Rahvas nõuab 4x4.ee nänni!

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
Katjuša
Off Roader Wannabe
Postitusi: 20
Liitunud: T Okt 14, 2008 8:07 pm
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Katjuša »

laurz kirjutas:Pilt

Midagi naistele ka.
Väga ilus variant! Sellise paneks kohe kindlasti selga:) Nõus helariga, et MINGE METSA! on logo üks tähtsamaid detaile ja peaks kindlasti pluusil ka olema.
Muda on, muda jääb, muda olema peab!
Kasutaja avatar
trc
Truth, only truth
Postitusi: 1124
Liitunud: P Jaan 22, 2006 3:17 pm
Asukoht: 59°26'5,13"N 24°56'15,08"E
Kontakt:

Postitus Postitas trc »

Landy kirjutas: Hea Kristjan, mina ka ei armasta odvata sitta, kuid mul pole midagi hea hinnaga mõistliku kvaliteediga toodete vastu.
Ma ei osta helkurvesti endale 15 aastase ekspluatatsiooni perspektiiviga, viiest täitsa piisab. ;-)

Usun, et selle paari eurose ja 30 eurose 3M vesti kavaliteedi erinevus selguks, kui kanda proffessionaalina igapäevalset 8-12h jutti tööst tulenevalat. Vaevalt, et keegi meist selliseks otstabeks 4x4.ee vesti hangiks.

Jutus siis need vestid:
http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?i ... _id=197195
Mina küsin Landy hoopis sedasi, et kui on valida selline nagu sinu viidatud pildil või näiteks selline: http://www.tooohutuskeskus.ee/et/toeoer ... iga-270500

Siis kumma sa enne parema meelega selga paneks ja seda seal ka hoiaks mitte ei võtaks kiiremas korras seljast ja ei viskaks kabaasnikusse tagasi?
Teisiõnu, kumma peal näeb sinu arvates 4x4 logo parem välja :)
allkiri, 255 sümbolit
Giosk
tel.56661070
Kasutaja avatar
rixi
Mudder
Postitusi: 83
Liitunud: R Apr 16, 2010 8:45 pm
Asukoht: Hiiumaa

Postitus Postitas rixi »

Kuigi küsimus oli Landy´le esitatud, siis mina välistaksin küll igasugused soojavoodriga vestid kui just rajakohtunikega ei ole tegemist!
Kasutaja avatar
carpets
Rock Crawler
Postitusi: 831
Liitunud: N Okt 25, 2007 6:29 pm
Asukoht: Kuusalu vald/Kõnnu/Valgejõe

Postitus Postitas carpets »

Kas see vestide ja särkide asi on soiku jäänud ?:roll:
Kasutaja avatar
anttix
Fitting 38"
Postitusi: 231
Liitunud: T Dets 26, 2006 4:30 pm
Asukoht: Tallinn

GSM: 51 67286

Postitus Postitas anttix »

trc kirjutas:Siis kumma sa enne parema meelega selga paneks ja seda seal ka hoiaks mitte ei võtaks kiiremas korras seljast ja ei viskaks kabaasnikusse tagasi?
Teisiõnu, kumma peal näeb sinu arvates 4x4 logo parem välja :)
Minu arust on see voodriga vesti värvilahendus ka suht kole. Pikemaks kandmiseks oleks tegelikult hoopis praktilisem asi helkurjakk või jope.

http://www.tooohutuskeskus.ee/media/k2/ ... 996_XL.jpg
Maa-mets-vesi tüüpi õelusehunnik
Kasutaja avatar
empudogy
Fitting 38"
Postitusi: 385
Liitunud: E Okt 11, 2010 11:42 am
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas empudogy »

Huvi ka, kuidas nende särkidega oleks, olen küll natukene mudas müttamist vähe teinud, kuid naine ütles, et kui sellise särgi saaks, siis ei peaks v-o terve 8x8 liikuri meisterdamise aja telgis, garaažis või diivanil magama.

Martin
UlvarM
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 124
Liitunud: K Dets 30, 2009 5:54 pm
Asukoht: Rannamõisa-Hiiumaa

Postitus Postitas UlvarM »

Väga cool oleks sellist särki/vesti omada. Kindlasti olen huvitatud.
Tööl: 4 x Wärtsilä 9L46 (41200 kW)
Kodus: Toyota LC 120 (127 kW)
lok665
Fitting 38"
Postitusi: 274
Liitunud: T Jaan 04, 2005 12:24 pm
Asukoht: nömme

Postitus Postitas lok665 »

no upitaks veits,kas asjaosalised on tukkuma jäänud?
DIESEL POWER
Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Postitus Postitas RAMBO »

Mina olen endiselt ooteresiimis. :roll:
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

Ei ole, tegeleme toomise ettevalmistusega e otsime kuidas kõige mõistlikulmalt teha ning ühtlasi, kuda saama nii, et ei oleks samahea kvaliteet, kui eelmisel, aga hinnas ei oleks kulukam ...
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Postitus Postitas uppund kana »

Veel üks mõte ,et äkki teeks selle logo digitikandiga. Näeks väga pro välja ja samas oleks ka vastupidav pesemisele ja on ka kulumiskindel. Pärnus sellega tegeldakse, kohe minu kontori kõrvaluks :D
Mida rahvas arvab? Niisama suusojaks ei tahaks kah nendejuurde õhku väristama minna.

pilte kah http://www.digitikand.ee/et/galerii
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
rato
Rock Crawler
Postitusi: 794
Liitunud: P Sept 21, 2003 3:32 am
Asukoht: Emajõe Suursoo
Kontakt:

Postitus Postitas rato »

kah ootel
Metsas käiakse ikka seljakotiga. Jimny.
Ex kallimad: LC LJ73 ja G300td
laurz
Rock Crawler
Postitusi: 551
Liitunud: P Jaan 10, 2010 6:40 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas laurz »

uppund kana kirjutas:Veel üks mõte ,et äkki teeks selle logo digitikandiga. Näeks väga pro välja ja samas oleks ka vastupidav pesemisele ja on ka kulumiskindel. Pärnus sellega tegeldakse, kohe minu kontori kõrvaluks :D
Mida rahvas arvab? Niisama suusojaks ei tahaks kah nendejuurde õhku väristama minna.

pilte kah http://www.digitikand.ee/et/galerii
Nojaa. Idee on väärt. AGA ilmselt saab takistuseks hind.Üks asi veel.Kui nüüd tikkida boggeri jälg üle selja,võib see T-särk seljas ebamugav olla,kuna tikitud asi on "paksem" kui särk ise.
Kasutaja avatar
uppund kana
Rock Crawler
Postitusi: 977
Liitunud: P Mär 28, 2010 6:35 pm
Asukoht: Pärnu-ühe varbaga Saaremaal
Kontakt:

Postitus Postitas uppund kana »

laurz kirjutas:
uppund kana kirjutas:Veel üks mõte ,et äkki teeks selle logo digitikandiga. Näeks väga pro välja ja samas oleks ka vastupidav pesemisele ja on ka kulumiskindel. Pärnus sellega tegeldakse, kohe minu kontori kõrvaluks :D
Mida rahvas arvab? Niisama suusojaks ei tahaks kah nendejuurde õhku väristama minna.

pilte kah http://www.digitikand.ee/et/galerii
Nojaa. Idee on väärt. AGA ilmselt saab takistuseks hind.Üks asi veel.Kui nüüd tikkida boggeri jälg üle selja,võib see T-särk seljas ebamugav olla,kuna tikitud asi on "paksem" kui särk ise.
T-särgi puhul ilmselt jah on ebamugav. Vesti puhul aga ilmselt mitte. tegelikult pidasi silmas ainult logo (4x4.ee) tikkimist.
Hinda ei oska öelda enne kui pole küsinud. :D
Parketitigu (praegu küll rohkem turist) ........Bussiga
Suhtlen inimestega ka 56 204 888
Kasutaja avatar
Heinza
Fitting 44"
Postitusi: 432
Liitunud: R Aug 10, 2007 1:50 pm
Asukoht: Pärnu ; Vigala
Kontakt:

Postitus Postitas Heinza »

uppund kana kirjutas:
laurz kirjutas:
uppund kana kirjutas:Veel üks mõte ,et äkki teeks selle logo digitikandiga. Näeks väga pro välja ja samas oleks ka vastupidav pesemisele ja on ka kulumiskindel. Pärnus sellega tegeldakse, kohe minu kontori kõrvaluks :D
Mida rahvas arvab? Niisama suusojaks ei tahaks kah nendejuurde õhku väristama minna.

pilte kah http://www.digitikand.ee/et/galerii
Nojaa. Idee on väärt. AGA ilmselt saab takistuseks hind.Üks asi veel.Kui nüüd tikkida boggeri jälg üle selja,võib see T-särk seljas ebamugav olla,kuna tikitud asi on "paksem" kui särk ise.
T-särgi puhul ilmselt jah on ebamugav. Vesti puhul aga ilmselt mitte. tegelikult pidasi silmas ainult logo (4x4.ee) tikkimist.
Hinda ei oska öelda enne kui pole küsinud. :D
Olen selle ettevõtte püsiklient. Meie ,Suzuke Offroad team i joped mütsid kõik seal tehtud. Väga kvaliteetne töö. Siiri on hea nõuandja kujundusel ja teab mis räägib.
T-särgile jah tikandit ei tee, isegi mitte logo, kuna tikandi alla tuleb veel teine riie millest läbi tikitakse. See asi särgiga ei sobi.
me oleme raha nimel igasugu lollusteks valmis , isegi tööd tegema , vist !? aga haakekonksu ja klaasid võid ikkagi minu käest osta! tel. 566 939 70 .
SUZUKE Offroad Team 2009 4x4 vaba klassi 1. 2010 4x4 vaba klassi 2.
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”