FYI: Ringikorraldused äritegevuses 4x4.ee -s

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

FYI: Ringikorraldused äritegevuses 4x4.ee -s

Postitus Postitas K.Kotkas »

Eesmärk:

- Puhastada foorumit
- Toetada võimaluse korral 4x4 EAL Alaliidu tegevust, kes võitleb meie kõigi heaolu nimel võistlustel ja ka avalikkuse ees kui vaja
- Luua selgelt ja ühiselt tõlgendatavad tõkendid-tingimused juriidilistele ja muidu regulaarselt kaupu müüvatele või tootvatele inimestele kes tahavad teha äri meie foorumis.

* Kui juriidiline isik või ettevõtlusega tegelev inimene - kes ei ole juriidiline isik, aga ilmselgelt tegeleb jätkuva äriga ning soovib meie foorumis asju müüa, siis selle jaoks tehakse neile oma nurk nimega "4x4.ee partnerite pakkumised"

* Kohustuslik on luua eraldi ettevõtte nime tunnustega kasutaja. näiteks jrmotors, offroadpartner, offroadservice, jne.

Uue alajaotuse alla saavad postitada ainult ettevõtted ja isikud, vastava heakskiidu ja grupimäärangu saanud. Seda saab õigustega väga hästi piirata.

Heakskiidu saamise juures vaatab armeenia raadio järgnevaid asju:

- Kas ettevõte toetab 4x4 EAL ettevõtmisi?
- Kas ettevõte toetab 4x4 võistlusi või annab muul moel panuse 4x4 liikumise edendamisse? See, et pakutakse asju, mida maasturiomanikul vaja läheb ei ole põhjendus.
- Kas ettevõte suudab pakkuda siinsele kommuunile midagi, mida meil vaja läheb ning kas seda saab teha erineva hinnakujundusega kui lihtsalt tänava pealt sisse jalutades.

* Tutvustus ettevõtte või isiku tegevusest läheb stickina "4x4.ee partnerite pakkumised" alla kõiki partnereid tutvustava ühise postituse juurde koos selge sõnumiga, mis on soodustused või lisaväärtused, mida on võimalik selle kommuuni liikmena seal ettevõttes tarbida.

* Igal muul juhul läheb ülejäänud sektsioonidest kuulutus kustutamisele, isegi siis kui reageeritakse kellegi ostusoovile. Tehku seda läbi telefoni, PM'i või e-maili.

Muus osas kui kommuuni liikmel on garaazis vedelemas näiteks UAZ sillad ja neid müüa vaja, siis selleks on meil suurepäraselt toimiv ärifoorum olemas.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Uus kord hakkab kehtima 11.04.2011

4x4.ee partnerite avalduste vastuvõtmine PM kujul moderaatoritele või foorumi administraatoritele.

Avalduses tuua esile:
*Juriidlise isiku või ettevõtlusega tegutseva isiku nimi
*Soovitud kasutajanimi foorumis (peab olema seotud ettevõtte nimega)
*Ettevõtte või tegevuse lühitutvustus
*Lähiminevikus toimunud toetused või tegevused, mis on toetanud 4x4 EAL Alaliidu tööd, toetanud 4x4 võistlusi või edendanud 4x4 liikumist Eestis. Lühidalt anda mõista ka tuleviku tegevustest käimasoleva aasta lõikes.
*Konkreetsed ettepanekud oma ettevõtte või tegevuse poolt pakutavatele soodustustele (hinnas/töös/teenuses) siinsele seltskonnale, kui neid on.
+372 5028488
Kasutaja avatar
laqkaraza
Fitting 38"
Postitusi: 330
Liitunud: P Dets 26, 2010 11:23 pm
Asukoht: Tartu +3725043028
Kontakt:

Postitus Postitas laqkaraza »

Noh jah, selle asja oleks saanud nüüd küll palju paremini vormistada ja tegelikult ka palju arusaadavama ning lihtsama ning toimivama lahendusena.

Lugesin need reeglid läbi ja rohkem tekkis küsimusi kui vastuseid neile - vaevalt et mina olen ainuke kellele sarnane arusaam jäi või tekkis.

Sry, Jaak - kas sina teed endale uue kasutajanime "jrmotors" et reklaamida ja suhelda võimalike klientidega kui JRMotors ja inimestega lihtsalt suhtlemiseks logid sisse "jr" kasutajanimega?
Pilt
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

laqkaraza kirjutas:Noh jah, selle asja oleks saanud nüüd küll palju paremini vormistada ja tegelikult ka palju arusaadavama ning lihtsama ning toimivama lahendusena.

Lugesin need reeglid läbi ja rohkem tekkis küsimusi kui vastuseid neile - vaevalt et mina olen ainuke kellele sarnane arusaam jäi või tekkis.

Sry, Jaak - kas sina teed endale uue kasutajanime "jrmotors" et reklaamida ja suhelda võimalike klientidega kui JRMotors ja inimestega lihtsalt suhtlemiseks logid sisse "jr" kasutajanimega?
Just nii. Tuleb kaks kasutajat teha, see on täitsa tavaline.
+372 5028488
Kasutaja avatar
laqkaraza
Fitting 38"
Postitusi: 330
Liitunud: P Dets 26, 2010 11:23 pm
Asukoht: Tartu +3725043028
Kontakt:

Postitus Postitas laqkaraza »

jr kirjutas:Just nii. Tuleb kaks kasutajat teha, see on täitsa tavaline.
Aga kas lihtsam ei oleks tingimustes nõue, et singatuuris on firma üldandmed ja info + kasutajakirjeldus on a'la 4x4 toetaja: JRMotors (võibolla on ühes firmas foorumiga rohkem kui 1 inimene seotud)

Niimoodi jookseb kogu see info juurde veel kõigile sinu postitustele, mis on foorumi andmebaasis kõigil 5000? nt sinu postitusel ja jääb ära see tobe ja mõtetute uute kasutajate loomine ning kõigile on kaugelt aru saada, kes on kes ja mis mees tegelikult.
Pilt
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

laqkaraza kirjutas:
jr kirjutas:Just nii. Tuleb kaks kasutajat teha, see on täitsa tavaline.
Aga kas lihtsam ei oleks tingimustes nõue, et singatuuris on firma üldandmed ja info + kasutajakirjeldus on a'la 4x4 toetaja: JRMotors (võibolla on ühes firmas foorumiga rohkem kui 1 inimene seotud)

Niimoodi jookseb kogu see info juurde veel kõigile sinu postitustele, mis on foorumi andmebaasis kõigil 5000? nt sinu postitusel ja jääb ära see tobe ja mõtetute uute kasutajate loomine ning kõigile on kaugelt aru saada, kes on kes ja mis mees tegelikult.
Ma isiklikult ei suudaks erapooletuid postitusi teha ühe konto alt ainult. Ärikasutaja las jääb ärifoorumisse, risustab oma mõtetute allkirjadega foorumit vähem.
+372 5028488
Kasutaja avatar
rommi
afroäi
Postitusi: 1931
Liitunud: P Veebr 15, 2004 12:59 am
Asukoht: California

Re:

Postitus Postitas rommi »

jr kirjutas:Ma isiklikult ei suudaks erapooletuid postitusi teha ühe konto alt ainult. Ärikasutaja las jääb ärifoorumisse, risustab oma mõtetute allkirjadega foorumit vähem.
Väga nõus! Kui tahad lähed poodi, kui tahad lähed poe taha jooma. Kaks erinevat maailma aga sama tegevuskoht.
Rommi / near Rubicon with Cherokee XJ '00 Long Arm
Kasutaja avatar
Myrgel
Rock Crawler
Postitusi: 707
Liitunud: K Mai 17, 2006 11:08 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: FYI: Ringikorraldused äritegevuses 4x4.ee -s

Postitus Postitas Myrgel »

Hetkel siis seis selline, et ainus kasutaja on ärisektsioonis jrmotors. Kus on maasturid, inseneerid, viidod jm? Äriteema korrastamine oli hea idee, aga kui selle tulemusena jäi meile vaid üks pakkuja järgi siis on küll veidi nukker. Mingisuguseid kütusetablettide ja nurgataguse garaaziteenuse pakkujaid küll taga ei igatse.

Urmas
Toyota Land Cruiser LJ70 TR2
www.myrgel.com
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Re: FYI: Ringikorraldused äritegevuses 4x4.ee -s

Postitus Postitas jr »

Imedepõld on hetkel töös.
+372 5028488
Kasutaja avatar
metsik
I live off from the mud
Postitusi: 2131
Liitunud: R Aug 31, 2007 11:59 am
Asukoht: TALLINN kristiine juures

Re: FYI: Ringikorraldused äritegevuses 4x4.ee -s

Postitus Postitas metsik »

Arvasin,et ma ei topi kunagi oma nina siia aga...

Mulle tundub ka se asi nats keeruline. Uus nimi jne.
Vaatasin elu "ärimeeste" teemas.
Leidsin kõigerohkem vastukaja JR vintsi müügis, kus Jaak oli ise 4x vastanud.
Kas se asi ikka toimib niimodi?
On need reeglid ennast õigustanud?
saaks maakerale tiiru peale. Tel. 5183816
http://www.kregori.ee Teleskooplaaduri teenused
https://www.facebook.com/kregori.ee/?fref=ts
Kasutaja avatar
jrmotors
Rookie
Postitusi: 3
Liitunud: E Apr 11, 2011 10:00 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: FYI: Ringikorraldused äritegevuses 4x4.ee -s

Postitus Postitas jrmotors »

metsik kirjutas:Arvasin,et ma ei topi kunagi oma nina siia aga...

Mulle tundub ka se asi nats keeruline. Uus nimi jne.
Vaatasin elu "ärimeeste" teemas.
Leidsin kõigerohkem vastukaja JR vintsi müügis, kus Jaak oli ise 4x vastanud.
Kas se asi ikka toimib niimodi?
On need reeglid ennast õigustanud?
Ei mina vastasin ja kui ma muudan hinda või kogust või panen teema lukku, siis ma ei näe probleemi. Ja jah asi toimib nii. Sinulgi oleks aeg ärikasutaja ära teha.

Siim
JR Motors
JR Motors OÜ
Off-Road varustus ja 4x4 performance osad

www.jrmotors.ee
info@jrmotors.ee
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”