Uus alajaotus

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Vasta
Kasutaja avatar
tai
unistus TR nullist
Postitusi: 1282
Liitunud: P Veebr 26, 2006 7:56 pm
Asukoht: Pärnu/talin lennujaama juures

Kaua võib

Postitus Postitas tai »

Küsimus selline iidolitele millal tehakse uus teema rehvi ja velje müügile. Siga raske on terasid sõeluda välja sõkaldest. Isiklik ettepanek teha uus alajaotus rehvidele ja velgedele, sest see sööb muu info lihtsalt ära.

Tänud

tai, kes ei suuda ena ammu sõeluda terasid sõkaldest.
Asjadele tuleb lennukalt läheneda
58021221
Kasutaja avatar
MahviaDeTyrk
I live off from the mud
Postitusi: 4474
Liitunud: N Nov 23, 2006 6:57 pm
Asukoht: Tartu Off-Road Klubi
Kontakt:

Postitus Postitas MahviaDeTyrk »

Ma arvan, et see küsimus on paljudel
Aga mina lisaksin samasse jaotusse ka igasugu muud küsimused ja pläma teemal - kas mahub alla jne.
Viimati muutis MahviaDeTyrk, K Juul 15, 2009 12:18 am, muudetud 1 kord kokku.
tartuoffroad.ee
5581340
Kasutaja avatar
Cruizsub
Fitting 44"
Postitusi: 496
Liitunud: P Sept 04, 2005 12:43 pm

Postitus Postitas Cruizsub »

poolt :thumb:
Kaks saia, üks piim
Subaru OB 2,0D (2012); Duster 1,5d (2010); Toyota LC 4,0D (1983); Jeep Cherokee 4,0i (1991); Toyota LC 4,0D (1986)
Subaru OB 2,5 NorthernLights 2019/05; BMW 745D V8; VW Arteon ShootingBrake 2,0tdi 2023/08
lootuur
Off Roader Wannabe
Postitusi: 35
Liitunud: E Juul 23, 2007 11:22 am

Postitus Postitas lootuur »

poolt luua uus alajaotus papudele
sest ilma upimatta kaob kuulutus kus see ja .....
ja nii ei saagi aus ja viisakas olla muudkui leiuta
et su kuulutus jälle näha oleks.


t
----
Seiklused Ja Matkad www.lootuur.ee
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Uus alajaotus

Postitus Postitas K.Kotkas »

Hei,

Moderaatorid otsustasid, et rehvid ja veljed saavad endale oma nurga, seega TULD!
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
vtl
asjade olemus - see on imelihtne
Postitusi: 636
Liitunud: P Okt 09, 2005 1:55 am
Asukoht: Tallinn

Tõstaks YouTube naljavideod omaette gruppi

Postitus Postitas vtl »

Tõsiselt häirib, et "ajee nalja ka" teemast on saanud peamiselt YouTube linkide kogum. Tihtipeale on veel järgnevad "naljad" võetud eelmise video kõrval olevaid related linke klõpsides.

Tõstaks YouTube naljavideod omaette gruppi

Tekstina postitatud nalja lugemiseks piisab minul kümmnekonnast sekundist, aga tõepoolest ei ole aega ega tahtmist kümneid 3...5-minutilisi kehva kvaliteediga klippe vahtida, teadmata, kas video lõpus on nüüd mingi point või mitte.

4x4 videote jaoks on lausa omaette grupp. Ettepanek oleks ka YouTube naljavideote vahetajatele omaette teema teha (gruppi pole vajagi) ning olemasolev nende vanakooli reliktide jaoks jätta, kes koduvideo vaatamisele eelistavad lugemist ja kirjutamist.

Mis te arvate?
Kasutaja avatar
OHT
Mudder
Postitusi: 58
Liitunud: E Jaan 08, 2007 12:10 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas OHT »

Absoluutselt nõus!
Ja samuti võiks teha kohustuslikuks ka vähemalt ühe lausega selgitamise lisataval lingil oleva sisu kohta...
Kasutaja avatar
Paul
Mudder
Postitusi: 80
Liitunud: T Mai 29, 2007 3:34 pm
Asukoht: Pealinn

Postitus Postitas Paul »

OHT kirjutas: Ja samuti võiks teha kohustuslikuks ka vähemalt ühe lausega selgitamise lisataval lingil oleva sisu kohta...
Sellele osale kirjutan kahe käega alla. Väga nüri on 8min vaadata kuidas tehaseseades maasturid lumes sõidavad ja oodata mingit puänti, mida tihtipeale ei tulegi. Võiks ikka kirjeldus olla küll juures, ennast ei pruugi alati kõik need üles pandud klippide teemad huvitada, aga vaatad ikka - äkki juhtub midagi :shock:
56 505 100
tanel
Rock Crawler
Postitusi: 961
Liitunud: K Mär 29, 2006 11:23 am
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanel »

Kas seda lingiteemat ultimatiivse nõudena kehtestada, aga tore oleks küll kui lingi juurde mingi kirjeldus või kokkuvõte ka käiks. Ma ise lihtsalt ilma sisukama kommentaarita linke ei klõpsi. Kui rahvale meeldib selline "random feed", las olla...

P.S: Hea komme oleks ka, kargas pähe, ära märkida, kui tegu ei ole poliitiliselt vm kõige korrektsema sisuga. Topless tibid autot pesemas või lihtsalt kürb üle monitori tollide sinu laual ilutsemas võib mõnes keskkonnas küsimusi ja tarbetut piinlikkust tekitada. "NSFW" ehk "not safe for work" nagu seda lääne foorumites teinekord märgitakse.
tegime pulli, aitab
MikkM
Fitting 38"
Postitusi: 344
Liitunud: R Nov 14, 2008 7:35 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MikkM »

OHT kirjutas:Absoluutselt nõus!
Ja samuti võiks teha kohustuslikuks ka vähemalt ühe lausega selgitamise lisataval lingil oleva sisu kohta...
Pigem lisada foorumi poolne youtube BBkood, saab otse foorumist vaadata ja näitab ka mingi pildi ära mis videos on. :roll:
Kasutaja avatar
Ax
True Off Roader!
Postitusi: 1165
Liitunud: T Sept 16, 2008 8:37 am
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ax »

Teemaga täesti nõus! Paljud meist siin mõtlevad, et koguvad mingeid lisapunkte sellega, et kopivad jõutuubist linke siia. Ma olen juba ammu seda lülinud aga noh pole julenud sõna võtta :oops: .
Kuidagi peaks foorumis seda asja reguleerima aga kuda ma ei tea, et tõesti enna kui igast s..ta lingid siis peaks olema midagist asjalikku ka ennem postitanud,
Muidugi see annab modedele tõsiselt tööd juurde aga kas võiks jagada modede õigusi nats rohkem kasutajatele kes ka kasutavad antud foorumit ja ei lahmi niisama?
Võibolla minu mõte on loll aga lihtsalt tekkis selline mõte.
Takkajärgi tarkus on täppisteadus.
Kasutaja avatar
srock
True Off Roader!
Postitusi: 1187
Liitunud: K Veebr 20, 2008 9:57 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas srock »

Kuskil kirjas ju pole ,et ei tohi panna :D
Team Mudarakett TR-3 ** 51 91 41 41 Rene
Sitaks offroadi aastast 2008
Kasutaja avatar
boob
Moderator
Postitusi: 2503
Liitunud: T Sept 20, 2005 11:52 pm
Asukoht: Laitse 5013912

Postitus Postitas boob »

Meil on täitsa olemas eraldi alajaotus Videod, kuhu võiks ja peaks need juutuubi videolingid panema. Eraldi neile teemat tegema hakata... Palun väga. Aga mingeid reegleid video linkide lisamiseks pole vast küll mõtet tegema hakata, igaühel on vaba valik, kas ta klikib sinna lingile ja vaatab, mis seal näidatakse, või mitte.

Muidu hakkame nõudma varsti iga lingi juurde kirjeldust, et mis seal on...
Läks Stirlitz mööda tänavat ja nägi, kuidas valges ürbis mees plangul roppusi üle värvib.
-Moderaator, mõtles Stirlitz.
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”