Foorum oli katki

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
Pomo
Rock Crawler
Postitusi: 690
Liitunud: K Mär 19, 2008 10:00 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Pomo »

K.Kotkas kirjutas: On see palju palutud ? Kristjan
ei ole
kas taastada midagi ei saa? Muud küsimused ei huvita vist kedagi.
teex yhe zuicu
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vtl »

K.Kotkas kirjutas:Jätke juba kord see annetuste jms jama. Mul pole päriselt ka selle rahaga mitte midagi peale hakata.

4x4.ee pole mitte kunagi sita raua peal jooksnud ning on kogu oma eksisteerimise aja jooksul olnud ühendatud alati kõige kiiremasse võimalikku interneti punkti eestis.

Riistvara taha pole veel mitte miski jäänud ja vastupidiselt levivale arvamusele on olemas täiesti piisav kogus võimekaid inimesi, kes suudavad vajadusel kõik haldustoimingud ära teha.

Andke nüüd palun korra andeks, et viimase 3000 töötanud päeva jooksul asi 1 päeva katki oli. On see palju palutud ?

Kristjan
Mul ei ole vähimatki tahtmist Sinuga Sinu vabal tahtel ülalpeetava foorumi pärast õiendada, aga kui juba jutuks tuli, siis võiks faktides ka täpne olla.

Foorum on laaginud, andmebaasivigu andnud ja vahelduva eduga maas olnud juba pikema perioodi vältel ja sugugi mitte esimest korda viimase 3000 päeva jooksul. Sama kinnitab ka korduvalt kerkinud hädakisa erinevate kasutajate poolt.
Eelnevast siis ka antud juhul minu isiklik arvamus, et riistvara ei kannatanud 4x4 koormust. Kui nüüd selgub, et "4x4 pole kunagi sita raua peal jooksnud" ja on alati istunud kohalike interneti-kiirteede ristmikul, siis jääb üle arvata, et asi on kaadrites. Mitte, et kaadrid kehvad oleksid, aga selge on see, et igal inimesel on oma töö, vaba aja, pere ja hobide jaoks omad prioriteedid ning foorum ei mahu alati esimesse järjekorda. Täiesti mõistetav.

Küll aga jääb arusaamatuks solvumine selle peale, kui osa foorumikasutajaid üritasid omalt poolt mingeid lahendusi välja pakkuda.

Inimesed kindlasti ei pakkunud oma abi mitte sellepärast, et juutuubi linkide postitamine või piduriklotside otsimine oleks missioonikriitilise tähtsusega teenus (nagu Tanel pahandas), vaid lihtsalt heast tahtest, et omalt poolt midagi kogukonna heaks teha. Antud juhul on aga ülaltoodud suhtumine (vabandage mu prantsust, mõte jääb samaks) nagu koeral heinakuhja otsas - ise ei söö ja teisi ka ligi ei lase.

vtl@ei.pretendeeri.kotka.asemikuks.maa.peal
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanel »

Vastukajade põhjal tundub, et sai vist pisut teravalt lahmatud, nagu mul vahel ikka välja kukub. Võlgnen vist selgituse.

Ma ei pahandanud, täpsustuseks, nagu ka ei soovinud kedagi materdada initsiatiivi näitamise eest. Kuhu ma sihtisin (ja sihin) on see, et 4x4.ee foorum on ajaviitmise koht ja sellena tuleks seda ka käsitleda. Kui mõnel inimesel jääb foorumi maasoleku tõttu jupp leidmata või remonditöö pooleli (loe: sellele on rajatud mingid ootused), tuleks maha istuda ja järele mõelda ning oma tegevust korrastada. (Nagu ka üldse inimesel, kes ei suuda päeva interneti või televisioonita elada.)

Omapoolne lahenduste välja pakkumine on kahe otsaga asi. Üks äärmus on tüüpi Aasia lennuliinide fenomen kus crashitakse lihtsalt seetõttu et ülemusele ja ealt vanemale ei julgeta märkust teha ja fataalsetele eksimustele tähelepanu juhtida, teisest küljest on olukord "Eesti turismigrupp bussis" kus 45 inimest kõva häälega kaarti loeb ja pleenumit peab ja mõned kuraasikamad tegelased pakuvad end asemikuks pulti.
Kumbki variant pole tervislik. Ma ise arvan siiski, et võiks rahulikult võtta ja liiga palju kokki solgib supi ära. Nimetage mind paranoikuks ja väärastunud mõttemaailmaga inimeseks, aga minu arvates SIIS alles tõuseb tüli ja musta pesu pesemist kui mitmel inimesel on õigused ja pulgad käes ja midagi siis käntsu käib...

Peace. Lõppeks pole ma ka mingi ütleja, tavaline klemm siin nagu iga teinegi.
tegime pulli, aitab
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Could not insert new word matches

DEBUG MODE

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 181405, word_id, 0 FROM phpbb_search_wordlist WHERE word_text IN ('püh', 'apr', '2003', 'asuur', 'kuna', 'sisuliselt', 'jäeti', 'landroveri', 'offroad', '4x4', 'klubid', 'istutamisele', 'kutsumata', 'siis', 'olid', 'nimetatud', 'klubide', 'esindused', 'suuremas', 'osas', 'sünnipäevale', 'pühendatud', 'safaril', 'mis', 'oli', 'pikalt', 'ette', 'kuulutatud', 'ega', 'minust', 'seal', 'istutamisel', 'oma', 'karguga', 'asja', 'eriti', 'poleks', 'olnud', 'kah', 'peab', 'tunnistama', 'eelmise', 'aastaga', 'võrreldes', 'safarirada', 'tunduvalt', 'mõnusam', 'maasturikesksem', 'rada', 'nõudis', 'juhtidelt', 'natuke', 'softroad', 'pilku', 'karistades', 'tähelepanu', 'lõdvestajaid', 'kinnijäämise', 'või', 'kännuotsa', 'sattumisega', 'peale', 'klubi', 'lahkumist', 'asusid', 'eork', 'esindus', 'allakirjutanu', 'isikus', 'delegatsioon', 'bauaziga', 'sooritama', 'ajaloolist', 'kahe', 'esimest', 'ühist', 'minisafarit', 'safari', 'kujunes', 'vaatamata', 'kuivale', 'maastikule', 'meeldivaks', 'lõpetuseks', 'toredale', 'päevale', 'loodan', 'fotod', 'üritusest', 'ilmuvad', 'varsti', 'vaatamiseks', 'laiemale', 'publikule', 's', 'tänud', 'kristjanile', 'tordi', 'grillvorsti', 'eest', 'pilk', 'higimullide', 'alt', 'paistev', 'vilav', 'meeleheitlik', 'paaniliselt', 'otsib', 'kändude', 'poriaukude', 'kriimustavate', 'okste', 'eessõitjate', 'jälgede', 'vahel', 'kohta', 'kust', 'auto', 'vähimate', 'kahjustustega', 'läbi', 'viia', 'võrdluseks', 'tagurpidi', 'pööratud', 'nokkmütsi', 'verd', 'täis', 'valgunud', 'silmade', 'klaasistunud', 'koos', 'rooliratta', 'ümber', 'kangestunud', 'krampis', 'sõrmedega', 'viib', 'võistlusauto', 'üle', 'vee', 'mägede', 'soo', 'laugaste', 'seitsme', 'maa', 'mere', 'taha', 'teadlased', 'uurivad', 'veel', 'antud', 'fenomeni', 'oletades', 'tegemist', 'mingi', 'hingede', 'rändamise', 'levitatsiooni', 'alaliigiga', 'võib', 'mõjutada', 'mateeriat', 'põhiliselt', 'võistlusautot', 'kuid', 'täheldatud', 'juhtumeid', 'kus', 'ekslev', 'hing', 'materjaliseerub', 'fini?is', 'ainult', 'rooliratas', 'käte', 'külaline', 'suured', 'aleksile', 'kelleta', 'nii', 'mõnigi', 'suht', 'harva', 'nelikeveolist', 'metsa', 'viiv', 'seltskond', 'oleks', 'ilmselt', 'praeguseni', 'tulutult', 'püüdnud', 'end', 'turbast', 'välja', 'kevata', 'kokkuvõttes', 'suutsid', 'kõik', 'omal', 'jõul', 'siiski', 'koju', 'veereda', 'kaotused', 'vaid', 'mõne', 'purunenud', 'summuti', 'häivineud', 'esisilla', 'poldi', 'mutrivõtme', 'näol', 'näide', 'sellest', 'nädal', 'pikk', 'aeg', 'kui', 'eelmisel', 'nädalavahetusel', 'trassi', 'kontrollides', 'kandis', 'turbane', 'maapind', 'ilusti', 'autot', 'nüüd', 'läksid', 'mõnedki', 'masinad', 'mühinal', 'maakera', 'sisse', 'kotkas', 'nujah', 'synna', 'sai', 'jah', 'natukene', 'vyrtsitatud', 'yhe', 'poolt', 'paar', 'n2dalat', 'varem', 'seda', 'maha', 'm2rgitud', 'quot', 'tihend', 'm22rab', 'ikka', 'koik', 'isegi', 'freelanderid', 'said', 'l2bi', 'sealt', 'nyyd', 'puudutab', 'safarit', 'suur', 'n2itas', 'tema', 'ning', 'mehe', 'veenides', 'voolab', 't6eline', 'iroonia', 'mul', 'tykk', 'aega', 'meeles', 'alexi', 'irvitav', 'kostuvad', 's6nad', 'tule', 'l2ksimegi', 'see', 'saa', 'kuidagi', '5', 'vastu', 'tulemuseks', 'midagi', 'sellist', 'pildil', 'rahulolev', 'alex', 'bauaz', 'size', 'matters', 'meeste', 'peetud', 'aftreparty', 'andis', 'näite', 'tõsiste', 'mängudest', 'sünnipäevalised', 'võtsid', 'õnneks', 'veidi', 'keregemalt', 'wink', 'mõned', 'näited')

Line : 251
File : functions_search.php
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17310
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

Could not insert new word matches

DEBUG MODE

INSERT INTO phpbb_search_wordmatch (post_id, word_id, title_match) SELECT 181405,
Line : 251
File : functions_search.php
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

Kuulge mehed, ma nüüd võtan sõna ja ma arvan, et mu sõna maksab midagi, sest olen Landy järel teisel kohal oma postituste arvuga. Teisisõnu peaksin nagu elama siin foorumis. Mis paganama kisa nüüd selle foorumi maasolekuga on? Foorumi teenused on alati olnud väga hästi kättesaadavad Eestist ja ka väljaspool Eestit. Kui isegi minusugune tihe postitaja ja väga aktiivne foorumi kasutaja võrreldes teistega siin ei näe foorumi kättesaadavuses probleemi, siis ilmselgelt ei olegi probleemi.

Olge nüüd mõistlikud palun eksju.
+372 5028488
Kasutaja avatar
yanekk
I live off from the mud
Postitusi: 1840
Liitunud: P Mär 11, 2007 4:49 pm
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas yanekk »

Et moded ja teised kõrged härrad jõulude ajal liiga paksuks ei läheks, siis mõned küsimused.

Otseselt katki hetkel pole, jube uimane on küll.

Kas peale viimast suuremat blackouti on selle foorumi leidnud mingid "nigeeria" offroaderid, vaadates viimaseid liitujaid.
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”