Lugemata teemade "kadumine"

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
reimo
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: L Okt 21, 2006 2:35 pm
Asukoht: Jõelähme tel:51909391
Kontakt:

Lugemata teemade "kadumine"

Postitus Postitas reimo »

Tekkis mingi aeg mul selline probleem, et enam ei näita korralikult lugemata teemasid - vahel ligi nädal pole foorumil käinud ja lugemata teemasi mõni üksik, samas kuupäeva järgi värskeid palju. Tänagi õhtul oli jälle ainult paar lugemat teemat, aga tänasel kuupäeval kirjutatuid hulga rohkem.
Millal asi tekkis, ei oskagi täpselt öelda. Kuna loen foorumit kahest eraldi arvutist, arvasin alguses, et teisel arvutil äkki brauser lahti jäänud, aga nüüd juba üle nädala koduarvutil lausa juhegi seinast väljas...
Mingi hetk panin Outlooki RSSi jälgima, aga kuna sealt ei saa valida alamteemasid, mida jälgida, siis panin selle kinni. Kas on võimalik, et RSSi lugeja ikka kuidagi logib sisse mingi aja tagant ja siis märgitakse teemad loetuks? Brauserina kasutusel IE8 mõlemas arvutis.

E: Ilmselt leidsin ka põhjuse juba üles - nimelt olin lisaks Outlookile pannud RSSi jälgima ka IE, tõenäoliselt see märkiski teemad loetuks. Nüüd võtsin selle maha ja vaatan, kas asi paraneb.
Teemat igaks juhuks ära ei kustuta, äkki kellelgi tulevikus veel sama probleem (kui aga keegi tunneb vajadust seda teha, siis ma ei solvu).
Oli Grand Cherokee '93 metsasõitudeks - müüdud
Nüüd Grand Cherokee '12 teedel liikumiseks ja veduriks
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Ega sa liiga kaua ei moluta näiteks foorumi avamise (sisselogimise) ja lugema hakkama vahel? Seal on kahjuks suht lühike aeg (a'la 30-40 minutit vms), mille jooksul tuleb kasvõi korraks refresh teha, et lugemised ära ei kaoks.
Kui sa RSSile autentimist ei määranud, siis see nii kui nii ei saa mõjutada. Kuigi vist ei mõjuta ka siis, kui määrasid.
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
Kasutaja avatar
reimo
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: L Okt 21, 2006 2:35 pm
Asukoht: Jõelähme tel:51909391
Kontakt:

Postitus Postitas reimo »

Ei moluta. Need teemad on ikka kohe sisse logides kadunud. Eks ma vaatan, mis seis homme õhtul on, kui siis on kõik OK, oli ikkagi RSS. Kas ma autentimise määrasin, seda enam ei mäleta, nüüd on see igal juhul kustutatud.
Oli Grand Cherokee '93 metsasõitudeks - müüdud
Nüüd Grand Cherokee '12 teedel liikumiseks ja veduriks
vallo
Teab radu
Postitusi: 42
Liitunud: N Aug 25, 2005 11:30 am

Postitus Postitas vallo »

Mul ka sama probleem olnud mõnda aega, et ei näita uusi teemasi mis on lugematta.
Vallo
Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Postitus Postitas RAMBO »

mul teeb,tegi ka miskit sellist pulli,aga ma pole ise suurem asi arvutimees ja ei tahtnud teemat algatada.(mine tea neid it asju,võibolla peabki olema. :roll: )
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
Kasutaja avatar
reimo
Rock Crawler
Postitusi: 661
Liitunud: L Okt 21, 2006 2:35 pm
Asukoht: Jõelähme tel:51909391
Kontakt:

Postitus Postitas reimo »

Mina julgeks praegu öelda, et asi oli ikkagi IE loetavas RSS-feedis.
Vähemalt täna paistsid kõik uued teemad olevat ka ilusti märgistatud.
Seega, nagu enamasti ikka, on sellised probleemid oma põhjustatud :oops:
Oli Grand Cherokee '93 metsasõitudeks - müüdud
Nüüd Grand Cherokee '12 teedel liikumiseks ja veduriks
Kasutaja avatar
zum
Rock Crawler
Postitusi: 834
Liitunud: N Juun 28, 2007 2:00 pm
Asukoht: Tapa-Loobu tee ääres

Postitus Postitas zum »

Nojah. Kuskilt meelde jäänud, et arvuti teeb alati seda, mis sa käsid tal teha, aga harva juhtub, et see ühtib sellega, mis sa tegelikult tahad et ta teeks :D

Muidu ka mingi aeg maadlesin sama jamaga, aga siis kogemata sai korda jälle, rohkem pole probleeme olnud. Ise ka ple kindel kuidas ja miks, kirjutasin oma lolluse arvele selle lihtsalt ja rahu maa peal.

zum
Kasutaja avatar
raimo
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: T Jaan 09, 2007 6:29 pm
Asukoht: Espoo

Postitus Postitas raimo »

Ma juba ühe korra kirjutasin sellest jamast.
Ja asi pole ikka korras.
Nimelt olles foorumisse sisse loginud ja kui juhtumisi satub olema kehv internetiühendus ja korraks ühendus katkeb kaovad kõik lugemata teemad ära.
Ajab ikka tigedaks küll.
Saab ehk lahendada selliselt, et teemad märgitakse ise loetuks?
2004.WJ.
Kiirus kompenseerib kliirensit.
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Lihtsalt infoks - mitte internetiühenduse kadumisest ei kao lugemata teemad ära, vaid kui paned brauseri kinni vahepeal, siis kaovad.
Ehk siis - kui sul internet ära kaob, siis ära klõpsi brauseri akent kinni, vaid oota, kuni ühendus taastub ja saad jätkata lugemist.
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
lootuur
Off Roader Wannabe
Postitusi: 35
Liitunud: E Juul 23, 2007 11:22 am

Postitus Postitas lootuur »

Minul on olnud nii et logid sisse (nt. peale 3 e päeva mitte logimist) - vajutad "Vaata peale eelmist külastust postitatud teatei" ja vastuseks on
pole yhtegi teadet. ps. ja mina kasutan maci tulirebast.
----
Seiklused Ja Matkad www.lootuur.ee
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Vot mulle meediks kui oleks võimalus kaotada - st. et saaks märkida miskid alajaotused mille uute teemade vastu niikuinii huvi puudub
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
raimo
Got ARB and Nitrous?
Postitusi: 170
Liitunud: T Jaan 09, 2007 6:29 pm
Asukoht: Espoo

Postitus Postitas raimo »

tarmo kirjutas:Lihtsalt infoks - mitte internetiühenduse kadumisest ei kao lugemata teemad ära, vaid kui paned brauseri kinni vahepeal, siis kaovad.
Ehk siis - kui sul internet ära kaob, siis ära klõpsi brauseri akent kinni, vaid oota, kuni ühendus taastub ja saad jätkata lugemist.
Ei olegi kinni pannud. Loen teema lõpuni ja peale back nupu vajutamist ütleb, et ei ole ühtegi lugemata teemat.
2004.WJ.
Kiirus kompenseerib kliirensit.
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”