Kuidas hiired autost eemal hoida?

Postid, mis kuhugi mujale ei sobi.

Moderaator: Moderators

MustVälk
Fitting 38"
Postitusi: 254
Liitunud: K Sept 16, 2015 8:10 pm
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kuidas hiired autost eemal hoida?

Postitus Postitas MustVälk »

Kusjuures nali naljaks, aga saan vist aru miks Äi hunnik kasse maja ümber koguaeg toidab ja hoiab. :D
5816nelineli58 Rangelt soovituslik helistada kui üldse, siis peale 15!
Kasutaja avatar
usamosse
Fitting 38"
Postitusi: 256
Liitunud: P Okt 11, 2015 6:30 pm

Re: Kuidas hiired autost eemal hoida?

Postitus Postitas usamosse »

Ints kirjutas: Autos mitte mingit toitu ei ole ja salongi nad veel tunginud ka ei ole.
Ega ma seda arvanudki, pigem võib neil hoopis õues autode läheduses midagi olla, kas looduses või paneb inimene koerale/kassile midagi välja. Ja vaata edasi:
Ints kirjutas: müstiline --- See Jeep meeldis hiirtele juba eelmise omaniku ajal (eelmises kohas).Nüüd on selle Jeebi ka minu kodukoha hiired avastanud. :shock:
Ma hakkasin mõtlema et buss mida hiired tahtsid, on mul kah Mopari leiutatud, Dodge. ...Materjalid, mida nad on kasutanud, võivad mingil põhjusel hiirtele meeldida. Mul on busse kaks tegelikult, Dodge on tehtud Kanadas Windsor'is ja CHR Austrias Graz'is, euroopa variant neid ei huvitanud, kuigi seisid kõrvuti. Jeep on tehtud USAs, ja seda on nad käinud vaatamas, aga et kass mõnuleb soojal kapotil, on pesitsemise plaan on-hold ilmselt :).
Kasutatud materjalides võib olla mingi vahe sees, sõltuvalt piirkonnast kus auto koostatud. Muidugi, mingil hetkel töötas Graz'i tehas ka nii et koostas 100% meerikast tulnud osadest masinad, kuid see oli alguses, mida aeg edasi, hakati ka euroopast allhanget võtma. Igasugused isolatsioonimaterjalid (salongis/kapoti luugil) ei ole nii kriitilised et neid ei võiks allhankes teha ja seetõttu võivad nad erineda Mehhikos USA jaoks tehtud hangetest materjalide osas.
honkomees
True Off Roader!
Postitusi: 1286
Liitunud: P Juul 05, 2009 4:57 pm
Asukoht: Metsaelajate keskel Haanjamaa serval

Re: Kuidas hiired autost eemal hoida?

Postitus Postitas honkomees »

jaan mmc kirjutas:... Üks asi, mis elusloodust eemal hoiab on nt. korrosioonitõrje õlid. Ka lihtsalt õlisesse mootoriruumi kassid ega hiired ei roni.
Kahtlen, isa mosse oli moviili ja grafiitõliga (mäletate seda DDR toodangut, mul veel on :D ) seest ja väljast igatepidi üle tehtud, hiired närisid augud tihenditesse, pidurivedeliku, Neva, korgi närisid ka paagil pealt ...
Huvitav, et jalakäijatega libedaga toimunud õnnetustes on praktiliselt alati süüdi libedad kõnniteed ja hooletud kinnistuomanikud, aga autojuhtide teelt väljasõitude puhul on tegu "ilmastiku ja teeoludele mittevastava kiirusega"
Vasta

Mine “Ajaviide ja muidu huvitav jutt”