Teemast "Kuhu mu kuulutus kadus"

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
isakene
I know how to fix stuff
Postitusi: 1803
Liitunud: R Veebr 04, 2005 5:07 pm
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina vald

Re: Teemast "Kuhu mu kuulutus kadus"

Postitus Postitas isakene »

Mina isiklikult pooldan telefoninumbri olemasolu. Praktika näitab, et suur osa numbrita müüjatest ei ole tõsiseltvõetavad.

Samas, IMHO võiks kuulutuse avaldamise lehel olla suurelt ja punasega, et enne kirjutamist kindlasti silma alla jääks, reeglite lühikokkuvõte. Inimesed on teatavasti loomult hajameelsed. :) Pealegi, praegusel ajal nõuab iga teine aken mingite tingimustega nõustumist ning enamus paneb linnukese reeglitega tutvumise kohta kirja juba täisautomaatselt.

Kõige lollikindlam oleks muidugi kohustuslike väljadega kuulutuseblankett. Enne kuulutus lihtsalt üles ei lähe, kui vajalikud väljad täidetud ei ole. Natuke tööd sellega ju oleks, aga pärast lihtsam.
Patrol, Pajero, Trooper kasutatud jupid.
56 486769, isakene@gmail.com
Kasutaja avatar
Lomp
Rock Crawler
Postitusi: 883
Liitunud: K Nov 30, 2011 7:07 pm
Asukoht: loksa/valgejõe/harjumaa
Kontakt:

Re: Teemast "Kuhu mu kuulutus kadus"

Postitus Postitas Lomp »

isakene kirjutas: Kõige lollikindlam oleks muidugi kohustuslike väljadega kuulutuseblankett. Enne kuulutus lihtsalt üles ei lähe, kui vajalikud väljad täidetud ei ole. Natuke tööd sellega ju oleks, aga pärast lihtsam.
olen isakese mõttega nõus ja telefoni nr olemas olu vastu pole mul midagi vaid see ajab vihaseks kui juhitakse tähelepanu millegi puudumisele ja pärast seda 5 min jooksul kuulutus kustutatakse .
A.Lomp
5116876
Kuusalu 4x4
Errare humanum est
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Re: Teemast "Kuhu mu kuulutus kadus"

Postitus Postitas tyyp07 »

Või siis kui see lahtrite tegemine on vähe keerulisem töö siis lisada vastav pealkiri ka sinna aknasse kus toimub kuulutuse kirjutamine nagu on näha alloleval pildil:

Pilt
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Re: Teemast "Kuhu mu kuulutus kadus"

Postitus Postitas Landy »

Kuna peamised poolt ja vastu argumendid on ära toodud ning moderaatorid omapoolsed selgitused ja vastused küsimustele lisanud,siis võtan õiguse ja panen selle arutelu (selleks korraks) lukku.
Kui kuulutuste reeglitesse peaks muudatusi tulema, teavitame sellest (nagu eelmistel kordadel) ka kasutajaid.

Kuna moderaatorid püüavad jälgida põhimõtet "Õige hõlma ei hakka keegi",siis soovin kõigile korrektsete kuulutuste avaldatele edukaid tehinguid!

Kristjan Vaarmann
moderaator.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Suletud

Mine “4x4.ee Kisatoru”