Teema ost, müük ja lammutus

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

"Autod varuosadeks" eraldi teemaks

Jah
85
77%
Ei
26
23%
 
Hääli kokku: 111
Kasutaja avatar
Martinsr
Fitting 38"
Postitusi: 271
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:20 pm
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Teema ost, müük ja lammutus

Postitus Postitas Martinsr »

Võibolla olen teel selle küsimusega otse IC - sse.

Aga siin see on :
" Kas oleks selline asi vôimalik, et viia see lammutuse osa eraldi teemaks "Autod varuosadeks"

Tean, et see foorum pole suunatud ostule,müügile ja äritegevusele. Aga varuosadeks masinaid tuleb vähem müüki ja neid filtreerida ostu/müügi vahelt on keeruline. Lisaks niisama müüki tulevaid masinaid on rohkem, ja varuosadeks pillid kaovad lihtsalt ridade vahele ära.


Kas selline muudatus oleks reaalne??



Tãnan tähelepanu eest :-)

Parimat
Martin S
Mitsubishi Pajero matkamaja
www.uitajad.ee
Kasutaja avatar
rt23
True Off Roader!
Postitusi: 1232
Liitunud: P Jaan 27, 2008 1:45 am
Asukoht: Viljandimaa

Re: Teema ost, müük ja lammutus

Postitus Postitas rt23 »

Ei pooldaks eraldi teemat. Kui vaja leiab otsinguga, Samas neid juppeks masinaid suht vähe.
Asukoht viljandimaa Suslepa. Tel 53365288 - Toomas
PARUN
Rock Crawler
Postitusi: 937
Liitunud: N Veebr 05, 2009 8:19 pm
Asukoht: Viljandimaa

Re: Teema ost, müük ja lammutus

Postitus Postitas PARUN »

Ei poolda seda. Praegu igati toimiv ja neid lammutamisele kuuluvaid autosi suht vähe.
Siin rehvide-velgede teema oli küll hädavajalik.
Kõnetraat 51922951
Ronny25
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: K Dets 22, 2010 7:31 pm
Asukoht: Klaasipealinn

Re: Teema ost, müük ja lammutus

Postitus Postitas Ronny25 »

Igati poolt. Otsinguga leiab küll, aga palju mugavam oleks ju eraldi foorumist otsida. Ja niipalju kui mina tean oma tutvusringkonnas, siis käiakse siit palju juppe otsimas ka
ULME
Mudder
Postitusi: 85
Liitunud: E Juul 09, 2012 9:37 am

Re: Teema ost, müük ja lammutus

Postitus Postitas ULME »

Kes otsib see leiab. Kes ei leia sellel pole vaja! :D
Seal kus lõppeb asfalt seal ootan sind kallis.

Vallo 53069913
Arxs
Fitting 38"
Postitusi: 355
Liitunud: K Mai 21, 2008 8:16 pm
Asukoht: Halinga

Re: Teema ost, müük ja lammutus

Postitus Postitas Arxs »

Seda L tähte küll nüüd raske märgata pole.
Ma ei jää kinni, ma lihtsalt kaotan pidamise ja jään seisma.
Honda TRX680
mämm mämm 650 XMR
Kasutaja avatar
Martinsr
Fitting 38"
Postitusi: 271
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:20 pm
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Teema ost, müük ja lammutus

Postitus Postitas Martinsr »

Arxs kirjutas:Seda L tähte küll nüüd raske märgata pole.
Ma ei ütlegi, et L tähte on raske märgata, lihtsalt müüdavate autode hulk on nii suur, ning L kaob ära sinna virrvarri. Või satub nädalaga sinna 1-10 leheni, siis neid kõiki lehti eraldi lapata, -viiendal lehel on silmad ruutus. Seda ühte L sealt kõigi vahelt leida on suht raske. Lisaks aegajalt, ei jää meelde, pealkiri/kasutaja kes, kus lammutas. Ja siis pole otsingusse ka midagi panna (ilmselt minu enda viga). Kuna aegajalt leian oma pickup-i külge osi, ala Pajero või mõne jeep-i küljest, siis tavaliselt vaatad ikka kõik lammutuseks tulevad autod üle.

Ma ei usu et see moderaatorite koormust ka eriti tõstaks.


Parimat
Martin
Mitsubishi Pajero matkamaja
www.uitajad.ee
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Teema ost, müük ja lammutus

Postitus Postitas Movistar »

Minumeelest on sellest foorumist vaikselt saamas ostu-müügi foorum.
Autode iseehitamine oli ju põhisuund.
Peaks olema üldse nii ,et müügikuulutustele vastata ei saa.Teed teema ja kõik.Las loevad .
Tahad midagi osta siis helista või kirjuta müüjale . Siin tuleb aegajalt paljudes teemades ikka hunnik lehekülgi täis " a la kas pilti ka saaab vee" ja igasugused lambad upivad pidevalt oma väärtusetuid teemasid.
Ja see muudab pildi ikka väga kirjuks kui sittagi peale rehvide ja vanaraua väärtusega kauba ostu- müügi kuulutuste lugeda pole .
Ehe näide see fekaalitorude teema .Lehekülgede viisi mingit mõttetut pläma .

Kotkas võiks selles osas rihma mitte väga lõdvaks lasta . :D
HM Racing Team
Kasutaja avatar
Martinsr
Fitting 38"
Postitusi: 271
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:20 pm
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Teema ost, müük ja lammutus

Postitus Postitas Martinsr »

Peaks olema üldse nii ,et müügikuulutustele vastata ei saa.Teed teema ja kõik.Las loevad .
Tahad midagi osta siis helista või kirjuta müüjale .
100% nõus. Leian, et ainult Müüjal peaks jääma võimalus vastata teemale, A'la mis müüdud, Hinnas muudatused, varustuses, pildid jne.
Kotkas võiks selles osas rihma mitte väga lõdvaks lasta
Absoluutselt õige! Ja ei vaidle vastu!
Minumeelest on sellest foorumist vaikselt saamas ostu-müügi foorum.
Autode iseehitamine oli ju põhisuund.
Samas Naljaga öeldes: "Käisin Klubis, üle väga pika pika aja, vanasti ei saanud Dresside ja tossudega sisse, nüüd kogu klubi sellised tegelasi täis!". Küsisin mis värk on, tuttavalt turvamehelt! Vastus: "Mees ajad on muutund, põhi klientuur on selline, pole midagi teha!" :lol:

Ma ehitan samuti oma masinat. Osad jupid siit osad sealt. Lihtsalt pole teemat teinud. Samas ma arvan, et paljud on iseehitajad. Seega ma ei näe selles nagu probleemi. Pigem pole ruumi kus asju hoida, enda jaoks mitte vajalikud asjad (mis kellegil võiks rohkem vaja minna), Kõikuv majandus, Pikalt kogunenud tavaar, raha puudus, mis iganes kõik see ajendab/elavdab müügitegevust.

Aga sellest me ju siin teemas rääkida ei tahtnud :D

Sinne teema on Lammutavate autode eraldamine Ostust ja müügist. :D

Päikest
Martin
Mitsubishi Pajero matkamaja
www.uitajad.ee
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Re: Teema ost, müük ja lammutus

Postitus Postitas K.Kotkas »

Ma tegelikult tahaks teha nagu automoto.ee tegi kunagi - ost/müük/vahetus üldse minema. Samas siit kaudu saavad väga paljud endale vajaliku asja ilma kuldse börsi vms sodita.

Huvitav, kas siis tuleks fookus sisulistele teemadele tagasi kui nii teha ?

Teeks teise foorumi, kus on ost/müük/bisnis eraldi... näiteks turg.4x4.ee ...

Või paneks kuulutusele hinna 10senti ? mobiilimaksena ... siis sureks need teemad ise ära :)
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2501
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Re: Teema ost, müük ja lammutus

Postitus Postitas boob »

Pigem ühe postitusega turuteemad. Kontakt on ju nõutud, muud mula pole vaja. Kui on kuulutus puuduliku infoga siis pole ka huvilisi ja asi vask, jääb tehing tegemata. Ning 90 päeva peale viimast postitust teemad automaatselt prükkarisse.

Sedasi jääks suur hunnik modereerimist ära ning foorum oleks ka sellest tohutust businessipahnast puhtam.
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Re: Teema ost, müük ja lammutus

Postitus Postitas RAMBO »

K.Kotkas kirjutas: ost/müük/vahetus üldse minema. Samas siit kaudu saavad väga paljud endale vajaliku asja ilma kuldse börsi vms sodita.
Teeks teise foorumi, kus on ost/müük/bisnis eraldi... näiteks turg.4x4.ee ...
Arvan,et kui ost/müük/bisnis/ üldse ära jätta jääb foorumi kasutajaid kohe poole vähemaks. (kui see just ei ole teie eesmärk)
Pigem pooldan ka seda eraldi teema tegemist, see võiks ikka siia foorumisse jääda. Olen ise siit palju abi saanud ja kui üldse midagi vaja,siis vaatan alati siit esimesena.


Terv.
RAMBO
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Teema ost, müük ja lammutus

Postitus Postitas Movistar »

RAMBO kirjutas: Arvan,et kui ost/müük/bisnis/ üldse ära jätta jääb foorumi kasutajaid kohe poole vähemaks.


Terv.
RAMBO
Aga kas sa ei arva ,et nii võikski olla ? Kui need pooled on väljas ainult selle peale ,et müüa-osta-vahetada siis mul oleks selle üle hea meel,et need iseseisvalt kaoks.
Kui ikka pikka aega järjest on "Vaata uusi postitusi" nuppu vajutades 2/3 müügikuulutused siis hakkab vaikselt ära tüütama .
Halb on veel see ,et neid upitakse pidevalt ja samas ka küsitakse müügiteemade all rumalaid küsimusi ja suur osa uutest postitustest nendest koosnebki.
Müük võiks siiski jääda aga ilma vastamise õiguseta.Kaasa arvatud müüjal peaks see õigus puuduma. Tahad midagi muuta,siis muudad oma esimest ja ainukest postitust mis uute postitustena ei kajastu . Kui su kuulutus jääb pikalt üles ja kardad ,et see kaob lehekülgede taha siis järelikult ei olnud kaup atraktiivne .
Puudub aga võimalus seda a la "täna on hind 5 senti odavam" või lihtsalt " UP -iga " igapäevaselt upitada .
See ei ole midagi uut.Jahimeeste foorumis on see täpselt samamoodi ja kord on majas.
HM Racing Team
lebokunn
Mudder
Postitusi: 99
Liitunud: T Okt 21, 2008 8:01 am
Asukoht: Tartu

Re: Teema ost, müük ja lammutus

Postitus Postitas lebokunn »

Kuigi Kotkase ja Movistari lähenemine on pisut radikaalne, pooldaks seda isegi.
Paljud oleks siiski ilmselt selle vastu, seega oleks boobi pakutud variant esialgu ehk vastuvõetavam. Tikutakus on igatahes sellist viisi kasutades läbu vähem.:roll:
Kaupo
margus61
Zootramm
Postitusi: 717
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Re: Teema ost, müük ja lammutus

Postitus Postitas margus61 »

boob kirjutas:Pigem ühe postitusega turuteemad. Kontakt on ju nõutud, muud mula pole vaja. Kui on kuulutus puuduliku infoga siis pole ka huvilisi ja asi vask, jääb tehing tegemata. Ning 90 päeva peale viimast postitust teemad automaatselt prükkarisse.

Sedasi jääks suur hunnik modereerimist ära ning foorum oleks ka sellest tohutust businessipahnast puhtam.
+1

Ost-müük võiks siiski jääda, kuna asjad, mis omanikku vahetavad, on suht spetsiifilised. Tobe oleks Kuldse Bõrsi abil organiseerida omaniku vahetust nt. vintsi rullikutele, boggeritele jne. Samuti saab müüja taustast teatava ettekujutuse tema sõnavõttude põhjal foorumis.

Kuulutuste modereerimine on tõesti mõttetu ajakulu. Kui keegi ikka tahab midagi müüa, lisab ta võimalikult täpse info müüdava asja kohta. Ja kui keegi tahab seda asja osta, saab ta müüja kätte ja pigistab vajaliku info välja. Ja kui arenemisvöimeline müüja on juba 25-ndat korda vastanud telefonile, et kaup on Ruhnu saarel ja öelnud asja hinna, siis lisab ta selle oma kuulutusse, kui tahab rahulikumalt elada.
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”