Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

mudakas
IC Honoured Member
Postitusi: 322
Liitunud: R Dets 02, 2011 12:43 pm
Asukoht: mudas

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas mudakas »

Mis sa nüüd Tiit :mrgreen: ,ma ju võin olla hea kui halb
Elu on lill isegi mudas sõites
Kondimurdja
Rock Crawler
Postitusi: 615
Liitunud: K Veebr 21, 2007 11:28 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas Kondimurdja »

Nüüd on Ax ise teinud uue teema, mis rikuvad tema enda sõnul 4x4 foorumit. Ühesõnaga uus pask teema, mille üle hädaltatakse, et neid nii palju jne. Sellepärast neid ongi palju, et need ise kellele need teemad ei meeldi teevad neid ."Ma ei taha ja täielik jamps bla bla... "
Aga minuarust, millegipärast on kõik sellistest teemadest huvitatud ja loevad seda ning kommenteerivad, kuigi ise räägivad, et see pask :lol:
Nii et minu poolt ka "kui ei meeldi ära loe ja kui meeldib siis on tore" :)

Vabandan, et mu sõnastus on väga segane aga loodan, et põhimõttest saite aru :lol:
Mida rohkem muda seda uhkem.....
1.Nissan Patrol 85.a 2.8b
2.Suzuki sj410
3.LADA NIVA 2002.a 1.6
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 732
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas maksipoiss »

Juba teab kui mitmendat päeva ei toimu foorumis muud kui hammastekiristamine ja ulgumine pagulaste teemal (nüüd ilmus kütuseaktsiisi teema ka jälle välja) ja Guuru grillimine ( või vastupidi). :(
Kasutaja avatar
LauriJ
True Off Roader!
Postitusi: 1450
Liitunud: L Okt 02, 2010 10:55 pm
Asukoht: Tartu.

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas LauriJ »

Ongi veidikene vaheltust lõpututele 1-2mm mustriga rehvimüügi teemadele ning "ostsin Cherokee ja see nüüd katki. õlivahetus ka ei aita." küsimustele.
Kasutaja avatar
Roostekoll
Fitting 38"
Postitusi: 391
Liitunud: K Juul 31, 2013 9:24 pm
Asukoht: Tallinnacundimeesükskorsakov

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas Roostekoll »

Ma pole nii proff, et öelda sõna sekka järgmises chero teemas, kus midagi ei lähe käima. Ma sõidan japsi parketikaga, need raiped lihtsalt käivituvad. Andke andeks.
Pole ka mingi jõukur, et oma kuuri all TR3'e igal õhtul keelega lakkuda. Aga lugeda meeldib mulle neid teemasid küll. Ka mõni rehvimustri teema on tegelt vahest asjalik.
Päev läbi lahendan tööl mingit projekteerijate kino, tehase praaki või panen rasketehnikat kokku. Meeldiv on lugeda vahelduseks asjalike inimeste peenemat teemat, kõvatada masinate üle või laliseda/teiste lalinat sirvida.

Küll aga oskan ma möliseda, pirne visata kui hädasti vaja. Vaheldust ei taha keegi vä? Modedel on õigus kõike kustutada ning sättida. Kui midagi ei sobi, siis ma ei solvu.
Keegi ei käse ühtki "jura" teemat ju lugeda. Mõne eelistus ongi a la 2mm rehvimustriga boggeri teema ja tal ongi selleks tuline õigus!

Kamoon, see on foorum. Foorumi point pidigi olema see, et palju erinevaid inimesi saavad mõtteid vahetada. Olgu see kasvõi Guuru grillimine. Peaasi, et keegi haiget ei saa.
Ärge kõvasti lööge.
Trolle pole olemas
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas Praks1 »

Kui aega leian sorteetin hunniku pilte talvisest autoehitusest ja postitan kuhugi siia. Vähemalt läheb teemasse foorumiga.
Saab rahvas aimu kerge auto ehitusest, mis töö ja vaev see on, võrreldes kuljerauaga, või vintsi paigaldamisega.
Seda enam, et saavutatud kaal on väiksem, kui Läti alu vannidel.
Kõik muud teemad võite kinni panna, aga Guuru teema peaks lahti olema, kuni selge kes on see tegelane tööriistakastiga.
Proto
53951597
maksipoiss
Rock Crawler
Postitusi: 732
Liitunud: L Mai 07, 2011 8:29 am
Asukoht: Pärnu

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas maksipoiss »

Praks1 kirjutas:Kui aega leian sorteetin hunniku pilte talvisest autoehitusest ja postitan kuhugi siia. Vähemalt läheb teemasse foorumiga.
Saab rahvas aimu kerge auto ehitusest, mis töö ja vaev see on, võrreldes kuljerauaga, või vintsi paigaldamisega.
Seda enam, et saavutatud kaal on väiksem, kui Läti alu vannidel.
Kõik muud teemad võite kinni panna, aga Guuru teema peaks lahti olema, kuni selge kes on see tegelane tööriistakastiga.
:yupikaye
Kasutaja avatar
erik
Aktiivne Pikendus
Postitusi: 2776
Liitunud: L Juul 23, 2005 11:05 pm
Asukoht: Jõe laboratoorium

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas erik »

Praks1 kirjutas:Kui aega leian sorteetin hunniku pilte talvisest autoehitusest ja postitan kuhugi siia. Vähemalt läheb teemasse foorumiga.
Saab rahvas aimu kerge auto ehitusest, mis töö ja vaev see on, võrreldes kuljerauaga, või vintsi paigaldamisega.
Seda enam, et saavutatud kaal on väiksem, kui Läti alu vannidel.
Kõik muud teemad võite kinni panna, aga Guuru teema peaks lahti olema, kuni selge kes on see tegelane tööriistakastiga.
Meest sõnast.... Aga ma olen pikemat aega plaaninud sulle öelda, et sul on jube sitt apastraat, millega sa pilte treid, peaks sulle kambapeale parema sebima. Kes punti tuleb tuleb!
Asju ehitatakse korralikult ja teemasse lähenetakse süviti!

Erik Metsis, Mudanägu aastast 1999.
Kasutaja avatar
Tarmu
Rock Crawler
Postitusi: 641
Liitunud: R Mär 07, 2008 9:49 am
Asukoht: Laulasmaa
Kontakt:

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas Tarmu »

Äkki homme hommikul tuleb mõni 1 euriga müüki ;)
Rocky(peer) Viis Kolm Neli Kaks Seitse Kuus Null Üks

http://tr-trans.eu/
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas Guuru »

Praks1 kirjutas:Kui aega leian sorteetin hunniku pilte talvisest autoehitusest ja postitan kuhugi siia. Vähemalt läheb teemasse foorumiga.
Saab rahvas aimu kerge auto ehitusest, mis töö ja vaev see on, võrreldes kuljerauaga, või vintsi paigaldamisega.
Seda enam, et saavutatud kaal on väiksem, kui Läti alu vannidel.
Kõik muud teemad võite kinni panna, aga Guuru teema peaks lahti olema, kuni selge kes on see tegelane tööriistakastiga.

Tere! Kui sul midagist öelda on võid vabalt toru haarata ja helistada mulle. Miks sa tol korral telefonis oma arvamust ei avaldanud? Foorumis on tõesti lahe sõna võtta. Ei õhuta vaenu kuid kui midagist öelda võta toru ja helista.
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Guuru
Rock Crawler
Postitusi: 695
Liitunud: L Okt 05, 2013 1:50 am
Asukoht: Enamjaolt Tabasalu-Pirita kandis

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas Guuru »

Tarmu kirjutas:Äkki homme hommikul tuleb mõni 1 euriga müüki ;)


@Tarmule teadmiseks! Homne asi tõesti toimub nagu lubatud kuid nihutatud kombel. Võib olla yhe tunnise nihkega.
Merhaba Hoşça mucize Başınızı fırın koy celam celam Turkye Yemen yakında ücretsiz olacak
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas Praks1 »

Pilte tehtud telefoniga, aga fb tõmbab nende kvaliteedi veelgi alla.
Proto
53951597
Kasutaja avatar
Praks1
I live off from the mud
Postitusi: 2303
Liitunud: P Juun 21, 2009 8:47 pm

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas Praks1 »

Vastan teises teemas , mis on õiges rubriigis.
Proto
53951597
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas totu »

maksipoiss kirjutas:Juba teab kui mitmendat päeva ei toimu foorumis muud kui hammastekiristamine ja ulgumine pagulaste teemal (nüüd ilmus kütuseaktsiisi teema ka jälle välja) ja Guuru grillimine ( või vastupidi). :(
Tegemist ju mõneski mõttes "klubilise üritusega" ja miks ei või sarnase huviga tutvuskond veidi kanu kitkuda ja arvamusi avaldada? See ju vabakavas ja lugemine väga sügavalt vabatahtlik.
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
srock
True Off Roader!
Postitusi: 1187
Liitunud: K Veebr 20, 2008 9:57 pm
Asukoht: Tallinn

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas srock »

Guuru kirjutas:
Tarmu kirjutas:Äkki homme hommikul tuleb mõni 1 euriga müüki ;)


@Tarmule teadmiseks! Homne asi tõesti toimub nagu lubatud kuid nihutatud kombel. Võib olla yhe tunnise nihkega.
Korralik tuututaja oled ikke küll, Su HOMME on juba ammu möödas. Või oled kuskil Londonis jälle? :D
Team Mudarakett TR-3 ** 51 91 41 41 Rene
Sitaks offroadi aastast 2008
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”