Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas Ax »

Iga jummala päev vaatan, et mis huvitavat on meie 4x4 maailmas aga mis vastu vaatab - Müüa, müüa, müüa. Kas meie 4x4.ee on muutunud kuldseks börsiks?
Või mingite nati noh kuda öelda - lollakate - foorumiks, mis nukkvõlli kasutada et hääli saada!!! Et hääli saada kasutagu mingeid rattakesi, las siis helisevad peas.

Mehed (kui on veel mehi) kasutaks seda foorumit sihtotstarbeliselt! Maasturitega ja nendega tõsiseltvõetav teema, reisijutud, ehitused, remondikogemused aga mitte mingit debiiliku hääled ja ühe lõpmata vingumine ja teiste mahategemine (noh see filmitäht või mis iganes).

Saatke see teema IC'sse (kui keegi ennast väga puudutanuna tunneb) kui soovite aga vaataks ka tõele näkku.
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4647
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas uputaja »

Jah. Ma ühinen sinu mõttega. See foorum ongi läind läbuks, sest pärismaasturite pealekasv on jäänud minimaalseks, enamus sõnavõttjaid omavad miskit linnakärakat - äärmisel juhul 2" tõstega cherot. Need, kes asjaga moodsalt tegelevad, suurem osa neist siin sõna ei võta. Lihtsam on infot liigutada telefonitsi või siis külas käies.
Oma maasturi algusaegadest, mil ma 4x4 foorumi leidsin, aasta võis olla 2003 oli see hoopis teist moodi, kuna kasutajaskond oli väga väike ning sellist totrat õelust ja sarkasmi ma ei mäleta, et oleks olnud.
Samas mis seal vahet on? Iga asi mandub ja millaski tuleb lõpp. Kipsimehed vallutavad oma cherodega maailma......


Andres
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas Movistar »

Sa Ax ära rohkem peale joo.
HM Racing Team
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas Ax »

Movistar kirjutas:Sa Ax ära rohkem peale joo.
Kas puudutasin hella kohta?
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas Movistar »

Ax kirjutas:
Movistar kirjutas:Sa Ax ära rohkem peale joo.
Kas puudutasin hella kohta?
Mul on suht poogen millega sa oma vaba aega sisustad ja mis sulle meeldib või mitte .
Ja hella kohta pole veel isegi leidnud.
Aga selles on sul õigus,et foorumis aetakse paska.Seda on ka mõni minu postitus ja samuti sinu omad.
Seniks aga kõike paremat ja edu kuldse börsi lugemisel :D
HM Racing Team
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas Ax »

Aitäh.

Rohkem seda kollast (4x4=16) ei viitsi jälgida. :floff
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
igiliikur
Rock Crawler
Postitusi: 675
Liitunud: P Dets 16, 2007 4:01 pm
Asukoht: Võru

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas igiliikur »

Minu arvates on aastatega lihtsalt foorum lisaks "tõelistele" maasturitele enda alla koondanud ka linnamaasturid. On veel mõni selline foorum, kust saab linnaka omanik nõu küsida? Ei ole ju. Mis siis saab, teeb uue foorumi 4x4L.ee? Või jätab alles 100 liiget ja ülejäänud viskab välja?
Ja siin ei tohiks olla seda teemat, et oi ma olin juba 1980 kasutaja. Mõni on siin aastaga rohkem korda saatnud, kui teine 10-ga.
Arvad et ma ei tahaks mudakolli hoovipeale? Ikka tahaks, aga enamusel ei ole selliseid summasid, et asja tõsiselt võtta.
Exid:Frontera´95, Blazer´97,Ranger´03,Pajero´93,Galloper´98,Ranger´08, XC90´03
Hetkel Isuzu Trooper ja RX400h
ZilV8
Mudder
Postitusi: 86
Liitunud: P Veebr 05, 2012 9:48 pm

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas ZilV8 »

:arrow:
Viimati muutis ZilV8, N Apr 19, 2012 11:17 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kelle
Mudder
Postitusi: 56
Liitunud: T Okt 13, 2009 12:53 pm
Asukoht: Eesti

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas Kelle »

igiliikur kirjutas:Minu arvates on aastatega lihtsalt foorum lisaks "tõelistele" maasturitele enda alla koondanud ka linnamaasturid. On veel mõni selline foorum, kust saab linnaka omanik nõu küsida? Ei ole ju. Mis siis saab, teeb uue foorumi 4x4L.ee? Või jätab alles 100 liiget ja ülejäänud viskab välja?
Vist prooviti teha linna - "maasturite" foorum aga näib, et sel aastal sinna asja pole.
Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas RAMBO »

Ax kirjutas:Iga jummala päev vaatan, et mis huvitavat on meie 4x4 maailmas aga mis vastu vaatab - Müüa, müüa, müüa. Kas meie 4x4.ee on muutunud kuldseks börsiks?
Või mingite nati noh kuda öelda - lollakate - foorumiks, mis nukkvõlli kasutada et hääli saada!!! Et hääli saada kasutagu mingeid rattakesi, las siis helisevad peas.

Mehed (kui on veel mehi) kasutaks seda foorumit sihtotstarbeliselt! Maasturitega ja nendega tõsiseltvõetav teema, reisijutud, ehitused, remondikogemused aga mitte mingit debiiliku hääled ja ühe lõpmata vingumine ja teiste mahategemine (noh see filmitäht või mis iganes).

Saatke see teema IC'sse (kui keegi ennast väga puudutanuna tunneb) kui soovite aga vaataks ka tõele näkku.
Olen ise ka sellel teemal varem sõna võtnud, et ainult üks ärapanemine. Müügi teema pole ju paha. Kõik 4x4ga seotud asjad leiad siit.
Teletähe suhtes olen suga ka täiesti nõus. Igas ,pea igas teemas tõmbab mingi kiunu ülesse.
Ei midagi isiklikku. Soovin ainult küsimustele vastuseid,mitte mõnemehe sitta tuju,kes on kodus hommikul ilma jäänud ja tuleb siia foorumisse lammutama...

Rahulikke jõule.
RAMBO
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
Kasutaja avatar
TiitR
I live off from the mud
Postitusi: 5765
Liitunud: P Mai 18, 2008 8:00 pm
Asukoht: Tartumaa + Ida-Virumaa

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas TiitR »

Vaadates Ax`i postituse kuupäeva, siis paneks sellele mingi 50% nalja juurde...olgem lahedad! 8)
Kasutaja avatar
totu
I live off from the mud
Postitusi: 2862
Liitunud: N Sept 06, 2007 8:26 pm
Asukoht: Kallavere, kui just ära ei ole.

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas totu »

Kuulge, veidi nalja on ju igapäeva rutiini vaja. Täitsa lõbus oli "häälte" teemat lugeda ja tänaseks see "sisutihe arutelu"" oma väärilise koha leidnud.
Ei oma küll linnakat aga needki 4x4, seega võiksid ju mitteniitõsimaasturite mured ka siin koha leida. Tõsiautoehitajatel ei ole ju kohustust neid lugeda ja võiks ehk mingi jagamine olla, nt. linnakad "hooldus ja remont" teemasse, tõsimaastur "Mdifikatsioonid edasijõudnutele".
Kaubandus? ... no väga ei sega ju? Pealkiri peaks küll ülevaate andma (automark ja osa, rehvimõõt jne.).
Filmitäht? ... ei hiilga delikaatsusega aga sageli on tal õigus. Lisaks esindab ta vähemust, kes reaalselt, oma kätega, midagi asjalikku oskab/tahab/viitsib valmis teha. Ja kui kõik, alati, kõigega nõus on, ei liigu midagi paremaks.
Veidi rohkem tolerantsust, vä?
Tehtud, mõeldud.
Kasutaja avatar
Movistar
Teel kaaluta olekusse
Postitusi: 4423
Liitunud: L Dets 30, 2006 2:05 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas Movistar »

RAMBO kirjutas: Teletähe suhtes olen suga ka täiesti nõus. Igas ,pea igas teemas tõmbab mingi kiunu ülesse.

RAMBO
Tundub,et olete teineteist leidnud ja saate üksteise õlal nüüd nutta ning taga rääkida kui halvad inimesed siin foorumis ikka on ja eriti need va Teletähed :floff
HM Racing Team
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4647
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas uputaja »

Vat näed tolerantsus. Vahest viibki liigne tolerantsus asjad põhja. Peame olema kõige ja kõigi suhtes sallivad- ei pea ju, igal inimesel peab(mitte "peaks" tingivas kõneviisis) olema oma seisukoht, mida hoida.
Eestlased on kõik kõvad riigipöörajad napsuklaasi taga, aga kui tegudeks läheb, siis vajub ära. Sama ka siin kõik oleks kui saaks ja tahaks
M.O.T.T

Andres
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Kasutaja avatar
uputaja
I live off from the mud
Postitusi: 4647
Liitunud: T Dets 14, 2004 11:17 am
Asukoht: Kuusalu lähedal metsas

Re: Mis on saanud 4x4.ee foorumist?

Postitus Postitas uputaja »

Movistar kirjutas:
RAMBO kirjutas: Teletähe suhtes olen suga ka täiesti nõus. Igas ,pea igas teemas tõmbab mingi kiunu ülesse.

RAMBO
Tundub,et olete teineteist leidnud ja saate üksteise õlal nüüd nutta ning taga rääkida kui halvad inimesed siin foorumis ikka on ja eriti need va Teletähed :floff
Ma arvan ka, et Sa oled üks ilge M kes rikub öörahu ja loobib vanainimeste aknaid kividega sisse....... :mrgreen: :mrgreen:
Asjas sees 2005. Sügissõidust.
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”