Teeme foorumi kasutajasõbralikuks

4x4.ee Crew annab teada. Igast 4x4.ee -ga seotud teated ja muu oluline info

Moderaator: Moderators

Kasutaja avatar
sirr
Rock Crawler
Postitusi: 856
Liitunud: N Veebr 27, 2003 11:23 pm
Asukoht: Vääna-Jõesuu
Kontakt:

Teeme foorumi kasutajasõbralikuks

Postitus Postitas sirr »

Ma juba mitu kuud vaevlen ja mõtlen, et kas viriseda või mitte aga nüüd sai villand :)
Ehk siis Mark all topics read lingile klikkimise tulemusena peaks järgmine leht olema foorumi avaleht, mitte tobe vaheaken ja siis suunamine tagasi juba loetuks märgitud lehele.
Võite selle posti ka idiot kornerisse liigutada aga rahva tahet see ei muuda :D
Kasutaja avatar
RAMBO
True Off Roader!
Postitusi: 1337
Liitunud: E Aug 13, 2007 8:50 am
Asukoht: Kodusadam on Rapla tel.56 740 725

Re: Teeme foorumi kasutajasõbralikuks

Postitus Postitas RAMBO »

sirr kirjutas:Ma juba mitu kuud vaevlen ja mõtlen, et kas viriseda või mitte aga nüüd sai villand :)
Ehk siis Mark all topics read lingile klikkimise tulemusena peaks järgmine leht olema foorumi avaleht, mitte tobe vaheaken ja siis suunamine tagasi juba loetuks märgitud lehele.
Võite selle posti ka idiot kornerisse liigutada aga rahva tahet see ei muuda :D
täiesti nõus,eelpool kõnelejaga.ainult üks lahmimine käib. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Veoteenus ja auto transport Raplapuksiir@gmail.com +372 567 40 725
ITst MITTE MIDAGI.
Kasutaja avatar
Olle
Fondihaldur
Postitusi: 442
Liitunud: N Sept 20, 2007 8:08 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Olle »

Ei hakanud uut teemat tegema, kuid tekkis selline mõte et kas ei oleks kaval natuke piirata foorumisse tekkivate uute kasutajate arvu.
Teatud mõttes tekitab see kindlasti parasjagu peavalu kuid teisalt kaovad ära igasugu vennad kes oma sendioksjonil müüdud kola või vanaema pesumasinat töökotta tunkede pesemiseks soovivad müüa... kohati hakkab tegelt vastu selline mõttetu läbu :evil:

Kuna ma IT alal just teab mis kõva käpp ei ole, siis üksikasju ei oska öelda ega ka arvata kui keeruline see olla võiks, kuid tegu võiks olla niiöelda sõbra põhise liitumisega. Ehk igale uuele liitujale peab andma keegi kasutaja "accepti" Olgem ausad, enamus offroadereid on ju kõik "keegi-kellegi" sõber jne.. ja kui keegi kes on tõesti üksinda ja tahab kangesti tulla meie sekka, siis tulgu kolmapäeval kannu pubisse või muidu mõnele üritusele ja palugu mõnelt meist soovitust....

Ma arvan, et antud majandustingimustes hakatakse kohe kohe ka lisaks auto24 kuulutuste dubleerimisele ka city24 kuulutusi.... jne Müügimehi sunnitakse ju müüma......
"In MUD we lust" Ž
Ž By Valge Hiir
Uunorallitasin juba 99'dal aga vahepeal olin pikalt haige - 2 ratast ei vedanud....
MikkM
Fitting 38"
Postitusi: 344
Liitunud: R Nov 14, 2008 7:35 pm
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MikkM »

Olle kirjutas:Ei hakanud uut teemat tegema, kuid tekkis selline mõte et kas ei oleks kaval natuke piirata foorumisse tekkivate uute kasutajate arvu.
Teatud mõttes tekitab see kindlasti parasjagu peavalu kuid teisalt kaovad ära igasugu vennad kes oma sendioksjonil müüdud kola või vanaema pesumasinat töökotta tunkede pesemiseks soovivad müüa... kohati hakkab tegelt vastu selline mõttetu läbu :evil:

Kuna ma IT alal just teab mis kõva käpp ei ole, siis üksikasju ei oska öelda ega ka arvata kui keeruline see olla võiks, kuid tegu võiks olla niiöelda sõbra põhise liitumisega. Ehk igale uuele liitujale peab andma keegi kasutaja "accepti" Olgem ausad, enamus offroadereid on ju kõik "keegi-kellegi" sõber jne.. ja kui keegi kes on tõesti üksinda ja tahab kangesti tulla meie sekka, siis tulgu kolmapäeval kannu pubisse või muidu mõnele üritusele ja palugu mõnelt meist soovitust....

Ma arvan, et antud majandustingimustes hakatakse kohe kohe ka lisaks auto24 kuulutuste dubleerimisele ka city24 kuulutusi.... jne Müügimehi sunnitakse ju müüma......
Invite süsteem on selleks, mõttekust asjal ei näe, pigem reeglite läbivaatamine/korrigeerimine, ja modedele rohkem tööd ajab asja joonde ;)
Kasutaja avatar
mrt
Fitting 38"
Postitusi: 289
Liitunud: K Nov 28, 2007 12:03 am

Postitus Postitas mrt »

oleks mõttekas sisse lülitada optsioon "sorteerimise järjekord". Siis saab iga kasutaja ise valida mis pidi ta teemat loeb - uuemad postitused enne või vanemad postitused enne.
Väheneks
igakuine andmeedastus maht
serveri andmebaaside koormus
uute igasugu vol.X teemade tegemine.
kasutajal uute sõnumi leidmisele kuluv aeg
Mida vingem maastur seda kaugemale tuleb järgi minna.
[Pilt Kull või kiri[/size]] [Pilt kaubaotsing[/size]] [Pilt4x4]
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

serveri andmebaaside koormus
selleks on indexseerimine

uute igasugu vol.X teemade tegemine.
Well, ma miskipärast arvan, et kui ikka nalja kah on juba loetavuselt üle 100K korra vaadatud, siis ... vol x on hea teema küll
kasutajal uute sõnumi leidmisele kuluv aeg
Sellel teemal võiks pikemalt arutleda - Mida sa leida tahad. Ma näiteks ei loe ammu enam 4x4.ee -d "tühjaks" vaid jälgin neid asju, mis mulle huvi pakuvad. RSS on siinkohal väga abiks.
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
mrt
Fitting 38"
Postitusi: 289
Liitunud: K Nov 28, 2007 12:03 am

Postitus Postitas mrt »

ok.. palju meil siin kasutajaid on kes teavad üldse mida see sõna indexeerimine siin selles kontekstis tähendab ?

well, kui teemat saab tagurpidi lugeda siis ei pea esimesi postitusi kunagi üle lugema.


ohohh. RSS - see tuli nüüd küll üllatusena miks ei ole viidet selle kohta ?
samas jällegi. Mitu kasutajat siin üldse teab mis asi on RSS ja mis sellega teha saab?

optsiooni nimi on "Display post order direction" väljamaa keeles.
Mida vingem maastur seda kaugemale tuleb järgi minna.
[Pilt Kull või kiri[/size]] [Pilt kaubaotsing[/size]] [Pilt4x4]
Kasutaja avatar
jr
Motorsi Jaak
Postitusi: 5727
Liitunud: K Veebr 19, 2003 10:01 pm
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas jr »

mrt kirjutas:ok.. palju meil siin kasutajaid on kes teavad üldse mida see sõna indexeerimine siin selles kontekstis tähendab ?

well, kui teemat saab tagurpidi lugeda siis ei pea esimesi postitusi kunagi üle lugema.


ohohh. RSS - see tuli nüüd küll üllatusena miks ei ole viidet selle kohta ?
samas jällegi. Mitu kasutajat siin üldse teab mis asi on RSS ja mis sellega teha saab?

optsiooni nimi on "Display post order direction" väljamaa keeles.
Aga palun, kasuta otsingut (on üks nupp sul seal üleval) :twisted:
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=2951&highlight=rss
+372 5028488
Kasutaja avatar
K.Kotkas
Tema Ise
Postitusi: 1624
Liitunud: K Veebr 19, 2003 1:48 am
Asukoht: Tel +372 5056023

Postitus Postitas K.Kotkas »

mmhmh ... ja see suur RSS nupp, mis forumi avalehel igasse normaalsesse veebilehitsejasse tuleb ... see on ikka way too much ..
Katsu inimene olla siis olen ka mina.
Kasutaja avatar
mrt
Fitting 38"
Postitusi: 289
Liitunud: K Nov 28, 2007 12:03 am

Postitus Postitas mrt »

Paraku RSS pole siin lahendus. Soovid sa sellest pikemalt rääkida, kuidas sa siinse foorumi lugemisel RSS agregaatorit kasutades aega kokku hoiad ? :shock:
Mida vingem maastur seda kaugemale tuleb järgi minna.
[Pilt Kull või kiri[/size]] [Pilt kaubaotsing[/size]] [Pilt4x4]
margus61
Zootramm
Postitusi: 717
Liitunud: N Okt 19, 2006 12:02 pm
Asukoht: Tallinn-Nõmme & Noarootsi

Postitus Postitas margus61 »

Üks asi vahel veidi häirib. Kui lugeda pärast viimast külastust postitatud teemasid ja veebilehitseja mõnel samas aknas avaneval lingil käimise järel kogemata kinni panna, on lugemata teemad kohe kadunud. Vahel tahaks ka lihtsalt lugemist hiljem jätkata, kui miski toimetus vahele tuleb.

Mõnel pool (nt. tikutaku) käib teemade loetuks märkimine käsitsi, teisal (vist automoto) oodatakse minuteid enne kui automaatselt loetuks märgitakse. Need nagu sõbralikumad variandid. Vot selline virin minu poolt.
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Postitus Postitas urmas »

margus61 kirjutas:Üks asi vahel veidi häirib. Kui lugeda pärast viimast külastust postitatud teemasid ja veebilehitseja mõnel samas aknas avaneval lingil käimise järel kogemata kinni panna, on lugemata teemad kohe kadunud.
Ma ka ühinen. Ennist oli üleval lausejupp paremas nurgas "Vaata postitusi viimase xxx ajal" vms.
Sinna klikates sai uuesti lugeda valitud perioodi postitusi.
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
Kasutaja avatar
Landy
Typo Master 2.1
Postitusi: 17319
Liitunud: L Veebr 22, 2003 4:07 pm
Asukoht: Tallinn, 5 minuti kaugusel offroadist.
Kontakt:

Postitus Postitas Landy »

urmas kirjutas:
margus61 kirjutas:Üks asi vahel veidi häirib. Kui lugeda pärast viimast külastust postitatud teemasid ja veebilehitseja mõnel samas aknas avaneval lingil käimise järel kogemata kinni panna, on lugemata teemad kohe kadunud.
Ma ka ühinen. Ennist oli üleval lausejupp paremas nurgas "Vaata postitusi viimase xxx ajal" vms.
Sinna klikates sai uuesti lugeda valitud perioodi postitusi.
Selle võiks Kotkas tagasi panna. Meie lisasime selle oma LR foorumisse rahva tungival nõudmisel.
-----------------------------------------------------------------
Lets talk about LAND ROVER's
Kristjan Vaarmann (+372)5010599 kristjan.vaarmann@landroverclub.ee
Land Rover'iga nakatatud aastast 1996, off-road spordis aastast 2003!
MTÜ Eesti Land Roveri Klubi
Kasutaja avatar
urmas
unistus kahest 4-pakist kapoti all
Postitusi: 1917
Liitunud: E Jaan 01, 2007 4:04 pm
Asukoht: Kalamaja, Kilulinn... 5o59185

Postitus Postitas urmas »

Landy kirjutas:
urmas kirjutas:
margus61 kirjutas:Üks asi vahel veidi häirib. Kui lugeda pärast viimast külastust postitatud teemasid ja veebilehitseja mõnel samas aknas avaneval lingil käimise järel kogemata kinni panna, on lugemata teemad kohe kadunud.
Ma ka ühinen. Ennist oli üleval lausejupp paremas nurgas "Vaata postitusi viimase xxx ajal" vms.
Sinna klikates sai uuesti lugeda valitud perioodi postitusi.
Selle võiks Kotkas tagasi panna. Meie lisasime selle oma LR foorumisse rahva tungival nõudmisel.
Thaks toetuse eest!

To Margus61:
Mozillas selline variant, mis ka pärast offoni avab sealt, kus pooleli jäi.
Hädapärast täidab Sinu soovitud lünga.
Tools-Options-Main-When Firefox starts:Show my windows and tabs from last time
Snegurochka ex.
Authorities require that a person be gone 48 hours before they`re consodired missing (longer, if they drive a Jeep)
Uued tuuled....IF IT DOES NOT BREAK, IT'S TRIALJIMNY.
Kasutaja avatar
tarmo
I live off from the mud
Postitusi: 5138
Liitunud: N Juul 01, 2004 1:04 am
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tarmo »

Pooldan samuti seda, postitused muutuksid loetuks ainult ise seda valides või siis mingi tunduvalt pikema aja vältel kui praegu (nt 6 tundi).
Tarmo Toom, off-the-road alates 2003
Vaba/TR1 2005-2009
TR3 2009-2015 (Mainor Team)
Suzuki KQ700 30"MT
LC200/V8 32"AT
tarmo@4x4.ee, 526 5874
Vasta

Mine “4x4.ee Kisatoru”