Rahvas nõuab 4x4.ee nänni!

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Vasta
tyyp07
I live off from the mud
Postitusi: 1740
Liitunud: P Okt 26, 2008 8:09 pm
Asukoht: Vääna
Kontakt:

Postitus Postitas tyyp07 »

lok665 kirjutas:paluks siiapoole 1 särgi ja 3 vesti
Kannataks nüüd natuke selle jutuga?
srock kirjutas:
metssiga36 kirjutas:Tere,võtaks ka kaks vesti ja kaks särki. :D
Eints77 kirjutas:Sellel pole vast suurt mõtet, et iga üks siin ümbmääraselt oma soovist vesti või särgi järgi kirjutab. Kuna tundub, et asi on vaikselt käima lükatud, siis võiks ära oodata hinna kalkulatsiooni, ning siis juba konkreetsed tellijad tabelisse kanda. Suht tüütu on sellist teemat jälgida kus iga kolmas post on sarjast `tahaks ka vesti´ Seega teeks ettepaneku edaspidi teha poste kus konkreetsed ettepanekut vestide/ särkide kujunduse üle :wink:

Oli nagu mingi jutt ennem sellest :twisted:
Pole nagu mõtet ennem kisada siin mitut särki või vesti keegi tahab.Kõigepealt tehke oma logod ja koht kus tehakse selgeks ja siis hakake alles tabelit koostama kes kui palju mida tahab. :cheers
Väljaminekud kasvavad, et järele jõuda sissetulekutele....
http://www.rgb.ee
53449661 Kert
Team Linnamehed
Päkapikk
Fitting 38"
Postitusi: 239
Liitunud: K Veebr 01, 2006 12:55 pm

Postitus Postitas Päkapikk »

Kas nüüd Kotkas ja teised sõnaõiguslikud isikud ütleks oma lõpliku jah sõna logo kasutamise osas.
Kirjaoskamatu pähkel
laurz
Rock Crawler
Postitusi: 551
Liitunud: P Jaan 10, 2010 6:40 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas laurz »

Pilt

Midagi naistele ka.
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

Disainerite nõukogu otsustas, et Laurz -i ideekavand läheb edasi arendamisele särgiks e vaatame, kuidas seda saab hästi toota. Lõplik kavand tuleb siia kah.

Helkurvestide osas anttix saadab mulle lingi kus kohast neid edevaid veste osta saaks. Nendele odavatele vestidele pole mõtet sellist trükki teha, sinna pannakse peale liimtehnikaga logo.

Naistekas on ka päris edev :=) .. päris hea raamiga modell, kuhu peale see särk joonistatud on :p

Tellimisega teeme nii, et kui kavand valmis ja hind olemas, siis täpsustame.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

laurz kirjutas:Pilt

Midagi naistele ka.
Kena. Tore, ilus. Ma saan aru, et sinuga on vahepeal suheldud telefonitsi ja räägitud asjadest. AGA…

Arvestama peab sellega, et S, L, XL, XXXXXXXXL särgid on erineva laiuse ja kõrgusega, seega peab arvestama ka tõsiasjaga, et võibolla ei saa sedasi ülevalt alla rehvimustrit üldse trükkida ühe ja sama raamiga

Mistõttu laurz, ole hea ja näita mulle lingina nüüd meesetsärki kus:

a: rehvimuster ees on nii nagu ta on naistekal aga seljal on suurelt logo (kuidas iganes, sulle vabad käed)
b: meestesärgil lisaks logole ka rehvimustrit üle õla poolde selga või kolmveerandi peale.
c: naistekal rehvimuster kuni "liivakellani ees. ning teise rinna peale logo. või kuskile mujale. e. paigutus vaba.

Kotkale kommentaariks odava helkurvesti kohta: lõikematerjal on ilmselgelt kallim kui reflektorvärv (ma eeldan, et selline asi on olemas). St, et pmst saab teha odava vesti lihtsalt ühevärvilise logoga, mis trükitakse siidis.
allkiri, 255 sümbolit
Giosk
tel.56661070
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

trc kirjutas: Kotkale kommentaariks odava helkurvesti kohta: lõikematerjal on ilmselgelt kallim kui reflektorvärv (ma eeldan, et selline asi on olemas). St, et pmst saab teha odava vesti lihtsalt ühevärvilise logoga, mis trükitakse siidis.
Saatsin isand Kotale privaatsõnumi odvate vestide sinna trükkimisea asjus. Ehk on abiks.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

Landy kirjutas: Saatsin isand Kotale privaatsõnumi odvate vestide sinna trükkimisea asjus. Ehk on abiks.
Ma kohe üldse ei armasta odavat sitta. tänud sellegi poolest.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanel »

K.Kotkas kirjutas:Ma kohe üldse ei armasta odavat sitta. tänud sellegi poolest.
Mis vahe on odaval ja kallil sital, vestide kontekstis?
Miks ma küsin on see, et mingi vesti pakendilt jäi silma "kuni 10 pesukorda". On see siis nüüd odava või kalli tunnus ja mis on alternatiiv?

Ma ise olen seisukohal, et töökindad ja metsariided ei saa olla sellised, mille pärast põdeda. Kui siht on kaamerate ette eputamiseks teha, a la "4x4.ee maastur tõmbab kiirabiautot hangest välja Klaarika lumetormis" ja safaritele või võistlustel kohtunikele kandmiseks, siis on teine asi. :) Normaalsel inimesel käib ju vest tüüpi "pagassi köite vahele", ehk kas on mõtet premium kulumaterjale ostma hakata?
tegime pulli, aitab
laurz
Rock Crawler
Postitusi: 551
Liitunud: P Jaan 10, 2010 6:40 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas laurz »

a) Pilt
b)Pilt
c)Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ax »

See naisteka variant on päris kobe. Oleks endal üht sellist kingituseks vaja!

Helkurvestide kohapealt - äkki teeks 2 varianti - odavamad kaitsevööde vahel kõlkumiseks ja kallimad aktiivsematele, igal õhtul välkumiseks.
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
Kasutaja avatar
helar
I live off from the mud
Postitusi: 2631
Liitunud: T Jaan 12, 2010 4:13 pm
Asukoht: Vääna Jõesuu

Postitus Postitas helar »

Laurtz , oled vaeva näinud, tubli !

von Kotkas: nõustun, kuid jah nii mõnelgi vedeleb see kusagil pagassi põhjas. Ise pooldan kallimat( vastupidavamat ja kvaliteetsemat )varianti.
Kas oleks mõtekas teha kahe otsa vestid ? ühelt odavad ja teisalt kvaliteetsed. Kui tootmiskulud oluliselt ei tõuse oleks mõte.

Särgi kujundus: tunnen puudust kirjast MINGE METSA !
seda välja jätta on minumeelest sama suur Kuri Tegu ,kui sõita üle teise mehe pinges vintsitrossi ! Nii ei tehta!
Y61 Pätcruiser , LC80 .
Kuni autopesuni on offroad lahe...
Autoremont Tallinnas. http://www.heinworks.ee
laurz
Rock Crawler
Postitusi: 551
Liitunud: P Jaan 10, 2010 6:40 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas laurz »

helar kirjutas:Laurtz , oled vaeva näinud, tubli !

von Kotkas: nõustun, kuid jah nii mõnelgi vedeleb see kusagil pagassi põhjas. Ise pooldan kallimat( vastupidavamat ja kvaliteetsemat )varianti.
Kas oleks mõtekas teha kahe otsa vestid ? ühelt odavad ja teisalt kvaliteetsed. Kui tootmiskulud oluliselt ei tõuse oleks mõte.

Särgi kujundus: tunnen puudust kirjast MINGE METSA !
seda välja jätta on minumeelest sama suur Kuri Tegu ,kui sõita üle teise mehe pinges vintsitrossi ! Nii ei tehta!
Ma arvan,et kodanik Kotkas võtab kõigi soove kuulda ja valmistab parima lõpp produkti :wink:
kolekaak
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 153
Liitunud: T Veebr 09, 2010 4:33 pm
Asukoht: EU

Postitus Postitas kolekaak »

trc kirjutas:Ma palju ei viitsi hetkel möliseda aga

a) särgi ideel on jumet. 5+ idee.
b) vesti kujundus on kole kui öö, antaku mulle mu otsekohesus andeks. Kirju kui kurat ja JÄLLE see ""military" stencil", mis on totaalne kitš ja klišee mille peale ma tahaks end silma pussitada.
c) metsa ei jäeta aga suvalisse kraavi jäetakse? seeläbi paluks mina hoopis head tõlget mõistele "no man left behind" ja toonitan, et "eimees vasakul taga" EI OLE hea tõlge. Samas on ka see nii military laiguline ja devalveerunud, et pigem annaksin ma hetkel oma punktid xx% vintsin naljale.
Igati nõus! Pooldan samuti tagasihoidlikku ja ametliku logoga vesti ja ei mingit rehvimustrit. Mis järgmiseks? Paneme mütsi peale snorkli pildi? Väike slogan võiks ju olla ,eriti meeldis see "VINTSIN" teema!
Särgi kujundused on mõlemad head. Aga särk peab olema kvaliteetne ,sest kahju on pärast teist kasutuskorda see veninud kaelusega odav asi garaazi kaltsuks teha.
Tean autodest nii mõndagi! :)
+358400797557 Priit
kolekaak
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 153
Liitunud: T Veebr 09, 2010 4:33 pm
Asukoht: EU

Postitus Postitas kolekaak »

von Kotkas: nõustun, kuid jah nii mõnelgi vedeleb see kusagil pagassi põhjas.

Minuarust ei ole LEs kirjas ,et vest peab olema pagassi põhjas! Ka kulda ja karda võib hoida seal aga vähesed teevad seda!
Tean autodest nii mõndagi! :)
+358400797557 Priit
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

K.Kotkas kirjutas:
Landy kirjutas: Saatsin isand Kotale privaatsõnumi odvate vestide sinna trükkimisea asjus. Ehk on abiks.
Ma kohe üldse ei armasta odavat sitta. tänud sellegi poolest.
Hea Kristjan, mina ka ei armasta odvata sitta, kuid mul pole midagi hea hinnaga mõistliku kvaliteediga toodete vastu.
Ma ei osta helkurvesti endale 15 aastase ekspluatatsiooni perspektiiviga, viiest täitsa piisab. ;-)
Nagu nagu ühe meie foorumi liikmest vestide maaletooja toodete kohta sulle kirjutasin:
Need hea hinnga vestid kannatavad peale trükkimist, pesemist ja müramist. Mina igati rahul ka aastete pikkuse kasutamise järel.

Usun, et selle paari eurose ja 30 eurose 3M vesti kavaliteedi erinevus selguks, kui kanda proffessionaalina igapäevalset 8-12h jutti tööst tulenevalat. Vaevalt, et keegi meist selliseks otstabeks 4x4.ee vesti hangiks.

Jutus siis need vestid:
http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?i ... _id=197195

Loomulikult võib pidulikuks või ametlikuks puhuks tõsised proffivestid tellida. Selle vastu pole mul midagi.

Edu, ära pikka viha pea!
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”