Kas kärukonks panna vasakule või paremale" või " Auto kõrgemaks amortide vahetusega " Siis soovin ainult edu uue topikuga.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
insener007
Fitting 44"
Postitusi: 450
Liitunud: N Dets 04, 2008 2:23 pm

Re: Must nimekiri

Postitus Postitas insener007 »

Kas just eraldi ''nimekirja'' vaja on ?!
... korralikult argumenteeritud faktidele tuginedes võib ju ka teha ühekordse kodukirjandi :floff
Chero
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Must nimekiri

Postitus Postitas Movistar »

joe80 kirjutas: Ja seda juttu räägib see, kes postitas oma viimase müügiteema kaks päeva tagasi.
Seda juttu räägib see kes ei müü igasugust sitta hingehinna eest ja ei taha osta asju "tasuta" või rõhudes mingi haiguse nimega "masu" peale.

Ja ainuke kes seda nuttu modereerida viitsiks on Ländy aga tal ei ole arvatavasti järgmised pool aastat aega kuna kärukonksu paigaldamine võtab kogu vaba aja,lisaks on vaja landroveri eest ära kukkuvatele ustele uusi hingesid ehitada ja korra aastas on vaja ka neetide alused pinnad ära värvida.

Aga andke tuld.Tehke muidugi teema. Äkki saab vahepeal ka kellegi kallal saagida.
Ongi igavaks läinud viimasel ajal ja lugeda pole enam tõesti ju midagi.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
kalleo
Rock Crawler
Postitusi: 843
Liitunud: T Aug 31, 2010 8:36 am
Asukoht: Kausikujulise kaluriküla serval

Re: Must nimekiri

Postitus Postitas kalleo »

Ostu-müügi tehing on igati kahepoolne värk. Kui läheb s:tasti jäävad ju häppi mõlemad! Nii see tegelinski kes kräppi müüs kui ka see teine pool, kes kräpi millegipärast(?) ära ostis! Nõus, et suurte asjade sisse alati kohe ja kõike ei näe ning vahel tuleb ka posti teel ja pimedalt asju ajada. Risk sellistel juhtudel on, aga sellega tuleb siis lihtsalt arvestada. Kas kaubelda "tutvumisperiood" või sobiv hind või misiganes et tünga ei saaks. Aga hiljem igasugu avalik kaeblemine stiilis- "see ***'di tegelane on SUUR petis" on muarust väga nõrk.

Ostnud ja müünud. Nimekirja loomise osas neutraalne.
Inff levib tänapäeval kummalisi kanaleid pidi...
2XJ - Parem midagi mitte teha, kui teha mitte midagi...
Kasutaja avatar
Bytewize
Rock Crawler
Postitusi: 735
Liitunud: L Apr 09, 2011 1:54 pm
Asukoht: Harjumaa | Tel.5II8II4

Re: Must nimekiri

Postitus Postitas Bytewize »

Olen ka selle nimekirja idee poolt, mina olen ostnud enamuse oma jeebi juppidest siitkaudu, väike hoiatusnimekiri kuluks ära.

Ostu ja müügi teemad on kindlasti oluline osa sellest foorumist, juppide vahetus on loomulik osa ühe korraliku maasturi pidamisel.

Kõik pole rikkurid, et saaks uued jupid otse poest alati osta...
Aitan vintsi, tõste ja muu tjuuninguga. Teen lihtsamaid freesimistöid, treimistöid ja pisemat automaatikat-koosteseadmeid.
Hüdrovintsiga-paadiankruga-täislukkudega chero-põka. Turistis tiim paadiankur.
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4647
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Must nimekiri

Postitus Postitas uputaja »

Bytewize kirjutas:Olen ka selle nimekirja idee poolt, mina olen ostnud enamuse oma jeebi juppidest siitkaudu, väike hoiatusnimekiri kuluks ära.

Ostu ja müügi teemad on kindlasti oluline osa sellest foorumist, juppide vahetus on loomulik osa ühe korraliku maasturi pidamisel.

Kõik pole rikkurid, et saaks uued jupid otse poest alati osta...

Rikkurid? Järelikult on hobi valesti valitud- Suu tuleb seada sekki mööda.

Mis sinna nimekirja siis postitad? Ise olete tainad et rikkis juppe ostate ja assju enne vaadata ei mõista.
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
joe80
Fitting 38"
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 22, 2009 7:54 pm
Asukoht: Võru

Re: Must nimekiri

Postitus Postitas joe80 »

Movistar kirjutas: Seda juttu räägib ...
Ma pole öelnud, et s...a müüd, või et "tasuta" osta tahad. Mu jutu eesmärk oli öelda seda, et see, kes siin foorumis aktiivselt asju ostab-müüb, ei peaks pilduma lauseid "Selle foorumi põhisuund on auode ehitamine , mitte ost-müük."
Joel 5116353
Audi A4 quattro, Audi A6 quattro
Kasutaja avatar
agent007
Rock Crawler
Postitusi: 562
Liitunud: T Dets 28, 2010 1:46 am
Asukoht: Tartu

Re: Must nimekiri

Postitus Postitas agent007 »

HinnaVaatluse foorumil on hea süstem mis näitab positiivseid ja negatiivseid kommentaare. Kõik ei pea olema müügiga seoses. Näiteks kui on abistav ja tore foorumlane saad talle sellekohase märgi panna. Kindlasti paljud tegelevad siin ostu ja müügiga. Vahel tuleb ka imelikke ja kahtlasi kuulutusi kust mina isiklikult osta ei julge, sest uus liige või lihtsalt ei tundu õige asi.
Minu jaoks on siin foorumis liige olla prestiisne ning kindlasti ei tahaks siin mingit lolli kuulsust külge saada. Lihtsalt piinlik oleks.
Üritan asja nagu mitmest küljest vaadata.
Jeep GC 2.7CRD
58454535
Volvoman
Mudder
Postitusi: 51
Liitunud: E Juun 28, 2004 9:38 pm

Re: Must nimekiri

Postitus Postitas Volvoman »




Mis sinna nimekirja siis postitad? Ise olete tainad et rikkis juppe ostate ja assju enne vaadata ei mõista.
Kas Sinu arust on hea businessplaan müüa tedlikult näiteks katkiseid juppe?Et ise oled loll kui raha maksid.
Ei viitsi ju iga väikse asja pärast kuhugi kaugele sõita,lased kauba posti panna ja maksad raha ülekandega.
Ja see,et teine pool on 4x4.ee pikaaegne ja hinnatud kasutaja võiks olla piisav usalduse garantii.
Kasutaja avatar
enx
True Off Roader!
Postitusi: 1171
Liitunud: K Veebr 20, 2008 7:01 pm
Asukoht: Saaremaa

Re: Must nimekiri

Postitus Postitas enx »

Volvoman kirjutas:



Mis sinna nimekirja siis postitad? Ise olete tainad et rikkis juppe ostate ja assju enne vaadata ei mõista.
Kas Sinu arust on hea businessplaan müüa tedlikult näiteks katkiseid juppe?Et ise oled loll kui raha maksid.
Ei viitsi ju iga väikse asja pärast kuhugi kaugele sõita,lased kauba posti panna ja maksad raha ülekandega.
Ja see,et teine pool on 4x4.ee pikaaegne ja hinnatud kasutaja võiks olla piisav usalduse garantii.
Mina kui Saaremaa elanik, kes ei satu just iga päev päälinna või mujale mandrile, siis nõustun täielikult Volvomaniga.
Igat pisividinat ei saa lihtsalt kohe vaatama sõita, või mida iganes.
Sämmy Offroad Team
Kasutaja avatar
astro94
Fitting 38"
Postitusi: 312
Liitunud: L Mai 17, 2008 2:01 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Must nimekiri

Postitus Postitas astro94 »

Minu teema on seotud käigukastiga.Seda ei kontrolli kuidagi moodi,kui ta just all ei ole.Vennike isegi pärast tunnistas et oli ikka veits pe..ses ja viib oma risu minema,aga nüüd kadunud.Vennike ise juba pikalt foorumi liige.
igasugused metallitööd
pesitsen Tallinnas
+372 5149764 Margus
skype: margusorg
http://www.3dmetall.ee
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”